Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość G-MAN

wierny przyjaciel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość G-MAN

jak to jest z wami. ile godzin na dobe nosicie swoje zegarki?

tak sobie myśle ze zegarek jest to jedyna rzecz którą mam zawsze przy sobie. nigdy o nim niezapominam bo kiedy go niezałoże to czuje się tak jakbym zapomniał załozyć na siebie ważnej częsci ubioru. :oops:

a jak to jest w waszym przypadku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj GORKI :oops: G-MAN :wink:

W tym momencie nasuwa mi się tylko jedno zdanie, które powtarzam w takim momencie gdy jakimś cudem nie mam ze sobą zegarka: "czuję się jak bez ręki" :idea: :oops:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterFan definitywnie zgadzam się z Tobą 8)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdejmuję zegarek tylko w dwóch przypadkach: podczas grzebania w samochodzie lub samolocie i podczas gry w siatkówkę

 

poza tymi czynnościami nosze go cały czas i nie przeszkadza mi to wcale w utrzymaniu higieny nadgarstka :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstaję - zakładam wybrany zegarek

Kładę się - zdejmuje zegarek

Zdejmuję go jeszcze tylko w przypadku jakis prac przy domu (wtedy zakładam Casio) i gdy się myję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zakładam rano, a zdejmuję wieczorem. Tylko bywa tak, że zegarki na mojej ręce zmieniają się parę razy w ciągu dnia hehe.

 

Kiedyś jednak (w szkole podstawowej i średniej) nosiłem zegarki 24 na dobę - spałem z nimi, kąpałem się, bawiłem się... po prostu były do mnie przyrośnięte. Tylko paski zmieniałem, bo gniły ... Co ciekawe - w takim użytkowaniu najtwardsze okazały się Atlantiki Worldmastery (jeden z lat 50, drugi nówka). Nieco gorzej spisały się Wostoki (Amfibia i Komandirski), ale ale faktem jest że te dwa ostatnie katowałem nieco bardziej.

 

Ostatnio najczęściej noszę oldschoolowego Casio WR chyba z lat 80... Ze stoperem, alarmem.... tylko melodyjek nie ma :) . A jak mi sie nudzi elektronik zakładam polskiego Kuranta.

 

Ale - już wkrótce wraca Amfibia. Lato coraz bliżej :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

witam .ja przez lato na codzien casio dw-290-t[bardzo praktyczny jest :) ],na rybki albo balety :) g-shock dw-6100[bardzo wytrzymaly jest], na niedziele i od swieta mam cos mechanicznego:pabieda[sliczna,dokładna i nietuzinkowa]pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek zdejmuję do łóżka, przedtem nakręcenie albo pomachanie automatami. Czasami zegarki zmieniam w ciągu dnia (mam wrażenie, że może im być smutno, kiedy leżą w pudełku).

Jak Yargoth, Casio używam przy pracach "w domu i zagrodzie" :)

 

Pozdrowienia,

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

A i mam rade dla tych którzy mają G-SHOCK'A ( to rozwiązanie sam stosuje) :wink:

a mianowicie chodzi mi o noszenie jednoczesnie G-SHOCK'A i fraka.

chcąc nieroztawać się z z pipulem najlepiej zakładać koszulę z krutkimi rekawami no i po problemie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

dobre g-man tak trzymajjj!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet awangardowo i modnie może wyglądać: frak i G-Shock :) Czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN
dobre g-man tak trzymajjj!!!!!!!!!!!!!

 

Trzymam Trzymam trzyyy...! Na pewno nie puszcze!!!

G-SHOCK is fantastic!(very very very fantastic!!!!)

:):):):):):):D:D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stosunkowo rzadko zakładam moją błyskotkę. Wydaje mi się, że jeśli idę do warzywniaka (a okolica nie jest za ciekawa) to nie ma sensu epatowania bogactwem. Mógłbym tylko stracić zegarek i... parę zębów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.