Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zix

Bransoleta 22mm Super Engineer II do Seiko Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wdzięczny za porady odnośnie bransolety 22mm Super Engineer II do Seiko Monster.

 

1. Jest mnóstwo wersji. Czy ma to być "straight end", "curved end"? 

2. Jakie zapięcie - push button, chamfer diver clasp, solid OME seatbelt clasp, solid submariner clasp, deployment clasp?

3. Jak dopasować go do 20mm? Czy trzeba samemu spiłować czy można już kupić zwężony do 20mm?

 

Chciałbym, żeby to tak wyglądało: 

7yjy3yre.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ad 1: 'straight end' to wersja ze zdjęcia, 'curved end' czyli 'zaokrąglona - zakrzywiona' jest dopasowana do koperty

ad 2: klamrę musisz sam sobie wybrać w zależności od tego jaką sobie wymarzyłeś...

ad 3: piłować, chyba że napiszesz do SC czy zrobią Ci wersję 'custom' ale nawet jeśli to cena też pewnie będzie 'custom' - nie standard  :blink:

 

Ostatnio odebrałem od nich Super Oyster'a do Skx007'ki, jestem mega zadowolony, mam wersję dopasowaną do koperty.

Osobiście podoba mi się montaż 'kajdana' szerszego niż uszy koperty, dla przykładu inny zegar

post-88479-0-15644700-1456499349_thumb.jpg

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piłowałem no i pasuje 22 mm ;)

 

post-71505-0-19872400-1476089884_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.