Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stolipl

CYMA kieszonkowa - lata 40te?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem od sąsiadki taką cyme która jest po jej teściu. Nie wiem nic o zegarkach szwajcarskich i jak je odczytywać. Mój model jest bez szkła i jest albo brudny albo ma uszkodzony balans. Pod spodem dekla ma oznaczenia jakiegoś zegarmistrza i jest napisana cyfra 49 która co mogła by oznaczać? 4c8362a42a5cd4e9e30377d2f6bd27f7.jpg56ea0bcc33e7a099c242978f01e23c83.jpgdced594ba5018d3c93073ac2ebdc1c08.jpg358f29ea4668c4aa6c0c5369c7b762f3.jpg

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49 moze oznaczac zarowno date serwisu ktory zegarmistrz przeprowadzil albo jakis numer w jego ewidencji, badz numer czesci ktora byla naprawiana... mozna gdybac.

DOLny czop balansu wyglada jakby byl caly, nie wiadomo jak to wyglada od strony polmostka.

 

 

 

Chociaz patrzac po tym zdjeciu to jest ono niezbuy wyrazne aby okreslic czy ten cOp ktory widac jest odpowiedniej dlugosci, moze jest juz trzasniety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym tygodniu zaniosę gdzie trzeba i określi się czy uda się uratować :)

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.