Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eq44

Bezel w M-Force

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu m-forca;

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-m-force-automatic-power-reserve-200m-el0a003m-mens-watch-7446.html?currency=USD

 

nigdy nie widziałem na żywo zegarka z tej serii, a trochę martwi mnie ten bezel - nie mogę nigdzie znaleźć z czego jest zrobiony i jaka jest podatność na zarysowania/odrapania farby

 

To ma być zegar na lato, nie będę się z nim przesadnie pieścił i nie wiem czy jest to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze m force około 2 lat codziennie i ma bezelu nie ma śladu użytkowania . Ogólnie prawie wszystko w tym zegarku jest na plus jedynie okienko datownika mogło być większe i bezel pod ubraniem ma tendencje do przestawiania co jest trochę wkurzające. Chodzi w miare punktualnie ale szału nie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Czarną Bestię, ale pewnie bezel jest ten sam. Dla mnie też wszystko na plus a co do punktualności to robi ok. +2 na dobę, na noc kładziony tarczą do góry. Oris Artelier ze swoim +35 robi się czerwony ze wstydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazyjnie noszony ale bez uszkodzeń.

 

post-410-0-54248400-1454681506_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam również i żadnych zarysowań nie ma .generalnie zegar super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.