Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Piłka ręczna - najważniejsze wydarzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

W piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Kraków Katowice, Wrocław i Gdańsk. To będą miasta w których mecze można obejrzeć na żywo.

Polacy jako gospodarze nie grali w kwalifikacjach  ale ostatnie Mistrzostwa Świata na których zdobyliśmy brązowy medal świadczą o tym że nasza drużyna na pewno jest wśród grona faworytów.

Ciekawe jest też to że dla kilku zawodników naszej reprezentacji może to być już ostatni wielki turniej reprezntacyjny i na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

 

Wszelkie informacje o ME można znaleźć  na tej stronie:

http://pol2016.ehf-euro.com/pl/poczatek/

 

Ja zapraszam do oglądania, kibicowania i  dyskusji. Na pewno część z nas zna niektórych zawodników, na pewno część z nas obejrzy jakiś mecz na żywo. Tu można się tym wszystkim podzielić :)

 

Ciekaw jestem  ilu Forumowiczów lubi Handball  :) 

Ciekaw też jestem czy są wśród nas zawodnicy piłki ręcznej albo raczej ilu Was jest? O jednym wiem na pewno - zawodnik od lat grający w PGNiG Superliga - Łukasz pozdawiam  :rolleyes:

 

 

Zapraszam na piątek na godzinę  20.30 - pierwszy mecz Polaków z Serbią 

Wcześniej o  godzinie 18.00 zagra Francja z Macedonią

Te mecze oglądam w tv ale w niedzielę  będę w Tauron Arena Kraków  i mecz Polaków z Macedonią obejrzę na żywo  :D 

 

 

Edycja 30.05.2016

Pozwoliłem sobie zmienić temat na bardziej ogólny :)

 

 

 

 

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, to chyba sport trzymający najbardziej w napięciu ze wszystkich dyscyplin! Sam kiedyś grałem w tęczy Kościan, skąd wywodzą się bracia Jureccy ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że trener taki słabiutki. W zasadzie to w tej reprezentacji determinacja i doświadczenie zawodników jest tak duża, że trener pełni tylko funkcję administracyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwielbiam ręczną. Z tym że ostatnio boję się o moje zdrowie przy meczach. To chyba jedyny sport gdzie napięcie przed Tv jest tak duże.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, to chyba sport trzymający najbardziej w napięciu ze wszystkich dyscyplin! Sam kiedyś grałem w tęczy Kościan, skąd wywodzą się bracia Jureccy ;) Pozdrawiam

Pamiętam drużynę Tęczy Kościan ze spartakiady w Kielcach ale to było wieki temu :)

 

Szkoda tylko, że trener taki słabiutki. W zasadzie to w tej reprezentacji determinacja i doświadczenie zawodników jest tak duża, że trener pełni tylko funkcję administracyjną.

Nie do końca się zgodzę :) 

Tak to wygląda teoretycznie ale jednak trener  Biegler poprawił naszą grę w obronie i nie tylko. Za długo by pisać ale nie jest to funkcja administracyjna. Wierz mi Marcin :)

 

 

Fajnie - jeszcze się Mistrzostwa nie zaczęły a już kibice się zbierają :)

A jak deklaracje klubowe? 

Mamy Tęczę Kościan,

Ja Azoty Puławy (kiedyś Wisła Puławy)

QV nie musi pisać, domyślam się że Śląsk Wrocław  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja od piątku będę śledził postępy Naszych w Szczypiorniaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja obowiązkowa od piątku.

Szkoda, że zabraknie Jurkiewicza :(


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak katastrofalnie słabo grały nasze dziewczyny. Ostatni mecz ich na mistrzostwach Świata to było traumatyczne przeżycie dla każdego widza. Tak źle grającej reprezentacji w jakimkolwiek sporcie dawno nie widziałem. Szkoda bo moja luba grała parę lat w ręczną i musiałem ją siłą od ekranu zabrać aby nie zepsuć jej całego dnia...wiedziałem co się będzie świecić już po 20 minutach spotkania. Komentator bardzo szczędził języka..ale naprawdę wszystko co można było zepsuć to było psute, a tempo rozgrywania akcji jak po proszkach nasennych.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać takich turniejów jednym składem a w przypadku naszych dziewczyn tak niestety było. Siłą reprezentacji w piłce ręcznej jest wyrównana 12 a najlepiej 14 zawodników/zawodniczek.

My graliśmy praktycznie ośmioma dziewczynami cały turniej.

Mieliśmy słaby początek ale póżniej mecz z Węgrami i Rosją to powód do dumy na szczęscie :) 

Na koniec 4 miejsce- myślę że przed tueniejem brali byśmy to w ciemno :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, moim zdaniem mimo wszystko nie ma usprawiedliwienia dla takiej gry jak w ostatnim meczu. Wiem o problemach zdrowotnych w kadrze ale karnych nie wykorzystywać ? można nie mieć świeżości, dynamiki ale karny w ręcznej to niemal pewna bramka a nasze nie strzeliły chyba nawet 20% karnych które miały. To był poziom poniżej amatorskiego. Można przegrać, ale na takim turnieju po prostu nie wypada przegrywać ponad 10cioma punktami. Nikt nie ma za złe przegranych tylko stylu w jakim to się dokonało. 4-miejsce przy takiej grze to naprawdę istny cymes!

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuty karne to bolączka obu naszych reprezentacji ale też nie jest tak łatwo z karnego zdobyć bramkę jak w piłce nożnej.

 

Zobaczymy jak panowie się pokażą, ja życzę im medalu :) Najlepiej złotego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem ale 16 minuta i nikt nic nie pisze.

Narazie nerwowo dosyć.

Ed

Brawo Krajek :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serbia koty, ale do ogrania. Ich indywidualne akcje momenatmi to majstersztyk, u nas "team work" lepiej wyglada moim zdanien.

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo w obronie gramy niestety. Mam nadzieję że w drugiej połowie będzie lepiej.

POLSKA!!!!!!!

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zacięty mecz :)

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu gramy w przewadze, znowu będzie ciężko ;)

 

Szmaaaaaaal!! B)

Edytowane przez wujek Mietek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Bardzo fajny mecz! Fajne emocje! Mi się podobało :)

Fachowcem nie jestem więc więcej się nie wypowiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taki krótki :)

 

Wysłane z mojego LG-D855

Edytowane przez Master Yoda

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik najważniejszy...ale grę w obronie to trzeba poprawić ;/ w ataku zreszta tez ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.