Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Klub Miłośników Zegarków ALPINA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Szanowni Koledzy.

 

Przepraszam za śmiałość i nietakt pytać wielbicieli Alpiny ale może ktoś myśli o zbyciu. Szukam Pilota Startimera koniecznie 44mm. Wolałbym w automacie niż kwarcu ale budżet może być twardszy od marzeń.

W razie jakby to zapraszam na PW. Pozdrawiam.

I ja powoli przymierzam sie do Alpiny

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja powoli przymierzam sie do Alpiny

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Moja nie jest na sprzedaż zostaje u mnie. Sesja nad oceanem .

49864937_2269543106666660_92090426945154

Edytowane przez peryskop1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nie jest na sprzedaż zostaje u mnie.

Gratuluję... ja mam sentyment do dwóch szwajcarskich firm:

 

Certina - moj pierwszy zegarek (w kwarcu był co prawda) i chciałbym jeszcze jakąś sobie sprawić

 

I Alpina bo mam sentyment do ich "pilotów" a widziałem kilka razy i wyglądały na świetnie wykonane. Mają tak dobrze wypośrodkowaną elegancję i sportowe zacięcie

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

50026284_2223555621216069_39175564035977

A tak btw widzę że mało polski krajobraz :-) Słońca mi brak Panie

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam alpiniarzy, mam pytanko jak się sprawuje guma na koronce czy i jeśli tak to po jakim czasie widać ślady użytkowania? Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie: kto w Krakowie jest wstanie wymienić mi koronkę/tubus w alpinie Startimer? (Nie zakręca się). Strojny odprawił mnie z kwitkiem twierdząc, ze tylko autoryzowany serwis... :-( a ja chciałbym szybko, bo często jej używam. Zaproponujecie jakieś alternatywy na szybką i fachową naprawę bez masy formalności i długiego czasu oczekiwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To szybciej jak w serwisie Alpiny nie będzie, bo skąd niby nieautoryzowany serwis ma wziąć tubus i koronkę jak nie zamówić w autoryzowanym serwisie?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie: kto w Krakowie jest wstanie wymienić mi koronkę/tubus w alpinie Startimer? (Nie zakręca się). Strojny odprawił mnie z kwitkiem twierdząc, ze tylko autoryzowany serwis... :-( a ja chciałbym szybko, bo często jej używam. Zaproponujecie jakieś alternatywy na szybką i fachową naprawę bez masy formalności i długiego czasu oczekiwania?

Przychylam się do zdania Jash. Nie sądzę żeby nawet dobry zegarmistrz w Krk dysponował koronką czy tubusem do Alpiny. Też będzie musiał zamówić, bo to rzadki towar. Gdybyś jednak w jakiś sposób dysponował częścią w ręku to daj znać. Znam dwóch dobrych zegarmistrzów w Krk. Powinni się podjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szybciej jak w serwisie Alpiny nie będzie

To w takim wypadku nie mam innego wyjścia jak tylko oddać ją do autoryzowanego serwisu ;-)

Kolego Jash z tego co wiem to prawdopodobnie u Was w JT? Mógłbyś mi w tej kwestii coś doradzić? Zegarek się wysyła czy można go gdzieś podrzucić we Wrocławiu? (akurat będę przejeżdżał tamtędy w piątek więc mógłbym ją wziąć)

Nie sądzę żeby nawet dobry zegarmistrz w Krk dysponował koronką czy tubusem do Alpiny.

No ja właśnie myślałem, ze tak być powinno - stad moje wycieczki do znanych mi zegarmistrzów. I w następstwie tego pytanie na forum.

 

Gdybyś jednak w jakiś sposób dysponował częścią w ręku to daj znać. Znam dwóch dobrych zegarmistrzów w Krk. Powinni się podjąć.

Dziękuję :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Serwis nazywa się CHRONO (tak jak sklepy) i mieści się we Wrocławiu w Galerii Sky Tower na 1 piętrze (nad Piotrem i Pawłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Zadzwonię tam w takim razie i zapytam co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dodzwonić się może być ciężko, napisz mi na PW co potrzebujesz wiedzieć jak ich zapytam i dam Ci znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się za pierwszym razem. Bardzo miła pani mi wszystko szczegółowo wytłumaczyła :-) Teraz moim największym zmartwieniem jest to czy znajdę w piątek miejsce parkingowe pod sky tower ;-) (kompletnie nie znam Wrocławia) Dzięki za odpowiedź, a z pomocy skorzystam z chęcią - może nie w kwestii serwisu, ale zakupów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli nie masz samochodu na gaz to pod galerią spokojnie zaparkujesz. To raczej galeria duchów więc o miejsce się nie martw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy poszukuję instrukcji do cal 353.

Może ktoś pomóc?

Będę bardzo wdzięczny

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nowa alpinka w kolekcji. Dołączyła do seastrong divera 300. Cieszy bardzo

Piękna! Od dawna chodzi po głowie. Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.