Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

@TomcioMiki widzę, że połączyłeś przyjemne z pożytecznym :) Całkiem fajny stojak do zegarka, no i nie rysuje dekla :P

 

A to mój kolejny zestaw. Tym razem ponownie Star Wars i kantyna Mos Eisley z filmu ''Nowa Nadzieja''

Trochę przerobiony do wymiaru 73cm/30cm, by mógł wejść na półkę.

Oryginał nie miał dachu, więc dorobiłem swój i postawiłem generator wolnej energii koło drzwi wejściowych.

Skała tez mojego pomysłu, robi jako wypełnienie tła projektu

 

Super zestaw, jak to ktoś mi wspomniał na fb, kwintesencja Lego SW.  Mi się go udało wyrwać jako nowy, bez figurek, ale za to cena była 60% niższa :)

 

W7PTGUk.jpg

 

hPvoFov.jpg

 

5rnNeAV.jpg

 

QAmdZ1G.jpg

 

xD0iful.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, -mrovka- napisał(-a):

@TomcioMiki widzę, że połączyłeś przyjemne z pożytecznym :) Całkiem fajny stojak do zegarka, no i nie rysuje dekla :P

 

A to mój kolejny zestaw. Tym razem ponownie Star Wars i kantyna Mos Eisley z filmu ''Nowa Nadzieja''

Trochę przerobiony do wymiaru 73cm/30cm, by mógł wejść na półkę.

Oryginał nie miał dachu, więc dorobiłem swój i postawiłem generator wolnej energii koło drzwi wejściowych.

Skała tez mojego pomysłu, robi jako wypełnienie tła projektu

 

Super zestaw, jak to ktoś mi wspomniał na fb, kwintesencja Lego SW.  Mi się go udało wyrwać jako nowy, bez figurek, ale za to cena była 60% niższa :)

 

W7PTGUk.jpg

 

hPvoFov.jpg

 

5rnNeAV.jpg

 

QAmdZ1G.jpg

 

xD0iful.jpg

Dzięki 🤗🤗🤗 kantyna fajna 👌👌👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odkurzyć Star Wars

IMG_20230416_180552.jpg

IMG_20230416_180556.jpg

IMG_20230416_180601.jpg

IMG_20230416_180610.jpg

IMG_20230416_180614.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mistrz17 napisał(-a):

Trzeba odkurzyć Star Wars

IMG_20230416_180552.jpg

IMG_20230416_180556.jpg

IMG_20230416_180601.jpg

IMG_20230416_180610.jpg

IMG_20230416_180614.jpg

Czym odkurzasz 🤔🤔🤔 pędzelek 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Czym odkurzasz 🤔🤔🤔 pędzelek 🤔🤔🤔

Tak miękki pędzelek od makijażu i nad wanną trochę powietrzem w sprayu.

Miałem szklaną gablotę zrobić ale czasu nie ma... Bo są jeszcze inne


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mistrz17 napisał(-a):

Tak miękki pędzelek od makijażu i nad wanną trochę powietrzem w sprayu.

Miałem szklaną gablotę zrobić ale czasu nie ma... Bo są jeszcze inne

U mnie mały ma tego trochę , muszę zanabyć taki pędzelek i trochę poczyścić 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nocny duch fajne są te dioramy SW,. Teraz niedawno wyszły dwie kolejne.

Ja odpuszczam, bo po zakupie kantyny muszę pierwsze zorganizować jakąś półkę.

No i obiecałem sobie, ze wezmę się w końcu za ta wyspę do Baraccudy

 

@Mistrz17 tez masz tego dość sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 30kg rozłożonych zestawów nawet z przed 25 lat

IMG_20230417_173823.jpg

IMG_20230417_173827.jpg

IMG_20230417_173903.jpg

IMG_20230417_173932.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2023 o 17:17, Nocny duch napisał(-a):

U mnie Star Wars vs Speed Champions ;)

 

Ładna kolekcja. A co sądzicie o proporcjach w Speed Champions? Ja chciałem kiedyś kupić chłopakom F40 i Quattro, albo chociaż Countacha, ale... nie byli zainteresowani 😕 A przecież nie będę dla siebie kupował... Tym niemniej - o ile F40 wyglądał na obrazku całkiem ok, to w Audi proporcja autko-ludzik wydawała się być bliższa Roburowi.

 

Przy okazji moją uwagę zwrócił ten model - ma ktoś?

10497-Galaxy-Explorer-Box-1400x973.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ładna kolekcja. A co sądzicie o proporcjach w Speed Champions? Ja chciałem kiedyś kupić chłopakom F40 i Quattro, albo chociaż Countacha, ale... nie byli zainteresowani A przecież nie będę dla siebie kupował... Tym niemniej - o ile F40 wyglądał na obrazku całkiem ok, to w Audi proporcja autko-ludzik wydawała się być bliższa Roburowi.
 
Przy okazji moją uwagę zwrócił ten model - ma ktoś?
10497-Galaxy-Explorer-Box-1400x973.jpg&key=4440548a8f6cdec95162928500659a4f743d078617ad52ae4cc6774e4856406e
 
Ja mam. W klimacie pierwowzoru, tylko zdecydowanie wiecej detali. Kupiłem bo budzil wspomnienia (podobnie jak nowy zamek czy piraci z zatoki barakud). Model niczego sobie. Użyli tylko takich kolorow klocków jak w pierwowzorze. Przyjemność z budowania taka sobie. Po zbudowaniu sam model ok. Możliwości zabawy też całkiem niezłe. W trakcie budowy miałem mieszane uczucia. Do piratów się nie umywa a zamku jeszcze nie zbudowałem, więc nie mam porównania.


f13492a49441659bbac3ce85965e96e3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Ładna kolekcja. A co sądzicie o proporcjach w Speed Champions? Ja chciałem kiedyś kupić chłopakom F40 i Quattro, albo chociaż Countacha, ale... nie byli zainteresowani 😕 A przecież nie będę dla siebie kupował... Tym niemniej - o ile F40 wyglądał na obrazku całkiem ok, to w Audi proporcja autko-ludzik wydawała się być bliższa Roburowi.

