Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

overrange

Napad na jubilera w Gdańsku

Recommended Posts

Chowajcie Rolexy pod mankiety. Na sajcie TVN24 są zdjęcia z potrzaskanych gablotek Rolexa

Koneserzy, półki z Roleksem wyczyścili a Longinesa nie tknęli ;). Szkoda dziadka pewnie z grupą inwalidzką gazem spryskali a chłop by tak czy siak uciekł.

1dFQTya.png

Dziś podają że doszło do udanego napadu na Kruk w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku - łup ponad milion złotych. Wśród skradzionych rzeczy było sporo drogich zegarków.

Uwaga na 'TANIE OKAZJE", ewentualnie podeślijcie linki :P

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/napad-na-salon-z-bizuteria-w-galerii-baltyckiej-w-gdansku,3620440,artgal,t,id,tm.html

Tego dziennkarza z tvn nie da się słuchać, chcę wierzyć, że to była jego pierwsza relacja... :unsure:

Swoją drogą ten cały napad wydawał się banalnie łatwy - łom, kilka minut i Rolki wyparowały. Żadnych dodatkowych superzabezpieczeń, zawsze myślałem, że sklepy posiadające tak wartościowe przedmioty chowają na noc do jakiś sejfów to co najdroższe itd.

No cóż... :rolleyes:

Ciekawe czy złapią złodziei, podejrzewam, że w Polsce próżno ich już szukać, a i głupi by byli gdyby sprzedawali te zegarki w naszym kraju lub oficjalnymi drogami typu aukcje, ogłoszenia. Z drugiej jednak strony... Łom, gaz pieprzowy i skok na milion... Albo siła w prostocie, albo naoglądałem się zbyt wielu filmów :P

Swoją drogą wiedzą co dobre ;)

Raczej "wiedzą co drogie" bym powiedział ;)

:)

Jakieś dwa lata temu identyczny napad w Galerii Bałtyckiej na Apart Exclusive, też łupem padły głównie drogie zegarki. Może to Ci sami :)

Ludzie się nie uczą na błędach innych, W.Kruka mi nie szkoda bo ich podejście do klienta ostatnio mocno kuleje a i marże to mają z kosmosu.

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Ileż oni za to wezmą?

Zarobią sklepy jubilerskie, które swoją renomą upiorą ten brud. Wystawią fakturę, sprzedadzą bajkę o pożarze w którym spłonęły dokumenty, dadzą rok gwarancji itp. Te sztuki pewnie na drugiej półkuli, my na ebayu i alle, kupujemy rąbane po przeciwnej stronie globu. Oczywiście u "pewnych" sprzedawców z tysiącami feedbacków  :(  i tak to się kręci

Raczej wątpię, że pójdą do oficjalnej sprzedaży czy to na Ebay/Allegro/itp.

Swoją drogą ten cały napad wydawał się banalnie łatwy - łom, kilka minut i Rolki wyparowały. Żadnych dodatkowych superzabezpieczeń, zawsze myślałem, że sklepy posiadające tak wartościowe przedmioty chowają na noc do jakiś sejfów to co najdroższe itd.

Też tak myślałem, bo wiele razy widziałem puste witryny w zamkniętym sklepie, dziwne że w przypadku tak drogich towarów nikt tego nie dopilnował.

1dFQTya.png

Tego dziennkarza z tvn nie da się słuchać, chcę wierzyć, że to była jego pierwsza relacja... :unsure:

"...skradli co najmniej trzy marki zegarków..." :D  :D

Szkoda sprzedawcy,Kruk kasę odzyska z ubezpieczenia...Zegarki pojadą pewnie na wschód,tam nikt nie pyta o pochodzenie..

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.