Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Klub Miłośników Zegarków ALPINA

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim. Wpisuję się do klubu z "Startimer" w wersji 40mm. Z mniej ważnych informacji, zdecydowanie poszukiwania "pilota" w mojej kolekcji zakończone. 

PXL_20210915_160857873.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Na razie pozostanę przy orginalnym, jest bardzo dobrej jakości. W przyszłości, na pewno pomyśle o tym kolorze o którym wspomniałeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2021 o 21:51, DawidM86 napisał(-a):

Dzieki! Na razie pozostanę przy orginalnym, jest bardzo dobrej jakości. W przyszłości, na pewno pomyśle o tym kolorze o którym wspomniałeś. 

Oryginalny pasek Alpiny dobrej jakości? Wyjątek jakiś. Zazwyczaj są dość sztywne i mało trwałe - "ceratki" na nie mówię. Mam jeden taki pasek i wydobędę go z pudła jak będę sprzedawał swoją Alpinę. Kup do swojej jakiś mięciutki, skórzany pasior. Kolor to już rzecz gustu. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych kolegów lub koleżanek posiada w kolekcji kwarcowego pilota Alpiny chrono ?

 

image.thumb.png.c0334038d498ccc7f1fa567c53e06541.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy  już prawie pięć lat.

IMG_20211003_101604.jpg

IMG_20211003_103727.jpg

Edytowane przez inomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2021 o 21:05, DawidM86 napisał(-a):

Dobry wieczór wszystkim. Wpisuję się do klubu z "Startimer" w wersji 40mm. Z mniej ważnych informacji, zdecydowanie poszukiwania "pilota" w mojej kolekcji zakończone. 

 

Jak wrażenia z użytkowania? 

Genrelanie jakoś nigdy nie byłem zwolennikiem pilotów, ale ta Alpina raz że ciekawa, dwa że w fajnym rozmiarze, trzy w atrakcyjnej cenie i cztery... nie mam pilota w kolekcji 🤪

 

Mnie kusi stalowa.

 

image.thumb.png.d5015f49ec03c7f852f1dc03e9a9a78c.png


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpiny można gdzieś przymierzyć stacjonarnie w PL?  Mam startimera 44mm, pokazywana nie raz.. i chyba dojrzewam do faktu, że jednak za duża na mój nadgarstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 83czarny napisał(-a):

Alpiny można gdzieś przymierzyć stacjonarnie w PL?  Mam startimera 44mm, pokazywana nie raz.. i chyba dojrzewam do faktu, że jednak za duża na mój nadgarstek

A jaki masz nadgarstek? 

Pokaż zdjęcie z oddali. 

 

49 minut temu, Jash napisał(-a):

Można...Warszawa, Wrocław

A coś na Górnym Śląsku? :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na Górnym Śląsku to wungiel majo, Alpiny niestety nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góry mamy, to i Alpiny być powinny 🙄

Nic najwyżej będę zamawiał w ciemno. Poczekam na koniec listopada, może jakaś promocja wpadnie 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z tym Startimer jest problem zarówno w wersji 42mm jak i 40mm, bo oba wyprzedają się na pniu i są tylko na zamówienie. Wersja 40mm jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jakoś ich niewiele 😮

Parcia nie mam, będę obserwował sytuację 😉


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
3 minuty temu, evilym napisał(-a):

Na forum jakoś ich niewiele 😮

 

 

Forum nie jest wyznacznikiem świata zegarków w Polsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie. 

Ale jakimś tam jest 🙂 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, evilym napisał(-a):

Na forum jakoś ich niewiele 😮

 

 

Może dlatego że są trudności z przymiarką.

 

Ja w każdym razie taka 40 rozważam i przymiarka by mi pomogła podjąć decyzję albo podwyżka wynagrodzenia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zastanawiam, czy nie dokupić wersji 40 mm, tylko w innej kolorystyce. Jakby tak jeszcze zaczęli montować w tych modelach jakiś ciekawszy mechanizm, to mnie ciężko by było znaleźć konkurencję dla Startimera.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

 

Może dlatego że są trudności z przymiarką.

 

Ja w każdym razie taka 40 rozważam i przymiarka by mi pomogła podjąć decyzję albo podwyżka wynagrodzenia.

 

 

 

Większość sklepów internetowych ma darmową dostawę, a część to nawet darmowy zwrot. 

Zamówić, przymierzyć na spokojnie, pooglądać (w zdecydowanie lepszych warunkach niż salonowe/sklepowe) i podjąć decyzję. Kilka dni powinno wystarczyć :)

W najgorszym przypadku stracisz na przesyłce zwrotnej. 

 

55 minut temu, Jogi napisał(-a):

Czasami się zastanawiam, czy nie dokupić wersji 40 mm, tylko w innej kolorystyce. Jakby tak jeszcze zaczęli montować w tych modelach jakiś ciekawszy mechanizm, to mnie ciężko by było znaleźć konkurencję dla Startimera.

 

 

438.thumb.jpg.c8de21c77600cda36325cbee17f2b37a.jpg

 

 

Lepszy mechanizm czyli jaki? 😉

Ty masz 44?


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.