Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mroovkoyad

Zegarek elektroniczny, ale jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Naszła mnie ochota na zegarek elektroniczny. Problem w tym, że sam za bardzo nie wiem czego chcę, więc mam nadzieję, że pomożecie mi skierować poszukiwania na właściwe tory. Opiszę pokrótce co mi się podoba, a co nie:

- Podobają mi się zegarki elektroniczne w stylu vintage (np Casio b640w), ale rażą mnie ich plastikowe koperty i rachityczne diodowe podświetlenie.

- Większość G-Shocków i Protreków odrzuca mnie pretensjonalnym wyglądem (stylistyka typu Centrum Dowodzenia Światem). G-Shocki analogowo-cyfrowe powodują u mnie ból oczu większy niż wynalazki marki Diesel. Dlatego z tych serii biorę pod uwagę tylko te prostsze, bardziej stonowane modele.

- Mile widzianą funkcją byłaby możliwość zapisu krótkich informacji typu numery telefonów (to się chyba nazywa "telememo").

- Nie musi być Casio.

- Chętnie przyjrzę się wszelkim nietypowym wynalazkom typu Timex WS4.

- Pożądany wyświetlacz w negatywie (nie wiem jak się to fachowo nazywa).

- Budżet do 400 zł.

Liczę na ciekawe propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz , że G nie. Ale jest takie G co się zwie dw 5600.

Zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te prostsze G jak seria 5600 mogą być. Staram się teraz połapać w ich wariantach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.