Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Ati

SE K700i - motyw na komórkę - Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ati

Nie wiem czy się komuś przyda, ale po przejżeniu tematu pokaż swój pulpit, korzystajac z chwili wolnego czasu postanowiłem zrobić na szybko taki o to temacik na telefon Sony Ericsson k700i. Poniżej foto jak powinien on wygladac w praktyce. Czy na pewno tak wyglada jeszcze nie wiem, gdyż muszę odnaleźć kabelek do telefonu :lol: Tak więc jakby komuś się chciało ściagnać i zainstalować to czekam na opinię :D

 

Link do motywu :arrow: http://www.ati.eia.pl/Breitling.thm

A tak powinien on wygladac :arrow:

b1.jpg

b2.jpg

b3.jpg

b4.jpg

 

Mam nadzieję, że się spodoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny :lol: Mógłbyś przerobić go pod K750i bo ten nie pasuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ati

Niestety, byłoby troche roboty z tym żeby wszystko pasowało, a nie mam teraz tyle czasu :D Szkoda ze nie da się po prostu kliknac :idea: CONVERT :idea: i po sprawie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo spodobał mi się ten temat :? A telefonu raczej już nie będę zmieniał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ati

No to może chcesz się pobawić w robienie? Naprawde proste, a zeby działał na k750 bedziesz musiał tylko pare rzeczy dorobic (bazujac na tym moim). Tak więc jak coś to pisz, to Ci udostępnie obrazki, które moga Ci się przydać, program itp :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chętny przygotuje fajny temat pod K750i z tych fotek:

11hs0.th.jpg

12cf4.th.jpg

13qf1.th.jpg

14yc2.th.jpg

Co Wy na to? :lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z K750i bedzie chyba pasowal na W810i, bo taki mam. Chetnie bym wrzucil jakis motyw z fajnym nurkiem, lotnikiem, lub Panerai. Breitlingow nie cierrrrpie... A moze sam poprobuje i sie pobawie z tym programikiem? Zobacze...


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze cos na k510i :?: :D Bo teraz ich pelno a ja tkai akurat posiadam??

Nie wiem moze bedzie pasowac zobacze sam...


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.