Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzeda

Dobry diver do 1000 zl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już jest mowa o przekraczaniu budżetu to warto spojrzeć na SRP637, który jest większą alternatywą dla monstera.http://www.mywatcheshub.com/seiko-mens-mwh-srp637k1-p-195019/

Za dużo tych opcji bo znowu robi mi się mętlik.

Seuko to chyba dobry wybór. Jeszcze tylko po głowie chodzi mi Orient sti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wybierzesz Seiko czy Orienta to nie będziesz żałował. po prostu weź ten, który Ci się najbardziej podoba i odpowiada cenowo. później weźmiesz drugi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w monsterze 4r36 masz, w sumo 6r15 - teoretycznie dokładniejszy.

Teoretycznie - moje 6R15 ma największe odchylki z Seiko które miałem, a 4R36 jest najdokladniejsze :)...

Dlatego:

czy wybierzesz Seiko czy Orienta to nie będziesz żałował. po prostu weź ten, który Ci się najbardziej podoba i odpowiada cenowo. później weźmiesz drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre rady. Jutro podjade do salonu Zibi i sprobuje powierzyć. Seiko mają na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu kupiłem Mako od forumowego Istvana. Kilka "uwag" choć sam jestem świeżakiem.

1. Przymiarka konieczna - po przymiarce Mako wygrało z SKX, BigMako i innym poprzednim faworytem do zakupu.

2. Mój Mako ma 120 klików .

3. Od piątku odchyłka chodu poniżej 0,5 sekundy , czyli błąd pomiaru ( bawię sie aplikacją).

4. Mako i Ray maja ten sam odcień niebieski, przynajmniej te które widziałem.

5. Ciężki, ale poprzednio nosiłem cienki tytanowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Przymiarka konieczna - po przymiarce Mako wygrało z SKX, BigMako i innym poprzednim faworytem do zakupu.

A czym kolego, bo ciekawy jestem ;) i czy przymierzałeś wersję na bransolecie czy na gumie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bransolety, nie widziałem na żywo na gumach. Myślałem poważnie o G-shocku stalowym GST, ale zdecydowanie za duży był . No i tarcza SKX mi nie spodobała się na żywo, taka płaska jakaś, pewnie przez te placki indeksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.