Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterMind

Najlepsze zegarki szwajcarskie 2 do ~4 tyś zł

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem żadnym znawcą ale spędziłem prawie pół roku szukając zegarka dla siebie właśnie w podanym przez autora wątku przedziale cenowym i moje spostrzeżenia są takie.

 

Jak chce się mieć swiss made to trzeba zapomnieć o prestiżowych markach. Jesli chodzi o zakupy w galeriach czy butikach to żeby sie zmieścić w przedziale to można kupić co najwyżej Tissot lub Certina (znane, lubiane ale nie prestiżowe) bo inne marki już mają ceny z kosmosu co pokazują wyprzedaże -50% Edoxów, doxów i czy Maurice Lacroix.

 

Aby dostać dużo zegarka w tej cenie trzeba sie skłaniać ku firmom w stylu Steinharta, hamiltona czy właśnie Christophera Warda, i ja własnie tego ostatniego wybrałem bo po prostu najbardziej mi się podobał. Jak wiadomo żadna z nich nie jest szwajcarska a jedynie wykonanie jest swiss made. Co do Longines Hydroconquest to brałem go pod uwagę ale w rzeczywistości wydał mi się strasznie nijaki do tego jak w jednej ręce miałem już swojego Tridenta a w drugiej hydroconquesta to nie mogłem się oprzeć wrażeniu że albo Longines powinien być o połowę tańszy albo Chr ward dwa razy droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którego Tridenta wybrałeś?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jomashop mozna kupic w cenie ok 4000 zl Orisa Aquis. Powinienem mieć swojego w srodę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGP serwisuje Hamiltony na gwarancji ( po z reszta tez :D ) i ma dystrybucje tylko części (czyt. Paski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo dla SG  Hamilton to to samo co Certina a że w Polsce Certna ma się dobrze to po co robić sobie konkurecję.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest centrum serwisowe. Zaznacz sobie opcję STORE w wyszukiwaniu i zobaczysz, że w Polsce nie ma sklepu. 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pośpiech i błędne zasugerowanie, ze w Polsce jest sklep. Najblizsze sa w Ostrawie, Kaliningradzie, Berlinie, Dreźnie, Brnie, Pradze oraz Żylinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kpina, wg. Mnie powinien być przynajmniej jeden sklep w Polsce :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz ubiegać się o bycie wyłącznym dystrybutorem na Polskę :P


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak będziesz miał dobre ceny to będę z chęcią klientem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxtime.pl - dobre ceny na tissot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.