Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mirekne

Moje ręczne dzieła.

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny ten pasek i tym bardziej cieszy, bo nietypowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak na ręce się ten zestaw układa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie na szybko zrobione komórką. Wcięcia troszkę odchodzą od koperty ale to niestety nieuniknione. Widać to na wcześniejszych zdjęciach. Pasek od razu modelowałem pod swój nadgarstek i z efektu pracy jestem zadowolony :)

 

bfa1cace02db76fe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpina od trzech tygodni trzyma się ręki i nie chce puścić :) Ze skórką stała się bardziej uniwersalna i nawet przy koszulach fajnie wygląda a ludzie zaciekawieni pytają co to za zegarek ze względu na nietypowe rozmieszczenie tarczek i wskazówek :).

I krokodylek pod zapięcie CW

 

 

 

 

IMG_1893.JPG

IMG_1948.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krokodylek pod zapięcie ML. Baaaardzo stary, bo bardzo pomarszczony ;)

Uwielbiam te skórki, bo każdy paseczek jest niepowtarzalny a to mi sprawia ogromną frajdę z ich tworzenia :)

 

 

IMG_1895.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krokodylek. Zdjęcie takie sobie, ponieważ nie miałem czasu na zabawę a dopiero poznaję możliwości nowego nabytku :)

 

IMG_0546.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tym razem, zamiast krokodylka, malowany bydlaczek.

 

IMG_0550.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustowna oliwka :-)

Czy tarcza zegarka też ma oliwkowe akcenty kolorystyczne?


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten ostatni paseczek? Bo on jest czarny :) ale teraz faktycznie zacząłem widzieć na zdjęciu delikatny odcień oliwki :) Niesamowita jest kwestia interpretacji informacji przez mózg i wpływ na tą interpretację zależnie od sytuacji. Do tej pory był czarny a teraz im bardziej patrzę, tym bardziej widzę oliwkę :)

W realu to czarny kolorek. Może oliwkowy kolor ściany w jadalni jest winowajcą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowe dzieło z krokodyla

 

Chyba już wszyscy znajomi zostali wyposażeni w paseczki, które się nie psują jak kupne, więc zaczynam nie mieć komu robić kolejnych :( Chociaż i tak, miałem tylko sobie poszyć parę paseczków a tu okazało się, że dookoła byli potrzebujący :)

IMG_1511.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostają jeszcze znajomi z forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie tworzyłem i wreszcie powracam :) z takim full wypasikiem 18/16 mm. Lato skutecznie odsuwa mnie od tworzenia paseczków ale to może i dobrze, bo wracając do hobby, ze świeżym spojrzeniem na temat, okazuje się że zawsze można coś udoskonalić, o czym wcześniej nie pomyślałem :)

 

IMG_1512.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że podoba się nie tylko mi :)

 

Są super.  Można kiedyś u Ciebie zamówić coś nietypowego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :) W razie czego służę pomocą a w nagrodę zdjęcie kolejnego dzieła, które powstało w weekend. Znowu do zapięcia CW :)

 

IMG_1514.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem Twojego "rękodzieła". Duży Szacun. Może teraz jak zbliża się kolejna jesień i sroga zima znajdziesz czas na kontynuację prac i zamówię u Ciebie paseczek w stylu podobnym do tego od Alpiny. Też takie wycięcia pod kopertę. Tymczasem pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że moje prace się podobają. Okres jesienno - zimowy sprzyja rozwijaniu takich umiejętności, bo po powrocie z pracy wolę się zająć czymś pozytywnym i pożytecznym, zamiast słuchać pierdów z TV albo przysypiać ze zmęczenia i znużenia ciągłymi ciemnościami. Chętnie stawię czoła kolejnym wyzwaniom paseczkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stworzyłem wersję nr dwa paseczka do zegareczka żony. Na początku przygody z paskami powstał malowany na czekoladkę bydlaczek z jedną szlufką a teraz kozica (super skórka), w wykonaniu, na poziomie aktualnych moich umiejętności, czyli mięciutki, z jasnym spodem i wszywaną szlufką. Na początku mojej przygody sądziłem, że ta stała szlufka nie jest nikomu potrzebna, ale przekonałem się, że w klasycznych paskach, ze zwykłą sprzączką jest przydatna i bardziej doświadczeni mistrzowie mają rację :)

 

IMG_1515.JPG

IMG_1518.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, nawet widać tą miękkość skóry.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Fajne są takie mięciutkie skórki. Teraz  coś nowego... pozazdrościłem Mistrzom i też zdziałałem strusia :) i to razy dwa... dziki elegancik...

 

I dziki pędziwiatr, do ulubionej Alpinki.

 

Uwielbiam taką zabawę i zachęcam każdego do choćby spróbowania, bo niesamowita jest satysfakcja mieć coś niepowtarzalnego w aktualnych, masowych czasach, i to zrobionego własnymi rękoma :D

IMG_1516.JPG

IMG_1517.JPG

IMG_1531.JPG

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Teraz mój Lum-Tec otrzymał coś specjalnego... bardzo ciekawa skórka z tilapii

 

puGKCU.jpg

 

NXxA9O.jpg

Edytowane przez mirekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa faktura skóry.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.