Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

timeless

Dodatek zegarkowy w Logo

Rekomendowane odpowiedzi

Do kwietniowego Logo dodana jest broszurka o zegarkach firmowana przez Apart. Zdążyłem tylko przejrzeć, ale wygląda ciekawie, jest nawet piramida prestiżu:)

Chętnie dowiem się jak oceniacie ten dodatek, oczywiście komercyjny ale chyba pożyteczny.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zakupiłem i co:

Znowu muszę się uczyć, bo jak się okazuje, to nie Florentine Ariosto Jones a Levis Jons założył fabrykę IWC. Do tego nie zrobił tego samodzielnie, a wspólnie z Heinrichem Moserem.

Ciekawe jak ta historia się zmienia !

Obiecuję Wam, żę historie innych firm też są bardzo ciekawe, a język tak giętki, że nieraz muszę czytac dwa razy a i tak nic nie rozumiem.

Ja wiem, że to swego rodzaju konkurencja (konkuruję tylko z 1-2 salonami tej firmy), ale nie mogłem nie zachęcić do lektury.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie kupowałem...

 

Domyślałem się, że będą 'takie' kwiatki :)

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestor

Hej, ja kupiłem Logo i przeczytałem dodatek, musze przyznać, że mnie zainteresowało, faktycznie historia IWC jest z błędem, choc nie jestem koneserem zegarków i nie zwrociłem na to uwagi. Cieszy mnie natomiast ze w końcu ktos wziął sie profesjonalnie za zegarki, generalnie to co zrobł Apart w przeciągu ubiegłego roku jeśli chodzi o zegarki jest godne naśladownictwa. Ma tez coraz ciekawsze marki, przecież jeszcze 'pare lat temu wszyscy mieli tylko Swatch'a.

 

Generalnie ciekawa broszurka i super zrobiona, błędy sie zawsze znajdą!

 

Pozdrawiam

Nestor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.