Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Dingo

GWN Gulfmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten żółtek 1000H będzie fajnie wyglądał z czarnym bezelem i czarnym paskiem, te żółte cyfry trochę mnie przerażają, był tu już taki w czarnych ciuchach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post pod postrm ale wyjatkowo bo zakupilem zoltka i mam do oddania bezel i pasek a najlepiej bym zamienil na czarny komplet. Prosze pm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widzę że to naprawdę niszowy model :P  Czarne ciuchy już jadą  dam znać jak zrobie wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Czy mi się wydaje, czy GWN ma dużo słabsze podświetlenie, niż GWNQ ? Bardziej mi sie podoba GWN, cena też duuużo niższa (niezależnie, czy polska, czy singapurska), no i głębokościomierza, przy snorkelingu. raczej nie wykorzystam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeszcze biały gwn q1000 z Danii w dobrej cenie jest, ewentualnie zapytaj w temacie może ktoś chce sprzedać.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, biały.... Ewentualna zmiana ubranka i paska na czarny to chyba +100$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, może ktoś się spotkał z takim zachowaniem.

 

na małej tarczy (pomiędzy godz 9 a 11) można ustawić 2 wskazania. Pływy lub zmiany ciśnienia.

Pływy wskazuje, natomiast zmian ciśnienia nie. tzn. wskazówka jest w pozycji godz. 6 (a więc wskazuje bez zmian)

Nie zaobserwowałem nigdy że zmienia położenie na pozostałe pozycje. wzrost/spadek.

Czy jeszcze jakieś ustawienia są potrzebne?

 

Gdy przestawię w tryb powiadamiania o zmianach ciśnienia, to np przy zjeździe z góry lub podjeździe pod górę. (tj. w momencie nagłej zmiany ciśnienia) zegarek włącza alarm burzowy, lecz tylko wtedy.

Przed nadchodzącą burzą nie zdarzyło się nigdy. 

Edytowane przez PaweelK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

...

Gdy przestawię w tryb powiadamiania o zmianach ciśnienia, to np przy zjeździe z góry lub podjeździe pod górę. (tj. w momencie nagłej zmiany ciśnienia) zegarek włącza alarm burzowy, lecz tylko wtedy.

Przed nadchodzącą burzą nie zdarzyło się nigdy.

Burza burzy nierówna, tutaj bardziej chodzi o jakieś anomalia, czyli właśnie "zrywy" ciśnienia. Czerwiec powinien taki właśnie być. Reszta roku nawet jeśli burzowa, to zdecydowanie bardziej przewidywalna i łagodna.

 

INSTRUKCJA "Wskaźnik zmiany ciśnienia atmosferycznego nie jest wyświetlany, jeśli nie nastąpiły żadne istotne zmiany ciśnienia. W takim przypadku mała wskazówka pokazuje pozycję godziny szóstej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic właśnie, co to znaczy istotne. Jak bardzo istotne aby się wskazówka ruszyła. Bo jeszcze jak mam go 2 lata to się nie zdarzyło. Mała wskazówka ani drgnęła z godz. 6.

Czy ktos wogole zaobserwowal zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja. Jeśli w ciągu kilku minut sa skoki większe niż 5 jest w górę bo w dol strzałka.Ae jeszcze nie miałem łagodnego w.gore lub w dol. Ktos mial ? W Dokonanie tez nie miałem tak nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help !!!! Witam. Właśnie od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Gulfmastera. Co mnie zaskoczyło? Bardzo cichy alarm, timer i sygnał godziny. W zasadzie jeszcze go nie słyszałem mając na ręku. Usłyszenie alarmu w cichym pokoju to sukces. Dopiero jak przybliży się go do twarzy. Czy jest możliwość ustawienia głośności? Zastanawiam się czy nie oddać na gwarancję. Moj GA-1000 to w porównaniu z Gulfim tuba koncertowa. Oczywiście myślałem że ogluchłem ale moja żona i syn też ogluchli. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pytał u Casio co do głośności ? Po co alarm lub timer którego nie słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszę i alarm mnie budzi :)

Bo jesteś czujny  :)

@ sevcio zawsze możesz oddać do serwisu jak masz taką możliwość, może coś jest na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Oddałem zegarek na gwarancję  opisem cichego alarmu i wszystkich sygnałów. Wszystko wymienili i chodzi jak ta lala. NIE JESTEM GŁUCHY !!! Ten model nie jest cichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Roman spadl na drugie miejsce jesli chodzi o częstość goszczenia na moim nadgarstku:) Mysle ze gulfmaster jest swietny na codzien. Ciekawy jestem nowszej wersji ale chyba jakos nie czuje miety. Mam cale zolte ubranko gdyby ktos chcial oddam za niewiele:)

post-96520-0-27842400-1539276533_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpliwie to świetny zegar. Jedyny minus , to ten piękny , aczkolwiek delikatny ring. Gdyby nie to , byłby świetnym zegarkiem codzienny. Roman nie ma z tym problemu :)

 

 

Stare z archiwum , już go nie posiadam , choć teraz żałuje. 

 

post-92841-0-25920300-1539277638_thumb.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oring mozna zniesc. Najwiekszy minus to brak wyswietlacza dla faz ksiezyca. Mysle ze z tym bylby po prostu kosior:) no i podswietlenie ekranu mysle ze sporo lepsze niz w takim gwg1000:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Czy jest szansa, by któryś z Panów podesłał instrukcję do gwn1000?

Daj e-mail na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.