Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

overrange

Napad na jubilera w Gdańsku

Rekomendowane odpowiedzi

Chowajcie Rolexy pod mankiety. Na sajcie TVN24 są zdjęcia z potrzaskanych gablotek Rolexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś podają że doszło do udanego napadu na Kruk w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku - łup ponad milion złotych. Wśród skradzionych rzeczy było sporo drogich zegarków.

Uwaga na 'TANIE OKAZJE", ewentualnie podeślijcie linki :P

 

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/napad-na-salon-z-bizuteria-w-galerii-baltyckiej-w-gdansku,3620440,artgal,t,id,tm.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego dziennkarza z tvn nie da się słuchać, chcę wierzyć, że to była jego pierwsza relacja... :unsure:

 

Swoją drogą ten cały napad wydawał się banalnie łatwy - łom, kilka minut i Rolki wyparowały. Żadnych dodatkowych superzabezpieczeń, zawsze myślałem, że sklepy posiadające tak wartościowe przedmioty chowają na noc do jakiś sejfów to co najdroższe itd.

No cóż... :rolleyes:

Ciekawe czy złapią złodziei, podejrzewam, że w Polsce próżno ich już szukać, a i głupi by byli gdyby sprzedawali te zegarki w naszym kraju lub oficjalnymi drogami typu aukcje, ogłoszenia. Z drugiej jednak strony... Łom, gaz pieprzowy i skok na milion... Albo siła w prostocie, albo naoglądałem się zbyt wielu filmów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą wiedzą co dobre ;)

 

Raczej "wiedzą co drogie" bym powiedział ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu identyczny napad w Galerii Bałtyckiej na Apart Exclusive, też łupem padły głównie drogie zegarki. Może to Ci sami :)

 

Ludzie się nie uczą na błędach innych, W.Kruka mi nie szkoda bo ich podejście do klienta ostatnio mocno kuleje a i marże to mają z kosmosu.


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ileż oni za to wezmą?

Zarobią sklepy jubilerskie, które swoją renomą upiorą ten brud. Wystawią fakturę, sprzedadzą bajkę o pożarze w którym spłonęły dokumenty, dadzą rok gwarancji itp. Te sztuki pewnie na drugiej półkuli, my na ebayu i alle, kupujemy rąbane po przeciwnej stronie globu. Oczywiście u "pewnych" sprzedawców z tysiącami feedbacków  :(  i tak to się kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, że pójdą do oficjalnej sprzedaży czy to na Ebay/Allegro/itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego dziennkarza z tvn nie da się słuchać, chcę wierzyć, że to była jego pierwsza relacja... :unsure:

 

"...skradli co najmniej trzy marki zegarków..." :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda sprzedawcy,Kruk kasę odzyska z ubezpieczenia...Zegarki pojadą pewnie na wschód,tam nikt nie pyta o pochodzenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.