Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Jasny

Orient Deep professional

Recommended Posts

Bardzo grzecznie poprosili by odesłać im zegarek na ich koszt. Czy chcą zwrócić pieniądze, czy wyregulować, nie wiem. Jak tylko wrócę z nart, wysyłam i zobaczymy.

No i historia ma pozytywny finał  :)

Zegarek wysłany do sklepu w poniedziałek, dzisiaj rano dotarł do mnie nowy egzemplarz, czekam jeszcze tylko na zwrot kosztów przesyłki.

Trzeba przyznać, że się uwinęli... 

Zegar jest piękny, teraz jeszcze zagwozdka, czy zmienić bransoletę na pasek, jakoś zaczęła mi się podobać... :unsure:

Polecacie jakiegoś odpowiedzialnego zegarmistrza w Krakowie? Ostatnio, jak skracałem bransoletę, gość porysował mi szkiełko...

Edited by Jasny

Niestety, luma jest podobna do tej w poprzednim egzemplarzu, z bliska widać tylko inny kształt jaśniejszych i ciemniejszych miejsc na wskazówkach. Oni chyba nakładają ją ręcznie!
Muszę jednak powiedzieć, że pomimo słabego świecenia, trzyma swą jasność długo i w ciemnym pomieszczeniu spokojnie można godzinę odczytać.
Pewnie, że mogłoby i powinno być tak:

post-88198-0-98539800-1454190333_thumb.jpg

Edited by Jasny

Niestety, luma jest podobna do tej w poprzednim egzemplarzu, z bliska widać tylko inny kształt jaśniejszych i ciemniejszych miejsc na wskazówkach. Oni chyba nakładają ją ręcznie!

Muszę jednak powiedzieć, że pomimo słabego świecenia, trzyma swą jasność długo i w ciemnym pomieszczeniu spokojnie można godzinę odczytać.

Pewnie, że mogłoby i powinno być tak:

attachicon.gifkin4.jpg

Data jest Ok w tym nowym egzemplarzu?

Nazwa dnia tyg. idealnie prosta, w jednej linii z cyframi daty, nie da się lepiej.

Bransoleta zmieniona, na razie na kauczuk. Według mnie, zaskakująca zmiana na plus.

Maskownice powodowały, że zegarek wyglądał na bardziej prostokątny, teraz odzyskał kolisty kształt bezela  :)

post-88198-0-99602500-1454264519_thumb.jpg

Edited by Jasny

Dzięki, czysty przypadek, przełożyłem pasek z mojego starego casio, aby zobaczyć jak się zaprezentuje bez bransolety i okazało się, że kolor paska idealnie odpowiada błyskom na tarczy kiedy pada na nią mocne światło.

Teraz to nie wiem, czy kupować skórę, choć może fajnie byłoby mieć coś do założenia na tzw. okazje. 

Edited by Jasny

Dziękuję wszystkim za wsparcie w zegarkowym hobby :)

Tak dla porządku, pieniądze za wysyłkę do Niemiec zwrócone, choć zapłaciłem za nią 2x więcej niż sklep.

Mogę go z czystym sumieniem polecić, szkoda, że nie mają zegarków także innych firm...