Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tonic

Dyskusja na temat koszulki klubowe KMZiZ

Rekomendowane odpowiedzi

czesc!

Moja tez doszła, dzieki. Jest super.

 

Mam też do oddania za darmo jedną czarną koszulkę XXL - osoba dla której ją zamawiałem nie założy już żadnej koszulki ;) . Najchętniej w Świdniku lub Lublinie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonic,

 

dzieki, koszulki super ale niestety jestem duzym misem i ta moja xxl troche ciasna i krótka. Wracam do sportu, moze chociaz nie bede wygladał jak serdelek w zaciasnej osłonce :-)

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Doszła jest super. To nic, że tak późno, warto było czekać. Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero dzsiaj moglem ja obejrzeć bo przez 2 tygodnie nie było mnie w domu i musze powiedzieć, że koszulka strasznie mi się podoba... dziękuję koledze Tonic'owi za możliwość nabycia tej koszulki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

dostalem- dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym temacie chciałbym żebyście pisali opinie i sugestie na temat ''polówek'' /oczywiście jak je otrzymacie

 

Przy ewentualnych dalszych klubowych ciuchach, proponuje rozmiarówkę rozszerzyć do XXXL.

Nabyta koszulka , roz. XXL jest na styk i raczej będzie tylko eksponatem , a szkoda bo jakość wydaje się świetna.

Pomierzłem ją i wymiary ma idealnie jak w poście o koszulce klubowej ( XXL 126 x 79), lecz dla mne to ciut za mało.

Do tej pory rozm. XXL , a często XL był w innych koszulkach dobry.

Dla porównania zmierzyłem polo z Cotonfieldu w rozm. XXL i ono ma w klacie 136 cm., a więc znacznie więcej i stąd wniosek jak na wstępie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak już jest.Większość narzeka ,że zaduże.Są głosy, że zamałe, a nikt niechce dwóch czy trzech koszulek zrobić w rozmiarze XXXL lub XXXXL. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
czesc!

Moja tez doszła, dzieki. Jest super.

 

Mam też do oddania za darmo jedną czarną koszulkę XXL - osoba dla której ją zamawiałem nie założy już żadnej koszulki :) . Najchętniej w Świdniku lub Lublinie.

 

Pozdrawiam

 

Przepraszam, ale czy mógłbyś to wyjaśnić. Twoja wypowiedź zabrzmiała bardzo, ale to bardzo złowieszczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

mam i ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wreszcie koszulki.

U nas na wsi to tak zawsze.

Są świetne.

Dziękuję Tonic.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć!

 

czesc!

Moja tez doszła, dzieki. Jest super.

 

Mam też do oddania za darmo jedną czarną koszulkę XXL - osoba dla której ją zamawiałem nie założy już żadnej koszulki :lol: . Najchętniej w Świdniku lub Lublinie.

 

Pozdrawiam

 

Przepraszam, ale czy mógłbyś to wyjaśnić. Twoja wypowiedź zabrzmiała bardzo, ale to bardzo złowieszczo.

 

 

Tak, złowieszczo, bo szykowałem koszulkę dla dziadka miłośnika starych zegarów (postury M. Kuronia) który zmarł w końcu kwietnia. Nie był czynnym uczestnikiem Klubu. Ale wielokrotnie pokazywałem mu strony klubowe, co bardzo mu się podobało.

 

pozdrawiam

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem. Świetna. Dzięki.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
cześć!

 

czesc!

Moja tez doszła, dzieki. Jest super.

 

Mam też do oddania za darmo jedną czarną koszulkę XXL - osoba dla której ją zamawiałem nie założy już żadnej koszulki :lol: . Najchętniej w Świdniku lub Lublinie.

 

Pozdrawiam

 

Przepraszam, ale czy mógłbyś to wyjaśnić. Twoja wypowiedź zabrzmiała bardzo, ale to bardzo złowieszczo.

 

 

Tak, złowieszczo, bo szykowałem koszulkę dla dziadka miłośnika starych zegarów (postury M. Kuronia) który zmarł w końcu kwietnia. Nie był czynnym uczestnikiem Klubu. Ale wielokrotnie pokazywałem mu strony klubowe, co bardzo mu się podobało.

 

pozdrawiam

Grzesiek

 

Wspólczuję. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piuser

Chciałbym zamówić 2 koszulki. czy nie jest za póżno ?

Jak ma to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszła, jest super- dzięki :!:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - w moim przypadku nastąpiło już 6 pranie koszulki i.............

I nadal trzyma formę i kolor.

Jest bardzo OK. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.