Czolo 1522 #2126 Posted March 7, 2025 To jeszcze jedna Alpina 1 Share this post Link to post Share on other sites
adsl76 492 #2127 Posted March 19, 2025 (edited) Witam. Mam pytanie, czy zapięcie BUAL-3AERUBBERBLKRGP (to na zdjęciu) , to jest zapinka typu "butterfly" ? Edited March 19, 2025 by adsl76 1 Share this post Link to post Share on other sites
DawidM86 3503 #2129 Posted September 15, 2025 Mogę śmiało polecić. 2 Share this post Link to post Share on other sites
Olsen 383 #2130 Posted October 26, 2025 (edited) Alpina ,,,,,,,,,,,,,, Edited October 26, 2025 by Olsen 6 Share this post Link to post Share on other sites
Marko33 182 #2131 Posted November 10, 2025 (edited) Jest i u mnie i cieszy niezmiennie. Ale lepiej miewa się w zestawie☺️ Wybaczcie prywatę, ale nie mogłem się powstrzymać; lubię zerkać często na upływający czas; w takim wydaniu. Edited November 11, 2025 by Marko33 7 Share this post Link to post Share on other sites
Olsen 383 #2132 Posted April 23 (edited) Elo , ma może ktoś z Was takie cudo ? , każda opinia mile widziana , dzięki Alpina_Alpiner_Heritage_Carree_Automatic_140_Years_Special_Edition_53402683.webp Edited April 23 by Olsen 2 Share this post Link to post Share on other sites
christ0ff 3037 #2133 Posted April 24 Dołączam się do pytania. Również rozważam model w tej kopercie z czarną tarczą. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jogi 11050 #2134 Posted April 24 Chyba @ireo miał taką, ale nie wiem, czy nadal ma. 1 Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata. Share this post Link to post Share on other sites
ireo 5424 #2135 Posted April 24 1 godzinę temu, Jogi napisał(-a): Chyba @ireo miał taką, ale nie wiem, czy nadal ma. O, dobrą masz pamięć. Tak, mam czarną. Kiedyś opisywałem w dziale „Heritage”. 1 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
AK&AK 53145 #2136 Posted April 25 20 godzin temu, ireo napisał(-a): O, dobrą masz pamięć. Tak, mam czarną. Kiedyś opisywałem w dziale „Heritage”. Tak pisałeś, pozwalam sobie wkleić link tutaj. Klubik Alpiny na to zasługuje, a Ty ze swoimi sztukami (mimo braku aktywności w temacie) jesteś jego liderem. I wpis o drugiej, nie mniej ciekawej Alpine: Oba modele świetne. Do obu trzeba mieć dostatecznie duży nadgarstek, dlatego z radością podziwiam u innych (tak swoją drogą Irek, mógłbyś choć raz na kwartał jakąś ładną fotkę danego egzemplarza zrobić i na forum wstawić). 1 Małżeństwo i zegarki. Share this post Link to post Share on other sites
AK&AK 53145 #2137 Posted April 25 W dniu 24.04.2026 o 07:38, christ0ff napisał(-a): Dołączam się do pytania. Również rozważam model w tej kopercie z czarną tarczą. Bardzo ładny zegarek. Weź tylko pod uwagę, że jest całkiem "gabarytny". Może uda się gdzieś przymierzyć... 2 Małżeństwo i zegarki. Share this post Link to post Share on other sites
ireo 5424 #2138 Posted April 27 W dniu 25.04.2026 o 11:15, AK&AK napisał(-a): Oba modele świetne. Do obu trzeba mieć dostatecznie duży nadgarstek, dlatego z radością podziwiam u innych (tak swoją drogą Irek, mógłbyś choć raz na kwartał jakąś ładną fotkę danego egzemplarza zrobić i na forum wstawić) W tej sytuacji trudno mi odmówić. 5 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
ireo 5424 #2139 Posted May 2 Andrzej zamówił, to teraz trzeba robić te zdjęcia. Na szczęście następny kwartał zaczyna się dopiero w lipcu. 5 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
ireo 5424 #2140 Posted May 3 Jakieś słabe to poprzednie zdjęcie, jakby ostrość.nie tam gdzie trzeba. 3 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14582 #2141 Posted May 4 6 godzin temu, ireo napisał(-a): Jakieś słabe to poprzednie zdjęcie, jakby ostrość.nie tam gdzie trzeba. Nadal słabe, ale od czego ma się kolegów. 1 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
ireo 5424 #2142 Posted May 4 2 godziny temu, Autor1984 napisał(-a): Nadal słabe, ale od czego ma się kolegów. Rzeczywiście, znacznie lepiej. Teraz tylko nóg brakuje. 1 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14582 #2143 Posted May 4 7 minut temu, ireo napisał(-a): Rzeczywiście, znacznie lepiej. Teraz tylko nóg brakuje. Nie mam tak daleko posuniętej śmiałości, aby dokleić nogi, a zwłaszcza stopy. 0 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
ireo 5424 #2144 Posted May 4 6 godzin temu, Autor1984 napisał(-a): Nie mam tak daleko posuniętej śmiałości, aby dokleić nogi, a zwłaszcza stopy. Starałem się, ale do mistrzów gatunku brukowo-nożnego mi daleko. 3 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14582 #2145 Posted May 4 2 minuty temu, ireo napisał(-a): Starałem się, ale do mistrzów gatunku brukowo-nożnego mi daleko. Niezle, nota: 3/10 Poniżej poprawiona wersja. 3 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
AK&AK 53145 #2146 Posted May 4 Od dawna tylu zdjęć tego świetnego modelu na forum nie było (albo raczej nigdy). 5 minut temu, ireo napisał(-a): Starałem się, ale do mistrzów gatunku brukowo-nożnego mi daleko. Za to zegarek ładnie wyeksponowany. Koledzy, kooperacja dobrze Wam wychodzi. Irek ma wstawiać zdjęcia swoich Alpin przynajmniej raz na kwartał. W między czasie Łukasz może wstawić przeróbki. Prosimy Alpiny w kwiatach (Carrée) i z widokiem na morze (Alpiner) ;) 2 Małżeństwo i zegarki. Share this post Link to post Share on other sites
ireo 5424 #2147 Posted May 4 5 minut temu, Autor1984 napisał(-a): Niezle, nota: 3/10 Poniżej poprawiona wersja. Wiedziałem, że się nie oprzesz pokusie. „Dla mnie się podoba” i doceniam, że nie dorobiłeś kowbojek albo sandałów i skarpet. Podobno to już przestał być obciach. Pewnie przez kontrast, bo tyle jest teraz zjawisk znacznie gorszych… https://facet.wp.pl/skarpety-do-sandalow-wreszcie-modne-6002233846219905a 1 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14582 #2148 Posted May 4 1 minutę temu, ireo napisał(-a): Wiedziałem, że się nie oprzesz pokusie. „Dla mnie się podoba” i doceniam, że nie dorobiłeś kowbojek albo sandałów i skarpet. Podobno to już przestał być obciach. Pewnie przez kontrast, bo tyle jest teraz zjawisk znacznie gorszych… https://facet.wp.pl/skarpety-do-sandalow-wreszcie-modne-6002233846219905a Skarpety? Lepsze byłyby podkolanówki, a już najlepsze, tęczowe. 1 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
DawidM86 3503 #2150 Posted May 11 (edited) W koncu jest, numer 99 z 188 wyprodukowanych. Fantastyczny zegarek ktory jest zrobiony na poziomie manofakturowych FC. Mega wygodny na 18cm nadgarstku. Edited May 12 by DawidM86 7 Share this post Link to post Share on other sites