Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Klub Miłośników Zegarków ALPINA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Totalizatory Ci się przekręciły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalizatory Ci się przekręciły :D

No tak jakby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imbusik szóstka i trzeba podregulować ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione za mszowe czy za swoje? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już przy alpinach jestesmy

32662577_10211903549048435_1145311883415


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie świetny ale i na paskach nieźle wygląda

 

Alpina Seastrong Diver 300

Zdjęcia z insta Grama : )

post-95931-0-16127000-1526660708_thumb.jpeg

post-95931-0-36276700-1526660728_thumb.jpeg

Edytowane przez Andrzej77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33180076_10211943814135037_9035801074052


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Bardzo mi się podoba ta Alpinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemania?


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki nowy nabytek. Fun factor level Pro ;) bawił się ktoś paskami z tym Diverem? Zastanawiam się czy te krótkie uszy nie ograniczają trochę opcji.d0dcebcf9a1c00b84576516e19898d67.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie taki nowy nabytek. Fun factor level Pro ;) bawił się ktoś paskami z tym Diverem? Zastanawiam się czy te krótkie uszy nie ograniczają trochę opcji.

Bardzo lubię tego divera. Rzeczywiście fun factor jest w nim bardzo duży, pomimo upływającego czasu.

Niestety nie miałem do niego bransolety,a guma nie bardzo mi pasowała. U mnie od roku na skórze. Daje radę.

post-98957-0-88748000-1527666832_thumb.jpeg

post-98957-0-40051600-1527666867_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię tego divera. Rzeczywiście fun factor jest w nim bardzo duży, pomimo upływającego czasu.

Niestety nie miałem do niego bransolety,a guma nie bardzo mi pasowała. U mnie od roku na skórze. Daje radę.

Fajnie wygląda.

 

Ja myślałem o NATO na lato, na bransolecie to jednak kawał żelaza na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie przymierzałem jej na nato. Ta oliwka troszkę na przekór stereotypom, ale mi podpasowała i tak zostało.

Jakbyś chciał spieniężyć bransoletę to daj proszę znać. Lubię właśnie w lecie trochę odciążyć pasek od upałów.

post-98957-0-16192000-1527680578_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przymierzałem jej na nato. Ta oliwka troszkę na przekór stereotypom, ale mi podpasowała i tak zostało.

Jakbyś chciał spieniężyć bransoletę to daj proszę znać. Lubię właśnie w lecie trochę odciążyć pasek od upałów.

Bransoletę zostawiam, specjalnie takiej wersji szukałem. W zestawie mam jeszcze do niej firmowe NATO, ale myślę o wrzuceniu jej na AlphaSharka. Pewnie w długi weekend się nią pobawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wrzuć zdjęcie jak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpinera X jest jeszcze szansa gdzieś dostać? Kickstarter już chyba nie bardzo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Alpinera X jest jeszcze szansa gdzieś dostać? Kickstarter już chyba nie bardzo :(

 

No patrząc na to, że jeszcze nie wszedł do sprzedaży to tak, jest szansa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) no tak, zabłysnąłem. Chodziło mi o przedsprzedaż, w podobnej kwocie około 500usd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) no tak, zabłysnąłem. Chodziło mi o przedsprzedaż, w podobnej kwocie około 500usd.

 

Nie ma takiej szansy w oficjalnej dystrybucji. Pojawiają się na ebayu w cenie ok 600-900 USD. Oficjalna dystrybucja ma ruszyć jesienią, ale póki co na razie jest problem z zaspokojeniem zamówień z kickstartera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy smartwach AlipinerX to kawałek solidnego zegarka. Wykonany jest bardzo dokładnie, chociaż koperta z włókna szklanego może nie wszystkim odpowiadać. Aplikacja już jest dopracowana i działa wszystko bez większych problemów. Obecnie wszyscy którzy zakupili zagarek na kickstarterze są "beta testerami",Alpina dość sprawnie i skutecznie reaguje na wszystkie sugestie i uwagi. Zakładam że do jesieni będzie to produkt prawie idealny, głównie chodzi o oprogramowanie. Jak na smartwacha wygląda świetnie, jedynie mam uwagę do dość mało czytelnego wyświetlacza (jest ciemny i dopiero z włączonym podświetleniem można spokojnie odczytać informacje) Producent twierdzi że ma być czytelny po uruchomieniu podświetlenia. Mam go od 3 tygodni, w tym czasie były już dwie aktualizacje wynikające ze zgłaszanych uwag a więc projekt jest rozwijany intensywnie.

 

post-103229-0-85827600-1530008780_thumb.jpg

post-103229-0-14487200-1530008804_thumb.jpg

post-103229-0-10503500-1530008831_thumb.jpg

post-103229-0-68368300-1530008854_thumb.jpg

post-103229-0-55582000-1530008869_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o nim jako alternatywie dla Gszoka i Brajtka SO w jednym, przestraszyłęm się jednak rozmiaru


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.