Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yokaszin

CASIO G-9300 Mudman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się tym razem do kupna G-9300.

Czy ktoś może z was posiada ten model ? Chciałbym się dowiedzieć czy warto w niego zainwestować , czy może lepiej kupić coś innego ?

Jak ktoś ma fotografie tego modelu jak prezentuje się na ręce proszę o podesłanie fotek, a już najlepsza opcja na nadgarstku 20 bo taki sam posiadam ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model, w necie znajdziesz fotki :P

Było już pisane, ale powiem jeszcze raz. Jest bardzo wygodny i fajny, jedynie przyciski ciężko chodzą, zwłaszcza jak jest zimno, ale da się z tym przeżyć. Niedawno można było go dostać za ok 600zł więc stosunek cena/jakość/funkcje bardzo dobrze wypada i ogólnie polecam :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest co najmniej kilkanaście tematów o G-9300 wyczerpujących temat.

Skorzystaj z forumowej wyszukiwarki lub google z odniesieniem do forum bo forumowa czasami jest zbyt szczegółowa.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wersje podstawowa z pozytywnym wyświetlaczem (niestety brak juz zdjeć) oraz taka

 

8027514e5901a33ae5b88d6f2e500f8c.jpg

 

I bardzo miło je wspominam. Za te pieniądze to chyba najlepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstku 20cm zginie ten zegarek :D Przy takiej łapie warto pomyśleć o czymś większym i wykorzystać potencjał nadgarstka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on chyba zbliżone wymiary ma do serii GA a posiadałem ta wersje i wydawał mi się całkiem nie taki mały, obecnie noszę Kinga wiec obawiam się, że po zmianie na 9300 może mi rzeczywiście wydawać się mały .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to bym się nie martwił zegarkek jest bardzo masywny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakąś alternatywę zamiast G-9300 w granicach do 750 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWX8900, ale G9300 fajniejszy.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już bym wolał poczekać i kupić Romana w tej cenie prędzej czy później się coś trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już bym wolał poczekać i kupić Romana w tej cenie prędzej czy później się coś trafi.

Romana ? Czyli co masz na myśli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio GW 9400 Rangeman-forumowo zwany Romanem :)

06p2RDb.jpg

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie, nie , nie.

Nie ma mowy o używanym . Tak stawiałem , że to właśnie ten model jego też zamierzam nabyć ,jak na razie potrzebuje czegoś na codzień do pracy , bo sprzedałem mojego G, a Kingów mi trochę szkoda katować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie pracujesz i co robisz,ale mudmana odradzam. Jest to zegarek duży,gruby i lubi ''łapać'' za rękawy i inne rzeczy ;) miałem ten model i poszedł w świat bo trochę mnie to denerwowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remontuje silniki samolotowe, ale wlasnie ja lubię duże sikory, myślę, że chyba nie będzie większy od GX56?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy nie,ale spory, jak tak to tylko brać, nosić i się cieszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli duży to może w ogóle MM? 

Taki żart, chyba że fundusze Ci na to pozwalają ale to zupełnie inna klasa niż mudman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakąś alternatywę zamiast G-9300 w granicach do 750 zł ?

:);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli duży to może w ogóle MM? 

Taki żart, chyba że fundusze Ci na to pozwalają ale to zupełnie inn klasa niż mudman.

Może kiedyś na razie nie osiągalny hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-9300 to świetny model, moim zdaniem lepszy od gx-56. Bardzo wygodny, wszytko na miejscu i dodatkowo kompas. Jedynie brakuje zapętlonego timera. No i nowy powinien się zmieścić w 600zl.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się tym razem do kupna G-9300.

Czy ktoś może z was posiada ten model ? Chciałbym się dowiedzieć czy warto w niego zainwestować , czy może lepiej kupić coś innego ?

Jak ktoś ma fotografie tego modelu jak prezentuje się na ręce proszę o podesłanie fotek, a już najlepsza opcja na nadgarstku 20 bo taki sam posiadam ☺

Miałem Mudmana 2 razy, fajny zegar dopóty dopóki nie pojawił się "Roman"

GW-9400

Sprzedałem Mudka na rzecz Romka i nigdy nie żałowałem tej decyzji.

Najlepiej to przymierz na żywo.

Ja mam nadgarstek 18 cm i GW-9400 lepiej leży.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-9300 to świetny model, moim zdaniem lepszy od gx-56. Bardzo wygodny, wszytko na miejscu i dodatkowo kompas. Jedynie brakuje zapętlonego timera. No i nowy powinien się zmieścić w 600zl.

Pewnie się z Tobą zgodzę bo Król to prosty zegarek, ale ta prostota czasem sama w sobie też jest dobra, jak dla mnie rewelacja może też ze względu na to ze lubię duże zegarki i prawdę mówiąc w mojej kolekcji juz tylko same Króle zostały których chyba się już nie pozbęde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... lubię duże zegarki i prawdę mówiąc w mojej kolekcji juz tylko same Króle zostały których chyba się już nie pozbęde.

nigdy nie mów nigdy


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.