Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz Borowiec

Zegarki z aliexpress.com, gearbesr.com

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze zrobione PVD jest trwałe akurat. Ale ciekawi mnie co to ma jeszcze w środku.

No napisał majfriend, że w środku siedzi wysoka jakośćMechanizm kwarcowy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie chwalą, to znaczy, że coś najtańszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

Złotko i PVD za 30$ długo nie "powygląda"

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie darował zegarki z chin. Co prawda są jakieś tam Sea-Gulle czy inne ale bez przesady.

Raz kupiłem zegarek z Chin, chodzi do tej pory ale trochę się wstydzę zakładać go na rękę :).

 

Przypominasz mi tak zwanego  Janusza Nosacza z memów który twierdzi że passat i nic innego .

zamowiłem około 3 miesiące temu ten zegarek na próbę żeby zobaczyć jak to jest z tym zamawianiem w chinach .

 

Wracając do tematu na jakiej podstawie twierdzisz, że to jest kiepski zegarek, czy kiepska marka ? 

jestem fanem zegarków mam ich wiele, mam też swoją ulubioną Omegę co prawda z lat 80  którą zakładam odświętnie i nie wyobrażam sobie używanie jej w pracy przy obsłudze  bardzo dużej lini produkcyjnej gdzie może się łatwo uszkodzić .

 

dlatego wolę mieć Tani zegarek którego nie będzie szkoda 

 

 

 

Tevise mnie bardzo zaskoczył  pozytywnie mechanizm dokładny nie udało mi się zauważyć by spieszył czy spóźniał podejrzewam że po podłączeniu do specjalistycznego sprzętu jeszcze by dostał certyfikat szwajcarski. 

 

 

- mam w swojej kolekcji POLPORE AQUA DUO made in Poland za 4999zł i co ? i wielkie G  zegarek spóźnia 3do4 sekund na tydzień !   był reklamowany, regulowany a nawet wymieniony na nowy model  i to samo 

 

- wiec jak mam kupować do pracy budrzetowy  quartz  typu Timemaster czy Perfect za 90zł z allegro to dziękuję bardzo wolę popatrzeć jak serduszko bije 

 

- Chińskie marki są coraz lepsze miałem  w ręku kilka lat temu smartfon chiński i była to porażka nie do użycia 

- teraz Xiaomi i Huawei są to najmniej awaryjne telefony ( na podstawie zestawienia sieci partnerskich jednego z operatorów telefonii komórkowej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

- mam w swojej kolekcji POLPORE AQUA DUO made in Poland za 4999zł i co ? i wielkie G  zegarek spóźnia 3do4 sekund na tydzień !   był reklamowany, regulowany a nawet wymieniony na nowy model  i to samo 

 

 

Rewelacyjny wynik, nie sądzę żeby uznali reklamację i wymienili zegarek na nowy. Chyba że był inny powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4s na tydzień to słabo? Ciekawe ile robi Twoja omega

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.