Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

ma ktoś dwa pociągi z Was i obsługuje je z jednego pilota (powered up) ?

Mam problem bo albo się nie łączy drugi pociąg albo jak sie połączy to działa z błędami - np. uruchamia sie od razu na 10 biegu albo nie da się zatrzymać :(:angry:

Może ktoś miał podobny problem i poradził sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie - zdecydowanie większe niż realny pierwowzór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chwalenie się tym, że potraficie w sieci znaleźć takie ciekawostki to żaden wyczyn. Tego jest dużo i każdy z nas mając dostęp do internetu, pewnie to potrafi. Spróbujcie złożyć coś samemu ! Albo z tych klocków, które macie gdzieś w domu albo z gotowego fabrycznego zestawu. Sporo z nich jest na tyle skomplikowanych, że trzeba kilku, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu wieczorów żeby coś zbudować. Ale, nawet te najprostsze dają niesamowitą frajdę i są wspaniałą zabawą. Właśnie tym się pochwalcie, czymś swoim, a nie linkami do filmików na YouTube.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólny zbiorek Star Warsdc194d1ae728e3bfe7ff732d83d7c7a0.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0934885267722f2e456cf4e21d5ada8e.jpg

 

Dzisiaj sprawdziliśmy w terenie, niestety brakuje mu mocy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób inne przełożenie. Będzie wolniejszy ale da radę.


Panowie, chwalenie się tym, że potraficie w sieci znaleźć takie ciekawostki to żaden wyczyn. Tego jest dużo i każdy z nas mając dostęp do internetu, pewnie to potrafi. Spróbujcie złożyć coś samemu ! Albo z tych klocków, które macie gdzieś w domu albo z gotowego fabrycznego zestawu. Sporo z nich jest na tyle skomplikowanych, że trzeba kilku, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu wieczorów żeby coś zbudować. Ale, nawet te najprostsze dają niesamowitą frajdę i są wspaniałą zabawą. Właśnie tym się pochwalcie, czymś swoim, a nie linkami do filmików na YouTube.   

Jakoś nie zauważyłem żebyś tu wkleił Eugeniuszu coś ze swojego pomysłu  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chwalenie się tym, że potraficie w sieci znaleźć takie ciekawostki to żaden wyczyn. Tego jest dużo i każdy z nas mając dostęp do internetu, pewnie to potrafi. Spróbujcie złożyć coś samemu ! Albo z tych klocków, które macie gdzieś w domu albo z gotowego fabrycznego zestawu. Sporo z nich jest na tyle skomplikowanych, że trzeba kilku, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu wieczorów żeby coś zbudować. Ale, nawet te najprostsze dają niesamowitą frajdę i są wspaniałą zabawą. Właśnie tym się pochwalcie, czymś swoim, a nie linkami do filmików na YouTube.   

 

Panie Prezesie, idąc tym tropem proponuję nie wklejać na forum żadnych zewnętrznych linków, przecież każdy z dostępem do internetu może sobie to znaleźć :)

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2ffdf33f29b31b422a4c8fe2b25b3670.jpg

 

Ja przez święta złożyłem w końcu bugatti w kolejce czeka 911 rsr i land rover :)

Patrząc po cenach zestawów to 911gt3 już sobie nie kupię

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie 3 zestawy złożone w święta. Niezbyt imponujące ale dla 4 latka to i tak zbyt trudne jeszcze do ułożenia samodzielnie. Dlatego tata musi pomóc ;)948c784c049e1b1cf8082432b527e1b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie jest też spadochroniarz ale w trakcie zdjęcia był desant więc lądował poza kadrem :)

Edytowane przez alleck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw jest niedostępny u nas  :(

 

 

post-24159-0-11096900-1579169023_thumb.jpeg

post-24159-0-21784600-1579169377_thumb.jpeg

post-24159-0-22787300-1579169406_thumb.jpeg

post-24159-0-53145500-1579169424_thumb.jpeg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem :)

 

 

Kuszą mnie tym na każdym kroku, super model.

 

Gdyby nie to, że przestałem być fanboyem MU jeszcze za czasów Becksa, Yorka i Cole'a to bym kupił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszą mnie tym na każdym kroku, super model.

 

Gdyby nie to, że przestałem być fanboyem MU jeszcze za czasów Becksa, Yorka i Cole'a to bym kupił :D

Mnie Man utd nie kręci ale stadion piłkarski sam w sobie jest super! Pamietam jak budowałem z klocków swoje konstrukcje z trybunami i kibicami wyposażonymi w szaliki i flagi wycięte z papieru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Man utd nie kręci ale stadion piłkarski sam w sobie jest super! Pamietam jak budowałem z klocków swoje konstrukcje z trybunami i kibicami wyposażonymi w szaliki i flagi wycięte z papieru :)

Super, ja na etapie takim, że chętnie bym kupił zestaw stranger things po obejrzeniu serialu. Lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował jakiś zestaw duży z Gwiezdnych wojen ? Sokoła millenium albo niszczyciela ? Chodzi za mną taki jakiś spory zestaw

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Pytasz o gabaryty modeli 75192 /sokół/ i 75252 /niszczyciel/  ??

 

Ja miałem szczęscie widzieć je złozone w galeri handlowej w Watford w UK,w oficjalnym sklepie Lego

I powiem tak..duże :) i

Najwygodniej niszczyciel miałby sie na 6cio osobowym stole,A Sokół w jakiej wnęce w scianie o wymiarach 1,3m na 1,3m

 

Miałem gdzieś zdjecie sokoła w porównaniu do osoby 1m65cm ale nie mogę znalezć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto dzisiejsza wariacja zainspirowana lokomotywą LNER Class A4 4468, znaną jako "Mallard" - najszybszym parowozem w historii. Jeszcze pewnie będą poprawki (reflektory, może da się coś zrobić z poprawą aerodynamiki), ale ogień w palenisku już się pali:

 

post-64635-0-96565100-1579465963_thumb.jpg

 

post-64635-0-17230600-1579465976_thumb.jpg

 

post-64635-0-02309700-1579465989_thumb.jpg

 

post-64635-0-54578700-1579465998_thumb.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.