Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Piłka ręczna - najważniejsze wydarzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość German76

Ja tam bardzo lubię naszych sąsiadów, imponują mi pod każdym względem, więc z radością przyjąłem ich victorię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ME dawno za nami ale pozwole sobie w tym temacie.

Dziś gramy z Macedonia w turnieju kwalifikacyjnym do IO
Oczywiście już pod wodzą nowego trenera.
Widać nowy pomysł na grę i powiem że mi się to podoba choć to dopiero początki Talanta.
Jak ktoś nie wie to właśnie będzie druga połowa na polsat sport i ps news.

 

Edycja 

Wygraliśmy dość łatwo :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie:

Vive Tauron Kielce po arcydramatycznym meczu zakończonym rzutami karnymi pokonało MKB Veszprem w finale Ligi Mistrzów Piłkarzy ręcznych  :D

 

Brawo Vive!!!! :D  :D  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wielkie gratulacje dla Vive!!

 

 

Pewien znany Adam został nowym wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej. Oby tylko nie jechał do Rio samochodem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, ciekawa sprawa że ktoś kto z piłką ręczną nie ma nic wspólnego zostaje nagle wiceprezesem. I to dwa dni po takim sukcesie.

Adam Hofman na pewno zna się na rozlixczaniu dojazdów  ale po co on potrzebnym w tym sporcie to juz trzeba chyba prezesa zapytać. I to prezesa wszystkich prezesów a nie tego z ZPRP

 

Maskra  :blink:  :blink:  :blink:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubi piłkę ręczną, mowił...chyba wystarczy na takie stanowiska, wiedza przyjdzie ( przyleci) z czasem.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię whisky - może ktoś mnie zrobi wiceprezesem  Polmosu? Nie będę jeździł samochodem, bedę latał (na czym będzie trzeba) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badz prawy i sprawiedliwy, a wszystkie marzenia staną się realne...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nasi ręczni meczem z Norwegia otworzyli mundial we francji.

Druzyna w całkowitej przebudowie, bardzo mocno osłabiona kontuzjami.

Cel - wyjsćie z grupy.

 

Dziś przegarliśmy 22-20 ale ....

Ale sa pozytywy  :)

 

Adam Malcher - doskonały mecz, zawodnik doswiadczony i w kadrze grał nie raz ale nie spodziewałem się jeszcze raz zobaczyć go w reprezentacji. A dziś zagarał i oprócz Daszka to najjasniesza postać naszej reprezentacji. Wspaniały mecz Adama.

 

Michał Daszek - oprócz Przemka Krajewskiego i Mateusza Jachlewskiego - najbardziej doświadczony zawodnik w tej reprezentacji  :)

Dziś Michał zagrał wspaniały mecz. Trudno sobie wyobrazić żeby skrzydłowy był liderem tej reprezenacji ale może tak być.

 

Jeżeli w kolejnych meczach uda się wyeliminować choć połowe błędów w atkau (dziś to przyczyna porażki moim zdaniem) to pewnie z grupy wyjdziemy - mam nadzieje że ta zupełnie nowa reprezentacja szybko stanie się "drużyną" ale pamiętajmy że oni w tym składzie zagrali dopiero cztery mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szkoda Adama bo wyraźnie to był jego dzień, ale to ile wybronił także nie za dobrze świadczy o obronie. Zatem ogólnie przegrana zasłużona.

Brakuje jak i brakowało nam szybkich kontr. Niemal każdy zespół biega szybciej od naszych. Parę razy Norwegowie ukąsili tak szybka kontrą, że nasi nie zdążyli nawet śliny przełknąć. Błędy w ataku to już nasz znak rozpoznawczy :-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegraliśmy po slabym meczu z Brazylią, dziś przegraliśmy tzw. mecz o wszystko z Rosją.

Szkoda. Zatrzymał nas dzisuiaj  bramkarz - o ironio grający w Azotach Puławy (juz ja sobie z nim porozmawiam   :angry: )

Żartuję - Wadim to profesjonalista i wykonał swoja pracę doskonale a w klubie robi to samo.

 

Szkoda tylko że jutro gramy "mecz o honor" z Japonią.

No cóż - czas zmian pokrył się z czasem kontuzji. Może to lepiej, młodzi zawodnicy dostali szansę ograć się na tak wielkiej imprezie.

Jutro trzymam kciuki za naszych - ten mecz jest z kilku wzgledów ważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma chwilę wolna to polecam drugą połowę meczu PSG - Vive.

Przegrywamy mocno ale w dwumeczu jeszcze jesteśmy górą.

Takiej piłki ręcznej nie widziałem dawno.

Bez względu na wynik, choć wierzę w Vive, szacun dla obu drużyn.

W Kielcach było dychą dla Vive i mam nadzieję że utrzymają choć jedną bramkę z tej przewagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem, ale musiał być niezły dramat  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uffff....było gorąco. I super mecz :)

Gratulacje dla chłopaków ze wytrzymali ciśnienie :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem oba mecze (ten w Kielcach mogłem oglądać na żywo ale pożałowałem dnia urlopu :( )

Takiej walki nie widziałem bardzo dawno.

Paris Saint Germain to wielki klub ale Vive Kielce już zwyciężyło w Lidze Mistrzów.

Po wygranej w Kielcach wiadomo bylo, że w Paryżu będzie bardzo ciężko mimo ogromnej przewagi.

I tak było - PSG nie odpuściło i pokazało ogromny charakter odrabiając starty a nawet wyszli na przewagę w dwumeczu. Ale Vive wytrzymało do końca :)

Przegrali ale bezpiecznie choć emocje były do końca.

Piękna walka, piękny wynik.

Finał Four przed nami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że kluczowy był mecz w Kielcach.

Bałem się rewanżu, bo wiadomo jaką siłę ma PSG.

 

Niezależnie od tego, jak będzie w Final4, już budujemy drużynę na kolejny sezon :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.