Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jasny

Orient Deep professional

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo grzecznie poprosili by odesłać im zegarek na ich koszt. Czy chcą zwrócić pieniądze, czy wyregulować, nie wiem. Jak tylko wrócę z nart, wysyłam i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i historia ma pozytywny finał  :)

Zegarek wysłany do sklepu w poniedziałek, dzisiaj rano dotarł do mnie nowy egzemplarz, czekam jeszcze tylko na zwrot kosztów przesyłki.

Trzeba przyznać, że się uwinęli... 

Zegar jest piękny, teraz jeszcze zagwozdka, czy zmienić bransoletę na pasek, jakoś zaczęła mi się podobać... :unsure:

Polecacie jakiegoś odpowiedzialnego zegarmistrza w Krakowie? Ostatnio, jak skracałem bransoletę, gość porysował mi szkiełko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, luma jest podobna do tej w poprzednim egzemplarzu, z bliska widać tylko inny kształt jaśniejszych i ciemniejszych miejsc na wskazówkach. Oni chyba nakładają ją ręcznie!
Muszę jednak powiedzieć, że pomimo słabego świecenia, trzyma swą jasność długo i w ciemnym pomieszczeniu spokojnie można godzinę odczytać.
Pewnie, że mogłoby i powinno być tak:

post-88198-0-98539800-1454190333_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Niestety, luma jest podobna do tej w poprzednim egzemplarzu, z bliska widać tylko inny kształt jaśniejszych i ciemniejszych miejsc na wskazówkach. Oni chyba nakładają ją ręcznie!

Muszę jednak powiedzieć, że pomimo słabego świecenia, trzyma swą jasność długo i w ciemnym pomieszczeniu spokojnie można godzinę odczytać.

Pewnie, że mogłoby i powinno być tak:

attachicon.gifkin4.jpg

Data jest Ok w tym nowym egzemplarzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa dnia tyg. idealnie prosta, w jednej linii z cyframi daty, nie da się lepiej.

Bransoleta zmieniona, na razie na kauczuk. Według mnie, zaskakująca zmiana na plus.

Maskownice powodowały, że zegarek wyglądał na bardziej prostokątny, teraz odzyskał kolisty kształt bezela  :)

post-88198-0-99602500-1454264519_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czysty przypadek, przełożyłem pasek z mojego starego casio, aby zobaczyć jak się zaprezentuje bez bransolety i okazało się, że kolor paska idealnie odpowiada błyskom na tarczy kiedy pada na nią mocne światło.

Teraz to nie wiem, czy kupować skórę, choć może fajnie byłoby mieć coś do założenia na tzw. okazje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Fajnie że za drugim razem wszystko dobrze się skończyło, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie inny zegaek, swietnie sie prezentuje w niebieskim wdzianku. Gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wsparcie w zegarkowym hobby :)

Tak dla porządku, pieniądze za wysyłkę do Niemiec zwrócone, choć zapłaciłem za nią 2x więcej niż sklep.

Mogę go z czystym sumieniem polecić, szkoda, że nie mają zegarków także innych firm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.