Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arab555

Citizen Leopard z 1971r.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wpadł mi w ręce taki oto zegarek Citizen Leopard 36000,28Jewels, automatic .Niestety posiada ślady użytkowania,które mnie bardzo irytują. O ile kopertę jeszcze można spolerować to jednak wyczyszczenia szkła nikt się nie chce podjąć (Lublin,Rzeszów,Przemyśl i kilka innych mniejszych miejscowości), i tutaj moje pytanie..znacie może warsztat który zajmuje się tego typu naprawami? a może jakiś inny sposób aby zaradzić temu problemowi.Zegaręk chodzi świetnie i nie chciałbym się go pozbywać jednak jeśli nie znajdę rozwiązania problemu to rozważę jego zamianę-sprzedaż .

pozdrawiam i thx

 

info dot. serii : http://seikoholics.yuku.com/sreply/344/Citizen-Leopard#.Vok8fFmgrIV

 

i foto: post-84867-0-40195500-1451834521_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nie można się do Pana z linka dodzwonić, nie mniej dziękuję za kontakt

jak myślicie Panowie, da się coś jeszcze zrobić z tym zegarkiem aby przywrócić mu wygląd sklepowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to twój zegarek to wygląda nieźle. Szkło prędzej czy później da się wymienić mimo że trzeba będzie się za tym nachodzić. Zegarek ma pewnie kilkadziesiąt lat i nie możesz od niego wymagać wyglądu ze sklepu jeżeli nie kupiło się w stanie NOS. Taki urok vintage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.