Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Klub Miłośników Zegarków ALPINA

Rekomendowane odpowiedzi

No to powodzenia. Ciekaw jestem efektów i trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe podejście do tematu. Ja też trzymam kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechało narzędzie Bergeona do wymiany pasków. Tak się złożyło, że pasek z Edoxa też ma 21mm.

Ten fabryczny pasek Alpiny jest naprawdę odpustowy na żywo. Edoxowy jest matowy, miękki i wygodniejszy.

 

c6DgfP2.jpg

 

 

NsH2ZYq.jpg

 

 

2zxN0Ja.jpg

 

 

YX8p9ox.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dla mnie osobiście, ta nietypowa szerokość paska w Alpinie Alpinerze jest póki co jedyną rzeczą, która mi w niej przeszkadza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbował wcisnąć 22mm? Są z tym jakieś problemy?

Zależy od paska - materiału, grubości itd. Jedne można upchnąć, innych nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja potrzebowałem do swojej na gwałt paska, więc od razu pojechałem w tej sprawie do zegarmistrza, u którego w nagłych wypadkach mogę liczyć na coś sensownego od Hirscha. Kupiłem oczywiście pasek o szerokości 22 mm i zegarmistrz nie miał problemu z jego zamontowaniem. Wygląda jednak na to, że jest ...ciasno ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nosiłem pasek 22mm, wszedł bez problemu. Sprawę ułatwia zaokrąglony kształt teleskopów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie można zobaczyć Alpiny na żywo? Na oficjalnej stronie są podane 3 sklepy ale może znacie jeszcze inne, które mają w ofercie Alpiny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nosiłem pasek 22mm, wszedł bez problemu. Sprawę ułatwia zaokrąglony kształt teleskopów.

A przypadkiem te zaokrąglone teleskopy nie są dedykowane do bransolet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem te zaokrąglone teleskopy nie są dedykowane do bransolet?

W przypadku tego zegarka zaokrąglone są do paska (taki miałem w oryginale) a do bransolety musiałem założyć teleskop prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może mnie się przestawiło, bo nie sądzę, żeby Alpina robiła na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może z kolegów Startimera w rozmiarze 40mm? Zaczałem ostatnio myśleć o zakupie, więc jakby ktoś mógł podzielić się wrażeniami odnośnie wielkości tarczy / proporcji, będę wdzięczny. Jeśli ktoś chce takowego sprzedać, również chętnie wysłucham propozycji. Dodam że miałem wersję 44mm, zarówno z chrono jak i bez i ta mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktoś czy bransoleta od Startimera bez chrono pasuje do Startimera Chrono? Chodzi mi o te starsze referencje, nie obecne, obydwa oczywiście średnica 44mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-23290-0-61361900-1516716848_thumb.jpg Miałem w ręce na nadgarstku leży mi idealnie. Ten zegarek bardzo mi się podoba. Zdjęcie jest z internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go przez pół roku. Fajny jest - ja lubię takie klimaty. Kolor bezela wymiata.

Wrócił jak bumerang temat pasków do nietypowego rozstawu uszu 21mm. Tym razem chodzi o NATO HAV - jaki rozmiar lepiej nabyć 20 czy 22mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z Aliną kupioną tutaj

http://www.ebay.de/itm/Alpina-Avalanche-Extreme-Herren-Automatikuhr-AL-525LBS3AE6-/142410320951?hash=item2128510c37:g:Hm0AAOSwstJZOoY~

 

Mianowicie pochodzi 2-5 sekund i się zatrzymuje, nie wiem, czy odesłać do sklepu(nie znam niemieckiego), czy może w Polsce jest serwis gwarancyjny?

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli sklep jest oficjalnym sprzedawcą Alpiny (sprawdzisz to na stronie) to możesz wysłać do naszego serwisu w ramach gwarancji, inaczej albo odpłatnie, albo odsyłasz do sklepu w którym kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash a tak na Twój nos podejrzewasz co może dolegać pacjentowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash a tak na Twój nos podejrzewasz co może dolegać pacjentowi?

O właśnie, bo nawet jak sklep nie jest oficjalny Alpiny to wolę podesłać zegarek do Was. I tak się zastanawiam co może mu dolegać. Nic w nim nie dzwoni , nie lata, nie upadł mi, cały czas znajduje się w rotomacie.

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dowiesz się co mu jest jak go nie otworzą. Domysły to jak wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.