Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

beriam

Aviator

Recommended Posts

Wczoraj dowiedziałem się ze mój pierwszy i chyba ostatni automat (snk809k2) posiada konkretny problem z balansem i po krótkiej rozmowie, ze sprzedawcą mam otrzymać zwrot gotówki.

Ten zegarek był prezentem, wiec moja widza była raczej znikoma, ale po poczytaniu treści forum, stwierdzam, ze tego typu zegarek nie był dla mnie - nie mam za bardzo możliwość noszenia go dłużej oraz z początkiem wiosny wracam intensywniej na rower.

Moim zdaniem zegarek był ładny, lecz na mój nadgarstek (obwód mierzony bez luzu -18 cm)  trochę mały, bardziej pasował mojej zonie :)

Spodobał mi sie na chwile obecna :

Citizen Eco-Drive Aviator (AW1361-10H) http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-aw1360-12h-eco-drive-aviator-pilots-brown-leather-100m-gents-sports-watch/

Będę rad za wszelakie rady i wskazówki.

Idziesz w dobrą stronę . Citizen z solarem, to dobry wybór .

W jaki sposób jeździsz na rowerze ? Bo jeśli jakoś agresywnie i po terenie, to najlepiej jakiś Casio G

Już jestem za stary na jakaś szeroko pojętą agresje, po lasach, ale raczej spokojnie - im dalej tym lepiej ;)

Sam Citizen momentalnie wpadł mi w oko, ale trochę mnie przeraża 45mm.

Jeśli nie będzie szaleństw , to on będzie ok .

A jaki masz nadgarstek?

18 cm, pisałem w pierwszym poście.

Ślepy jestem...

45mm mówisz ,że on ma ?

Pasowało by przymierzyć .

Wiem, wiem, ale zakup tylko będzie drogą internetowa, wiec marne szanse, aby przymierzyć.

Jakaś może mniejsza alternatywa w tym stylu ?

45mm na 18cm nadgarstek będzie ok. Warto ew. w "Internetach" poszukać informacji jaka jest odległość lug-2-lug. To ma być zegarek na rower czy tzw. EDC?

45mm na 18cm nadgarstek będzie ok. Warto ew. w "Internetach" poszukać informacji jaka jest odległość lug-2-lug. To ma być zegarek na rower czy tzw. EDC?

Zegarek do wszystkiego.

poszukać informacji jaka jest odległość lug-2-lug.

Nie rozumiem ;)

Odległość od ucha do ucha. :)

Zakładam, ze chodzi o to ;)

6 cm ?

post-87846-0-54836500-1455038946_thumb.jpg

Dokładnie. Ja widzę ok 52mm więc na 18cm nadgarstek da radę. Można pomarudzć ew. że zapasu dużo nie ma, ale jak pisałem: da radę. Przy tym budżecie i zastosowaniu, nie marudziłbym. Brać jak się podoba. ;)

Zastanawiam sie nad samym zakupem, rozsądniej brać w PL z gwarancja 2 lata czy w dutyfreeisland z roczna ?

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-aw1360-12h-eco-drive-aviator-pilots-brown-leather-100m-gents-sports-watch/ vs http://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-aw1360-12h

Rożnica w cenie +- 100pln, ale znając mojego życiowego farta, dojdzie jeszcze cło ;)

Motylek jest dobrym pomysłem do skurki. Mam i polecam . Do parciaka raczej nie .

Jeśli to ma być zegarek na codzień , to zdecydowanie srebrny , nie czarne pvd.

W kwestii motylka jakiego byś polecił, bo rozrzut cenowy jest spory. (22mm)

Zegarek był tydzień, dwa razy do niego podszedłem - 45 mm za dużo, poza tym koronka wbijała się mocno w wierzch dłoni, dziś wraca do sprzedawcy.

Wiec szukam w tym pułapie cenowym dalej .....

Max 43 mm

Chodzi mi po głowie coś w klimatach seiko sarg011

post-87846-0-71865100-1457020157_thumb.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.