Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gcze

Casio-dział techniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Koledzy już dobrze doradzili, to ja tylko pogratuluję mocnego uzębienia u latorośli. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz od M5610 z modułem od M5600. Rozkładałem i składałem kilka razy sądząć że coś nie łączy. Niestety nie są kompatybilne.

 

bf5fef6b50547eeb16377d0af4d97667.jpg

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba robiłem dokładnie to samo z Twoim trupkiem i również objaw był dokładnie taki sam. 

To jak z tym wyświetlaczem Panie kolego?  :D Skoro niekompatybilny to szkoda żeby tak leżał i się kurzył..  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero negatywa pogoniłeś i znowu Cię ciągnie?

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest, nie to że żałuję ale drugie podejście zawsze warto zrobić, najwyżej Ci odsprzedam jak mi znowu nie podejdzie.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować nowy wyświetlacz, przecież wystarczy folię polaryzacyjną kupić :/ bez czekania 6-8 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia polaryzacyjna da efekt ale nie tak dobry jak ta fabrycznie naklejona na wyświetlacz.. Bawiłem się w to swego czasu, zresztą nie tylko ja i wiecej z tym babrania niż to warte a efekt niedokonca jest zadowalający. Osobiście wole poczekać te kilka tygodnini i potem cieszyć się nawet kilka lat super ekranem niż zrobić to na łapu capu na szybkości gdzie koszt nowego wyświetlacza to zaledwie 15PLN czyli nie wiele więcej niż kawalek foli polaryzacyjnej na allegro.  ;) 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje nawet mniej niż 15 ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej uszczelki. Wymienia się tylko bezel.

Bezel kup do DW 6900.

Uszczelka dekla też od 6900.

Dzięki za radę. Zadam zapewne głupie pytanie, ale jaka jest różnica pomiędzy bezelem DW6600 i DW6900?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem jak zamawiałem lcd do mtg910 ...25zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Zadam zapewne głupie pytanie, ale jaka jest różnica pomiędzy bezelem DW6600 i DW6900?

Pozdrawiam

 

Nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,czy można albo czy kiedyś ktos z Was wchodził z G do sauny?konkretnie z dw 5600?czy to mozna zrobić

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzą, nic się nie dzieje. Korzystałem dokładnie z tego modelu. Nie sprawiał żadnych problemów :) A potrafiłem go testować nawet podczas kilkunastu seansów w ciągu dnia. Przewaga G w saunie nad nurkami np., które dość mocno się nagrzewają.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według instrukcji nie wolno korzystać z sauny a nawet myc się z zegarkiem (mydliny itp) Ja to olewam oczywiście i nic się nie dzieje...ba ! Nawet korzystałem z sauny ( gw700bdj )a później zaraz zimna kąpiel i nawet nie zaparkował:)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mydliny mogą zrobić rasowemu G jak ich to nawet zmywacz do paznokci nie rusza :) Pewnie takie zabezpieczenie ''na zaś'' Casio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mydliny mogą zrobić rasowemu G jak ich to nawet zmywacz do paznokci nie rusza :) Pewnie takie zabezpieczenie ''na zaś'' Casio ;)

Takie zabezpieczenie jak piszesz...byle się wymigać od naprawy gwarancyjnej :D Podobno jak sól wpływają niekorzystnie na właściwości uszczelki :P

 

 

Tutaj ogólne zasady jak nie postępować/postępować z zegarkiem wodoszczelnym

 

RrCv9tw.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mydliny mogą zrobić

 

Mydliny (woda z mydłem) zmniejszają napięcie powierzchniowe co może skutkować przedostaniem się wody przez szczeliny , przez które "normalna" woda by się nie przedostała.

Edytowane przez tomery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Aceton zostawia niewielkie ślady widoczne tylko pod pewnym kątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mydliny (woda z mydłem) zmniejszają napięcie powierzchniowe co może skutkować przedostaniem się wody przez szczeliny , przez które "normalna" woda by się nie przedostała.

+ ciśnienie jakieś to może i tak, ale mycie rąk czy nawet jakaś wanna to w to nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez normalnie sie kąpię z dw5600 a co więcej to go czasami namydlam i spłukuje prysznicem....póki co ok..sprawdzę niebawem w tej saunie...

Natomiast tak myśle,ze moze takie traktowanie zegarka moze wymuszać częstsze wymiany uszczelki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.