Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... a czy wszystkie elementy widoczne na Twoim zdjęciu są w tym zestawie? Bo jeśli tak, to zamawiam od razu  ;)

 

p.s.

i jeszcze jeden mankament - naklejki...

 

Tak , wszystkie elementy w zestawie - lego 60198.

Naklejki ...cóż optymalizacja kosztów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niuti, tak, znam ten zestaw - ale jeden, fajnie wkomponowany w całość "element" na zdjęciu szczególnie zwrócił moją uwagę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ciężarówka fajna, ale jednak dla fana pociągów musiałem zbudować parowóz i skład. To nie jest jakiś precyzyjny projekt, mniej więcej godzina budowania:

 

post-64635-0-42390700-1575808870_thumb.jpg

 

Dach otwierany, a w środku:

 

post-64635-0-06327100-1575808899_thumb.jpg

 

Wagony z węglem i piachem są odchylane na bok.

 

No dobra, przy okazji - dodałem wzmocnienie dla rur wydechowych w K100, teraz można się już bawić bez obaw (plus lepsze okienka do kabiny, widoczne na pierwszym zdjęciu):

 

post-64635-0-00444000-1575808968_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji posiadania pociechy i historii bardzo zbliżonej do Lestafa również posiadam mój syn posiada kilkadziesiąt zestawów, kilka zdjęć wybranych poniżej.

Uważam że klocki Lego jako jedna z niewielu "zabawek dla dzieci" w różnym wieku doskonale sprawdzają się na wielu platformach rozwoju młodego człowieka, a i rodzice mogą czasem czegoś się nauczyć. Zawsze od urodzenia syna sprawiało mi ogromną przyjemność obserwowanie jak "mały człowieczek" (7 lat-130cm wzrostu...mały...), skrupulatnie składa, kombinuje, główkuje jak ułożyć całość lub wymyślony projekt,  jak z biegiem czasu i doświadczenia zmienia się technika i szybkość składania-przyznaję że dla mnie to niesamowity widok. Ostatnio wpadł na pomysł że będzie składał na czas nowe zestawy, i jak powiedział tak zrobił, prezent od Mikołaja Lego Technic 42076-złożył w 5h i 17min.-pomiar jego Casio BGD-501-czerwony (jak wiadomo, czerwony jest najszybszy, i który nosi od 3 lat 24/7-zegar niezniszczalny).

15583921_20191210_082410.jpg15583924_20191210_082537.jpg15583928_20191210_082845.jpg15583926_20191210_082837.jpg15583927_20191210_082735.jpg15583925_20191210_082612.jpg15583922_20191210_082433.jpg15583920_20191210_082351.jpg15583923_20191210_082547.jpg

 

Obecnie czeka na przesyłki:

15583995_LEGO-Technic-Volvo-ladowarka-ko15583996_lego-technic-pojazd-szybkiego-r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak mój syn będzie miał z 07.12.2019 lat to kupię ten zestaw.

===============================================================

 

 

Nie pokazuj gdzie jaki zestaw można kupić ! Proszę pokaż co sam albo z synem złożyłeś, zbudowałeś  :)

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

98b7e9e42468bcc94e5735c3cfebc222.jpg

 

No to zaczynamy

 

a909525e9877ed83617f41a5be92fa0b.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arturlep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzinne składanie prezentów.

Najlepsza zabawa :)

 

post-22413-0-23960100-1577288766_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też wielkie budowanie i wiadomo, że Ninjago Syn patrzy, ja buduję 73204bf4beee23d1aa54eb14dad737f2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez już po składaniu wszystko się udało! ;):D

Ale kolejne już pocztą idą :D

Bo Mikołaj nie zdążył wszystkiego dostarczyć! ;):D

 

post-22413-0-50306900-1577374663_thumb.jpeg

 

post-22413-0-64980100-1577374722_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojej córki też Friends, już chyba 6 zestaw składamy - ważne, że młoda się wciąga i tworzy podwaliny pod tatusiowy zakup dźwigu Liebherr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też zaczynamy swoją przygodę z Duplo ;)7f0b8241fa44982624ef193cadf853ed.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojej córki też Friends, już chyba 6 zestaw składamy - ważne, że młoda się wciąga i tworzy podwaliny pod tatusiowy zakup dźwigu Liebherr ;)

Też mi się marzy ten dźwig :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Was też wkurzają te naklejki? Zawsze mam stracha, że krzywo naklejkę i zawsze przynajmniej jedną krzywo naklejam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie faza na Gwiezdne wojny


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naklejki to przekleństwo! ;):D

Też mam takiego pietra przed naklejaniem ale jakoś się udaje. :P

Pamietam jak ja byłem młodym to nie było takich problemów a jak coś to było fabrycznie pomalowane.

 

I też zauważyłem dużą różnice w jakości plastiku miedzy tym co teraz a kiedyś!

Kiedyś było lepiej! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było lepiej! :D

A jak właśnie dokopałem dla córki swoje pierwsze zestawy z 1992 roku. Rycerz na czarnym koniu i szałas piratów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak właśnie dokopałem dla córki swoje pierwsze zestawy z 1992 roku. Rycerz na czarnym koniu i szałas piratów :)

To szczęście masz! :)

Ja swojego już nie mam! :(

Po wyprowadzce rodzice oddali mój woreczek okoł15/20kg było. :(:D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem dzieckiem miałem dwa zestawy na krzyż i tylko mogłem dobie pomarzyć o Lego. Może właśnie dlatego, moje dzieci mają tego pełne wory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem dzieckiem miałem dwa zestawy na krzyż i tylko mogłem dobie pomarzyć o Lego. Może właśnie dlatego, moje dzieci mają tego pełne wory :)

Ja miałem raz na miesiąc po wypłacie mamy jeden najtańszy zestaw za 5 lub 8 zł (na dzisiejsze). Do tego tylko na święta jeden lekko większy zestaw. Dbałem o to jak o konstytucję, mam teraz i pudełka i instrukcje :) Córka też to lubi i historia trwa dalej. A ja chcę technicsa, bo nigdy nie mogłem sobie na niego pozwolić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze bawić się nim chcą!

 

Moje dziewczynki też bardzo lubią się bawić a składanie większość po naszej rodzicielskiej stronie zostaje. ;):)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A jak właśnie dokopałem dla córki swoje pierwsze zestawy z 1992 roku. Rycerz na czarnym koniu i szałas piratów :)

 

Jaki numer ma ten szałas piratów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki numer ma ten szałas piratów ?

6258. Mały zestawik, a dla mnie w tamtych czasach cud świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.