Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
gienek_mkb

Klub Miłośników Zegarków ALPINA

Recommended Posts

Witam.  Mam pytanie, czy zapięcie BUAL-3AERUBBERBLKRGP  (to na zdjęciu) , to jest zapinka typu "butterfly" ?

20250318_140511#1.jpg

Zrzut ekranu 2025-03-19 o 13.47.41.png

Edited by adsl76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest i u mnie i cieszy niezmiennie. Ale lepiej miewa się w zestawie☺️

Wybaczcie prywatę, ale nie mogłem się powstrzymać; lubię zerkać często na upływający czas; w takim wydaniu. 

 

Screenshot_20251111_235341_Samsung Internet.jpg

Edited by Marko33

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączam się do pytania. Również rozważam model w tej kopercie z czarną tarczą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba @ireo miał taką, ale nie wiem, czy nadal ma.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Jogi napisał(-a):

Chyba @ireo miał taką, ale nie wiem, czy nadal ma.


O, dobrą masz pamięć. Tak, mam czarną. Kiedyś opisywałem w dziale „Heritage”.

 


- ireo

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, ireo napisał(-a):

O, dobrą masz pamięć. Tak, mam czarną. Kiedyś opisywałem w dziale „Heritage”.

Tak pisałeś, pozwalam sobie wkleić link tutaj. Klubik Alpiny na to zasługuje, a Ty ze swoimi sztukami (mimo braku aktywności w temacie) jesteś jego liderem. 

 

 

I wpis o drugiej, nie mniej ciekawej Alpine:

 

 

Oba modele świetne. Do obu trzeba mieć dostatecznie duży nadgarstek, dlatego z radością podziwiam u innych (tak swoją drogą Irek, mógłbyś choć raz na kwartał jakąś ładną fotkę danego egzemplarza zrobić i na forum wstawić).


Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 24.04.2026 o 07:38, christ0ff napisał(-a):

Dołączam się do pytania. Również rozważam model w tej kopercie z czarną tarczą.

Bardzo ładny zegarek. Weź tylko pod uwagę, że jest całkiem "gabarytny".

Może uda się gdzieś przymierzyć...


Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 25.04.2026 o 11:15, AK&AK napisał(-a):

Oba modele świetne. Do obu trzeba mieć dostatecznie duży nadgarstek, dlatego z radością podziwiam u innych (tak swoją drogą Irek, mógłbyś choć raz na kwartał jakąś ładną fotkę danego egzemplarza zrobić i na forum wstawić)


W tej sytuacji trudno mi odmówić.

 

 

IMG_2774.jpeg

IMG_2776.jpeg


- ireo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andrzej zamówił, to teraz trzeba robić te zdjęcia. Na szczęście następny kwartał zaczyna się dopiero w lipcu.

 

IMG_2781.jpeg


- ireo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś słabe to poprzednie zdjęcie, jakby ostrość.nie tam gdzie trzeba.

 

IMG_2788.jpeg


- ireo

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, ireo napisał(-a):

Jakieś słabe to poprzednie zdjęcie, jakby ostrość.nie tam gdzie trzeba.

 

IMG_2788.jpeg

Nadal słabe, ale od czego ma się kolegów.

 

Alpina.png


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Autor1984 napisał(-a):

Nadal słabe, ale od czego ma się kolegów.

 

Alpina.png


Rzeczywiście, znacznie lepiej. Teraz tylko nóg brakuje.

 


- ireo

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, ireo napisał(-a):


Rzeczywiście, znacznie lepiej. Teraz tylko nóg brakuje.

 

Nie mam tak daleko posuniętej śmiałości, aby dokleić nogi, a zwłaszcza stopy.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Nie mam tak daleko posuniętej śmiałości, aby dokleić nogi, a zwłaszcza stopy.


Starałem się, ale do mistrzów gatunku brukowo-nożnego mi daleko.

 

IMG_2789.jpeg


- ireo

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, ireo napisał(-a):


Starałem się, ale do mistrzów gatunku brukowo-nożnego mi daleko.

 

IMG_2789.jpeg

Niezle, nota: 3/10

Poniżej poprawiona wersja.

 

Alpin2.png


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dawna tylu zdjęć tego świetnego modelu na forum nie było (albo raczej nigdy). 

 

5 minut temu, ireo napisał(-a):

Starałem się, ale do mistrzów gatunku brukowo-nożnego mi daleko.

Za to zegarek ładnie wyeksponowany.

 

Koledzy, kooperacja dobrze Wam wychodzi. 

Irek ma wstawiać zdjęcia swoich Alpin przynajmniej raz na kwartał. W między czasie Łukasz może wstawić przeróbki. Prosimy Alpiny w kwiatach (Carrée) i z widokiem na morze (Alpiner) ;)


Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Niezle, nota: 3/10

Poniżej poprawiona wersja.

 

Alpin2.png


Wiedziałem, że się nie oprzesz pokusie. „Dla mnie się podoba” i doceniam, że nie dorobiłeś kowbojek albo sandałów i skarpet.


Podobno to już przestał być obciach. Pewnie przez kontrast, bo tyle jest teraz zjawisk znacznie gorszych…
 

https://facet.wp.pl/skarpety-do-sandalow-wreszcie-modne-6002233846219905a

 


- ireo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, ireo napisał(-a):


Wiedziałem, że się nie oprzesz pokusie. „Dla mnie się podoba” i doceniam, że nie dorobiłeś kowbojek albo sandałów i skarpet.


Podobno to już przestał być obciach. Pewnie przez kontrast, bo tyle jest teraz zjawisk znacznie gorszych…
 

https://facet.wp.pl/skarpety-do-sandalow-wreszcie-modne-6002233846219905a

 

Skarpety? Lepsze byłyby podkolanówki, a już najlepsze, tęczowe.  


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

W koncu jest, numer 99 z 188 wyprodukowanych. ;) 

 

Fantastyczny zegarek ktory jest zrobiony na poziomie manofakturowych FC. Mega wygodny na 18cm nadgarstku.

 

 

IMG_3959.jpeg
 

IMG_3962.jpeg

 

 

 

IMG_3965.jpeg
 

IMG_3964.jpeg

Edited by DawidM86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.