Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Klub Miłośników Zegarków ALPINA

Rekomendowane odpowiedzi

Robby od kolegi seb71. Wygodny

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Taki dziwnie znany zestaw ;).

Moje stadko :)

 

10405271_GMG_2758.jpg

Fotka robiona latem w ładnym słoneczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

ogólnie są to bardzo fajne zegarki, choć trochę mniej znane szerszemu gronu.

Ale jak już ktoś je pozna, to chętnie do nich wraca :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie oczekiwania dokupione jeszcze na wszelki wypadek takie oto narzędzionko gdyby kiedyś naszła mnie ochota na zmianę paska:

 

BWiPyVl.jpg?1

 

Jest jeszcze jedna sztuka na Ebayu ze Szwajcarii, chyba wychodzi najtaniej razem z wysyłką gdyby ktoś był zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie oczekiwania dokupione jeszcze na wszelki wypadek takie oto narzędzionko gdyby kiedyś naszła mnie ochota na zmianę paska:

 

 

Jest jeszcze jedna sztuka na Ebayu ze Szwajcarii, chyba wychodzi najtaniej razem z wysyłką gdyby ktoś był zainteresowany.

90PLN w Warszawie na Jana Pawła w czasownia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie oczekiwania dokupione jeszcze na wszelki wypadek takie oto narzędzionko gdyby kiedyś naszła mnie ochota na zmianę paska:

 

BWiPyVl.jpg?1

 

Jest jeszcze jedna sztuka na Ebayu ze Szwajcarii, chyba wychodzi najtaniej razem z wysyłką gdyby ktoś był zainteresowany.

Można link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szukałeś, trochę to trwało, ale w końcu masz :-) Gratuluję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z życzeniami wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

post-34987-0-66933300-1514730077_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Potwierdzam :-) Fajny sikor, a jego prostota jest ...urzekająca ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dziwnie znany zestaw ;).Moje stadko :)

 

 

Fotka robiona latem w ładnym słoneczku.

Środkowa najlepsza, masz jeszcze?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, może komuś się kurzy w szufladzie bransoleta do extreme diver i chciałby się pozbyć? Chętnie przygarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środkowa najlepsza, masz jeszcze?

Mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła.

 

 

post-101561-0-77922200-1514926695.jpg

 

 

post-101561-0-97605800-1514926704.jpg

 

 

Zdjęcia niestety z telefonu więc szału nie robią. Zegarek na żywo jest natomiast piękny i jego wymiar pod mój mały nadgarstek jest idealny. 

To co mi się nie podoba to paskudny skórzany pasek z krokodyla. Jest strasznie "plastikowy". Świeci się, jest sztywny, skrzypi przy uszach i mało przyjemny w dotyku. Ten z Edoxa, którego również dzisiaj dostałem sprawia lepsze wrażenie, jest bardziej matowy i przede wszystkim bardziej miękki. Między innymi z tego powodu przymierzam się powoli do wykonania własnego paska ale to jeszcze bardzo duże zakupy przede mną jeśli chodzi o narzędzia i naukę. No i skok koronki do na pozycję do ustawienia daty mógłby mieć wyraźniejszą pozycję i większy klik ale to już szczegóły, które na początku trochę mnie zmieszały.

 

Coś chyba czuję, że w przyszłości będzie Alpina Alpiner 4.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mi się nie podoba to paskudny skórzany pasek z krokodyla. Jest strasznie "plastikowy". Świeci się, jest sztywny, skrzypi przy uszach i mało przyjemny w dotyku.

a nie mówiłem "weź na bransolecie, pasek fajniejszy dokupisz"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpiner 4 jest sporo większy od tego, który kupiłeś. Przymierz najpierw czwórkę i się zastanów.

Pasek można zawsze zmienić na coś przyjemniejszego do noszenia. Wyboru ogromnego nie ma, bo to 21mm, ale coś się zawsze znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzisiaj dotarła.

 

 

attachicon.gif2.jpg

 

 

attachicon.gif1.jpg

 

 

Zdjęcia niestety z telefonu więc szału nie robią. Zegarek na żywo jest natomiast piękny i jego wymiar pod mój mały nadgarstek jest idealny. 

To co mi się nie podoba to paskudny skórzany pasek z krokodyla. Jest strasznie "plastikowy". Świeci się, jest sztywny, skrzypi przy uszach i mało przyjemny w dotyku. Ten z Edoxa, którego również dzisiaj dostałem sprawia lepsze wrażenie, jest bardziej matowy i przede wszystkim bardziej miękki. Między innymi z tego powodu przymierzam się powoli do wykonania własnego paska ale to jeszcze bardzo duże zakupy przede mną jeśli chodzi o narzędzia i naukę. No i skok koronki do na pozycję do ustawienia daty mógłby mieć wyraźniejszą pozycję i większy klik ale to już szczegóły, które na początku trochę mnie zmieszały.

 

Coś chyba czuję, że w przyszłości będzie Alpina Alpiner 4.

Do mnie parę dni temu też taka przyjechała. Wszystko super, tylko ...ten dziwny rozstaw uszu. Trzeba było troszkę z paskiem powalczyć  ;) Ale sam sikor miodzio  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpiner 4 jest sporo większy od tego, który kupiłeś. Przymierz najpierw czwórkę i się zastanów.

Pasek można zawsze zmienić na coś przyjemniejszego do noszenia. Wyboru ogromnego nie ma, bo to 21mm, ale coś się zawsze znajdzie.

Wydaje mi się, że większy (czyt. lekko za duży) będzie ok.

 

Co do paska to problemu nie ma. Będzie to jakiś self made z materiałów takie jakie będą mi odpowiadać. Zdecydowałem, że nie będę kupował i testował pasków w ciemno tylko zrobię nowe idealnie pod siebie. Z takich materiałów jakie będą mi najbardziej odpowiadać. Mam już kilka pomysłów ale to jeszcze długa droga. Najpierw muszę kupić pod to cały warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.