 

Przy okazji moją uwagę zwrócił ten model - ma ktoś?

10497-Galaxy-Explorer-Box-1400x973.jpg

 

Kto powiedział że klocki LEGO są tylko dla dzieci 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajne te w starym klimacie, aż  mi się przypomniał mój pierwszy zestaw z pewexu 🙂 

1000-6891-0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.04.2023 o 21:58, Osy123 napisał(-a):

Ja mam. W klimacie pierwowzoru, tylko zdecydowanie wiecej detali. Kupiłem bo budzil wspomnienia (podobnie jak nowy zamek czy piraci z zatoki barakud). Model niczego sobie. Użyli tylko takich kolorow klocków jak w pierwowzorze. Przyjemność z budowania taka sobie. Po zbudowaniu sam model ok. Możliwości zabawy też całkiem niezłe. W trakcie budowy miałem mieszane uczucia. Do piratów się nie umywa a zamku jeszcze nie zbudowałem, więc nie mam porównania.


f13492a49441659bbac3ce85965e96e3.jpg

 

Pisząc o zamku, to masz na myśli zamek z zestawu 10305 ? Masz ten zestaw i będziesz go budował ? Jeżeli tak, to chętnie poczytam Twoja opinie. Bo gdzieś na YT znalazłem chłopaka, który mówił że jest fajny, ale po zamknięciu wydaje się dość małym zastawem. Nawet porównywał go do Barracuda Bay i  mówił ze jest mniejszy niż zatoka.

To była pierwsza i jedyna taka opinia jaką udało mi się znaleźć, także nie wiem jak się do niej ustosunkować.

Jeżeli masz ten zamek, to czekam z niecierpliwością na kilka słów o tym modelu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.04.2023 o 21:58, Edmund Exley napisał(-a):

 

Ładna kolekcja. A co sądzicie o proporcjach w Speed Champions? Ja chciałem kiedyś kupić chłopakom F40 i Quattro, albo chociaż Countacha, ale... nie byli zainteresowani

Z proporcjami względem skali figurki jest tak sobie. Sam samochód wydaje się dość dobrze wyskalowany. Mi w tej serii nie do końca podoba się ich mocne „onaklejkowanie”, szczególnie, że kolory naklejek nie zawsze odpowiadają kolorom klocków na które te naklejki trafiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2023 o 08:10, rav3nlord napisał(-a):

jakby ktos był zainteresowany, mam 2 duże pudła klocków (ok 10kg) do opchnięcia ;]

 

Musiałbyś pokazać zdjęcia tego miksa, w ciemno nikt nie kupi :) 

Z jakich lat są te klocki i czy bardzo zniszczone..tzn ślady zębów, odbarwinia, czy są jakieś instrukcje i jakie sety tam się znajdują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodszy konstruktor na urodziny dostał Missions 60354. W zestawie jest dużo fajnych elementów, ale pierwszy raz spotkałem się z brakiem instrukcji. Trzeba pobrać aplikację, a później przebrnąć kolejne etapy budowania (jedno doczepianie zawsze jest w dwóch ujęciach) rozdzielane filmikami. Czyli przez kilkadziesiąt minut trzeba gapić się w mały ekran (akurat tablet miałem w pracy) telefonu (filmiki z misjami można przewijać). Nie ma zresztą jednej wersji głównego modelu - skrzydła trzeba sobie samemu wymyślić. I tak zawsze z czasem budowaliśmy po swojemu, ale tym razem mały chciał mieć ten wahadłowiec taki jak na obrazku, a dodatkowo pojawiały się wzniosłe i "motywujące" napisy w rodzaju "buduj narracją i emocjami a nie instrukcjami i rozumem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panie i Panowie, chcę się pochwalić moim nowy nabytkiem. Zestaw 10240.

T-65  X-WING  Starfighter - najsłynniejszy myśliwiec z filmu Gwiezdne Wojny.

długość 52cm i 47cm szerokości :)

 

Po prawie dekadzie ślinienia się na niego, zdecydowałem się na zakup. Kilka lat temu ceny były zaporowe, ale Lego sprawiło mi niespodziankę, bo wprowadziło na rynek nową odsłonę tego myśliwca z numerem 75355..i ceny 10240 spadły o połowę.

 

ritKu1K.jpg

 

DlDJeyu.jpg

 

PTdRPbV.jpg

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2023 o 19:30, łowca napisał(-a):

Kurcze fajne te w starym klimacie, aż  mi się przypomniał mój pierwszy zestaw z pewexu 🙂 

1000-6891-0.jpg

 

o WOW! Nie sądziłem, że jeszcze to kiedyś zobaczę :)

Pamiętam, jak trzydzieści kilka lat temu zgubiłem instrukcję do tego zestawu i próbowałem go złożyć z pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go miałem :) 

A ten mi Dziadek pod koniec lat 90 przywiózł z Legolandu 

 

6894_0.jpg


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Solve napisał(-a):

Też go miałem :) 

A ten mi Dziadek pod koniec lat 90 przywiózł z Legolandu 

 

 

 

Chyba to było jeszcze dekadę wcześniej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.