Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vipp2

Opinia CASIO GA 100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś miał styczność, lub nosi CASIO GA 100 (kolor obojętny:) )

 

Jak się sprawdza na co dzień? jakies oznaki zużycia - po jakim czasie?

 

Może ktoś poleca coś innego w cenie ok 350 PLN

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ga100 ma słabe podświetlenie jeśli planujesz używać w ciemności


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-100 to model bardzo często podrabiany. Do tego kolorowe wersje mają tendencję do przebarwień. Jest duży i tym samym niewygodny na małych nadgarstkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez kilka tygodni, ale nie mogłem się przekonać do rozmiaru. Mam w nadgarstku 17,5 cm, ale nosiło mi się go niewygodnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam ga-110 ale to bliźniaczy model. Nosiłem go jakieś pół roku bez przerwy (potem pojawiła się choroba zegarkowa ;) ) i sprawdzał się bardzo dobrze (mój nadgarstek 18,5cm) , fajnie wygląda i ma niezbędne funkcje typowe dla G.

 

Mój jest czarny lakierowany i ma przetarcia na rogach bezela ale trzeba się przyjrzeć żeby to zobaczyć. Ogólnie bardzo fajny model, nadal go mam i czasem używam, ale tak jak napisał Waldzior trzeba uważać na podróby no i podświetlenie to jakieś jaja.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem kiedys checi na GA-100, ale padlo na GA-150. Nie jest taki przebajerowany, czyli tarcza jest bardziej przejrzysta. A poza tym malo ludzi go nosi w stosunku do lansiarskiego GA100. Zawsze jak u kogos go zobacze to mysle sobie czy to aby na pewno oryginal czy podroba za 100zeta - bo jest ich pelno.

PS: Mimo sporych rozmiarow dobrze lezy na moim 16cm nadgarstku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niebieskiego GA-100 od prawie 4 lat. (Na pewno ponad 3). Przez pierwsze dwa lata był to mój jedyny czasomierz. Ślady zużycia minimalne na pasku. Całkiem spory ale lekki przy tym. Cały czas ciągnie na pierwszej baterii. Minusem faktycznie jest słaba, żółta dioda. Poza tym niebieskie indeksy i wskazowki są wg mnie malowidoczne na czarnym tle. O wiele lepiej wypa da wersja czerwona. Ale ja mam świra na punkcie niebieskiego... wielkość 2 małych wyświetlaczy jest odpowiednia ale i tu o wiele czytelniejsze są w wersji z czerwonymi akcentami. Jak dla mnie bardzo przydatna funkcja world time, często podróżuje.

GA-100 to jeden z moich ulubieńców, darzę go szczególnym sentymentem. Mam go zawsze jak nie na ręce to w torbie podroznej. Jednak jak ktoś nie przywiązuję takiej uwagi do kolorów to niech wybierze coś jasniejszego (bardziej czytelnego).

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie np. ga 100 kojarzy się z typową chińszczyzną....poz tym ze co 2 nastolatek go ma na swoim nadgarstku to inna sprawa. 

juz nie lepiej dołożyć i kupić np. 110?juz jakoś to wygląda...100 to kupa plastiku i nic wiecej. 

ostatnio kumpel do mnie: że kupił na alliexpres casio, wmawiał mi że wygląda jak oryginal;) Myślałem że padne ze smiechu ale przynajmniej nie zapłacił dużo za ga 100 bo cos koło 8 dol.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.