Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mirekne

Moje ręczne dzieła.

Rekomendowane odpowiedzi

powstał taki full wypasik.

A co to znaczy ze pasek jest full wypas?

I czy jak nie jest napisane ze full wypas to znaczy ze to wersja standard?

I jaka jest ewentualnie roznica pomiedzy standard a full wypas?

 


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EnamelDial :) staram się...

 

Co do tego czy full wypasik czy nie, to full wypasikiem nazywam sobie paseczek barwiony ręcznie, z jasnym spodem i pogrubieniem w uszach. Chociaż pod zapięcie CW to powinienem nazwać full wypasikiem pro ;) bo jeszcze musi być pocieniowany w miejscu z dziurkami. Reszta paseczków to mniej lub więcej wypasiki ;) Ot takie moje nazewnictwo. Chociaż widzę że pierwszy na tej stronie (z czerwoną nicią) nie został przeze mnie opisany "full wypasik" a powinien :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Co do tego czy full wypasik czy nie, to full wypasikiem nazywam sobie paseczek barwiony ręcznie, z jasnym spodem i pogrubieniem w uszach. Chociaż pod zapięcie CW to powinienem nazwać full wypasikiem pro ;) bo jeszcze musi być pocieniowany w miejscu z dziurkami. Reszta paseczków to mniej lub więcej wypasiki ;) Ot takie moje nazewnictwo. Chociaż widzę że pierwszy na tej stronie (z czerwoną nicią) nie został przeze mnie opisany "full wypasik" a powinien :)

Dzieki za wyjasnienie. :)

Btw. calkiem fajne paski.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki EnamelDial :) staram się...

 

 

Uwielbiam ręcznie robione paski :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pav.

Ja też uwielbiam ręcznie zrobione paski :) Nie chce mi się nosić zegarków z fabrycznymi. Mogę sobie zrobić dokładnie taki, jaki sobie wymyślę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz powstały dwa paseczki dla kolegi... jeden cywilny

 

IMG 1283

 

A drugi nie :) Ciekawe kto pierwszy skojarzy barwy. Po zgadnięciu wrzucę fotkę kompletu z zegarkiem.

 

IMG 1279

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alibaba333 zgadł :) ale najbardziej mi się podoba skojarzenie z Martini :)  A oto komplecik - zegareczek to Specnaz

 

IMG 1282

 

Dzięki Pionier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz powstał taki oto elegancki klasyk.

 

IMG 1275

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj powstał taki oto elegancik do mojego najnowszego nabytku wyczekiwanego od dłuższego czasu :)

 

IMG_1331m.jpg
Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny czekoladowy full wypasik pod zapięcie CW. Tym razem czarna, podwójna nić.

 

IMG_1315m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kolegi powstał taki oto paseczek do pewnego vintage. Utrudnieniem była klamerka z jednego kawałka metalu a więc musiałem ją wklejać i obszywać w trakcie pracy nad paskiem.

 

IMG_1351m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odpoczynku od wszystkiego było ale trzeba wrócić do rzeczywistości a więc też do hobby :) Kolejny full wypasik do zapięcia CW dla kolegi.

 

IMG_1353m.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było ponieważ pogoda sprzyja pracom w domu i wokół niego. Mimo wszystko dla żony zawsze musi się znaleźć czas, a że wygrzebała z czeluści dwa zapomniane zegarki, to nie było zmiłuj i trzeba było coś wymyślić :)

 

IMG 1750m

IMG 1748m

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Były czekoladki a teraz czarny full wypasik pod zapięcie CW. Pogoda sprzyja ręcznym robótkom :) ale nie sprzyja zdjęciom.... przez co trochę dziwne cienie wyszły...
 

IMG 1757m

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certinka otrzymała nowy, ładniejszy pasek. Czekoladka lepiej pasuje do czekoladki a poprzedni był brązowy i nie do końca byłem usatysfakcjonowany jego wykonaniem :)

 

IMG 1768

Cc1

Cc2

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lum-Tec zrzucił letnie barwy i otrzymał zimowy pasior tak samo masywny jak sam zegarek.

 

IMG 1766m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorami już na tyle szybko ciemno się robi, że przypomniałem sobie o trytowym światełku. Oczywiście trzeba było przygotować paseczek na sezon i tak oto prezentuje się komplecik...

 

IMG 1767m

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś EXTRA!!! Prawdziwus Krokodillus Kajmanus dla mojego Kristoferka :)

 

IMG 1824m

IMG 1822m

IMG 1823m

 

Tak idealnie symetryczny, że nawet przy zapięciu, na obu częściach paska linie się mniej więcej schodzą, pomimo, że na każdej z części nie są symetryczne :)

 

IMG 1825m

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.