Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Dingo

GWN Gulfmaster

Rekomendowane odpowiedzi

No to muszę kaski dozbierać :) chyba że któryś z kolegów będzie chciał tanio odsprzedać ; )

Drapnięte przy pomocy Note 4

Edytowane przez cam3ridge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z szanownych kolegów nie posiada instrukcji np w PDF ? I mógłby się podzielić :)

 

Czy zegarek ściągnięty za stanów będzie działał u nas normalnie  ? Czy są jakieś różnice ?

Edytowane przez cam3ridge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem , ale zależ mi na informacji o Gulfa z USA , czy to to samo co u nas czy są jakieś różnice? Radio ? inne ?

 

Czas goni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przewidujemy różnic, kurde teraz nie pamiętam bo już go nie mam, czy jednostki miar są w menu do wyboru w stopach i metrach - jeżeli tak to trzeba będzie tylko przestawić. Wydaje mi się, że były dodatkowo stopy, ale to niech inni Ci potwierdzą. Wiadomo Amerykanie z reguły wszystko w stopach mierzą.

 

EDYTA! Dobra jest wybór jednostek miar! Czyli bez obaw!

jak potrzebujesz jeszcze polską instrukcję, to wyślij mi swojego maila na PW - prześlę Ci

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest fake czy niekoniecznie?

Czy to jest fake czy faktycznie takie wyszły?

post-33007-0-52949300-1478723077.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda

Kurcze wg mnie zdecydowanie ładniejszy niż ten że srebrnym pierścieniem, jestem na etapie zakupu i albo czarny z niebieskim lub właśnie ten (tylko gdzie go dostać w Europie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wg mnie zdecydowanie ładniejszy niż ten że srebrnym pierścieniem, jestem na etapie zakupu i albo czarny z niebieskim lub właśnie ten (tylko gdzie go dostać w Europie)

Na olx był kiedyś używany za 1399 pln , na allegro jest nowy za 2239 pln ( sklep happytime z Krakowa  więc z nimi można utargować dobrze )

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx był kiedyś używany za 1399 pln , na allegro jest nowy za 2239 pln ( sklep happytime z Krakowa  więc z nimi można utargować dobrze )

Ile utargujesz 300 zł ?

Bez łaski z opłatami wyjdzie 1,5 k 

 

http://www.skywatches.com.sg/reviews/casio-gulfmaster-g-shock-watch-gwn-1000-9a-gwn1000.htm


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bez sensu , piszesz że chcesz z czarnym ringiem , dajesz link ze srebrnym a ten w happytime wyjdzie 1919 + to co utargujesz( srebrny ring jest tańszy) i masz 3 lata gwarancji , z tej strony nie wiem jak jest z cłem no i gwarancja będzie taka pewnie jak w eglobal ( czyli żadna )a w razie jakiejś wady robi się problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnału szukają moje małe radyjka 

 

 

ale chyba nie masz problemów z Citkiem - mam taki sam model i jeszcze nigdy mi nie szwankował 9 inna rzecz że samodzielnie się ustawia :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przewidujemy różnic, kurde teraz nie pamiętam bo już go nie mam, czy jednostki miar są w menu do wyboru w stopach i metrach - jeżeli tak to trzeba będzie tylko przestawić. Wydaje mi się, że były dodatkowo stopy, ale to niech inni Ci potwierdzą. Wiadomo Amerykanie z reguły wszystko w stopach mierzą.

 

EDYTA! Dobra jest wybór jednostek miar! Czyli bez obaw!

jak potrzebujesz jeszcze polską instrukcję, to wyślij mi swojego maila na PW - prześlę Ci

w recenzji Mateja na YouTube pokazuje że można ustawić metry i stopy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :)

25tjlo5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza wersja, łączę się w radości.

 

Nie zazdroszczę bo mam dokładnie taki sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Super, graty niech się nosi

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Dobrze ,że te recke nagrałeś to szybko sobie z nim poradziłem , ale jeszcze raz muszę wszystko przećwiczyć  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.