Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Henizz

w tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne masz te paski kolego :) Można prosić o źródło pochodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci zazdroszczę tego Poljota, to jedna z najładniejszych tarcz jak dla mnie :).

A chyba jeszcze piękniejszy jest srebrzysty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Również uważam tarczę za świetny projekt, nawet czcionka w niej jest idealnie dobrana :)

 

Pasek od Starta to nick straps od kolegi z forum. A ten od Poljota jak i 90% pasków które posiadam to www.cheapestnatostraps.com

A chyba jeszcze piękniejszy jest srebrzysty :)

Oo a jest gdzieś w galerii u kogoś? Chętnie zobaczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Również uważam tarczę za świetny projekt, nawet czcionka w niej jest idealnie dobrana :)

 

Pasek od Starta to nick straps od kolegi z forum. A ten od Poljota jak i 90% pasków które posiadam to www.cheapestnatostraps.com

Oo a jest gdzieś w galerii u kogoś? Chętnie zobaczę :)

Białego też mam. A tu słabe zdjęcie mojego srebrnego:

https://www.facebook.com/897947936947609/photos/a.1298587280217004.1073741844.897947936947609/1298588746883524/?type=3&theater

 

post-49869-0-02052800-1491857972_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie - jeszcze więcej połysku przy takiej srebrnej tarczy. Spodziewałem się srebrnych indeksów - to by mogło być ciekawe. A biała tarcza? Też nie widziałem.. Ten mój ma taką złotawą.. napewno nie gładka biała. Chyba że czas ją tak zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie - jeszcze więcej połysku przy takiej srebrnej tarczy. Spodziewałem się srebrnych indeksów - to by mogło być ciekawe. A biała tarcza? Też nie widziałem.. Ten mój ma taką złotawą.. napewno nie gładka biała. Chyba że czas ją tak zmienił.

Nie znalazłem na szybko lepszego zdjęcia a fotki swojego nie mam (może zrobię jutro)

Były białe ale patynowały żółknąc na taki złotawy kolor jak opisujesz.

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/poljot?lightbox=dataItem-igrcxumw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na święta udało mi się w końcu złożyć swój egzemplarz. Szwajcary się chowają :)36ee08da9554d42bc3ddccfbc0283e0e.jpg005fe2102b1ded6a686bc400696c82f0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dopeman świetna ta rakieta! Strasznie mnie ta tarcza kręci w tym modelu. Pasek jednak trochę za masywny imho dla niej. Na gładkim i cieńszym ciemnym brązie bez przeszyć lub na nie błyszczącym brązowym jaszczurze wyglądałaby jak marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, też coraz bardziej jakiś gad mi chodzi po głowie ;) Ten pasek ma 2 mm grubości, na zdjęciach wygląda na grubszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak zdjęcie z dzisiaj, to zazdroszczę pogody. W Wielkopolsce nędznie - zimno i pada :(


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :)

Oczywiście, że zdjęcie z dnia dzisiejszego; z 15:30 jak widać, pszczoły nie zwracały uwagi na nic poza swą działalnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek od Enkila, z torebką, portwelem i odpowiednim paskiem będzie robił robotę. Dzięki Enkil!

Ładnie ze spódniczką będzie Ci się komponować :D :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.