Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Nowy Frogman GWF-D1000 Depth Meter

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest ich strona, więc B-grade jest raczej pewne, pytanie jest jedno-czy to tylko pudełko ? Trochę lipa żeby przez brak pudełka oznaczali produkt jako B

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

W zeszłym tygodniu zamowilem MTG (cena 264 funty),zegarek nówka z folią na bransolecie, niestety pudełko uszkodzone.

Aktualnie czekam na dwa Frogi.

Z tego co czytalem na innych forach zegarki są OK... szkoda tylko że nie wysylają do Polski :(

Zawsze możesz dać znać, że coś potrzeba od nich ;)

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 264 funciaki sam bym przytulił MTG, z ciekawości bo przypuszczam, że poszedł by dalej po jakimś czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A swoją drogą dziwne bo skoro wysokość i głębokość, a do tego "alarm wynurzeniowy" ma to pewnie ma dość zaawansowany sensor ciśnieniowy wbudowany"

Sensor do mierzenia ciśnienia atmosferycznego ma wykrywać zmianę mniejszą niż 1 hPa w zakresie powiedzmy 500-1050 hPa.

Sensor do mierzenia głębokości od 1 do powiedzmy 10 barów co 0,1 bar.

Jeden bar to 1000 hPa.

Trochę spory zakres jak na jeden sensor przy oczekiwanej rozdzielczości.

Klik Klak





 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę spory zakres jak na jeden sensor przy oczekiwanej rozdzielczości.

 

Klik Klak

 

Racja - o tym nie pomyślałem :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta sama sytuacja co próba odczytu głębokości na rangemanie, do 1m można by wykalibrować ale na oko też się oceni ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło więc pytania:

- rozkręcał ktoś już GWF-D1000?

 

Szczególnie mi chodzi o wyjście z koperty głębokosciomierza - ile tam jest czesci, jakieś uszczelki? Patrze na spis częsci i sie połapać nie mogę.

 

I drugie: czy bezel jest przykrecany jakimiś śrubkami ?

 

Czy przyciski 2h 4h są prostokatne, metalowe czy to jest jakas nakladka? W GWF-1000 z tego co pamietam to były takie pięciokatne metalowe.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek :)

Jak duży masz nadgarstek ziko? Wygodnie leży na ręce? Miałeś chyba kiedyś GWG-1000, mógłbyś porównać wygodę noszenia?

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadal gwg :) napewno dużo wygodniej nosi się MM ale frog jest mega :) około 19cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, początkowo go odrzuciłem ze względu ma rozmiar, ale widzę, że u Ciebie na ręce wygląda bardzo dobrze, a nadgarstek mam podobny. :)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, to nie jest mały zegar  :)

Na moich 18 cm. w dwóch perspektywach  ;)

1.jpg1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, to nie jest mały zegar :)

Na moich 18 cm. w dwóch perspektywach ;)

 

Kurczę, bez przymiarki w takim razie się nie obejdzie. Na pierwszej fotce wygląda dobrze, na drugiej już zdecydowanie gorzej.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek chodzi za mną od jakiś 7 lat. Przechodziłem już jakieś 10 G-shocków włącznie z ostatnimi Masters of G Mudmasterami. Za każdym razem to nie było to.

 

Dzisiaj się złamałem - klimat świąt i te sprawy, cena 2,7K kupiony z zegarowni jedzie do mnie.

 

I dopiero teraz czytam że on jest gigantyczny, że pasek za długi, a ja mam 17cm (nadgarstek;)).

 

Także tego .. są dwie opcje, albo zakup na 15 lat albo we wtorek na forum będzie okazja do wyrwania ;)

 

cdn...

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Czy to będzie Twój jedyny zegarek ?

Bo zawsze moze być jako ''perełka'' na półce - ja tak używam froga GWF

 

Fajny zegar,ale mnie zawsze raziła ta ramka gdzie wyswietla sie wykres ciśnienia - i jaka wersja by nie była to zawsze jest jakoś kolorystycznie odróżniona od reszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być jako jedyny - za wyjątkiem okazji garniturowych :) Wizualnie mega mi się podoba. Nie tak przekombinowane jak te teraz cyfrowe ze wskazówkami (imo)

 

Czytam teraz Watchuseek i jednak nie powinno być tragedii. Mudmaster mi rozmiarowo nie przeszkadzał a ten za długi pasek o ile nie będzie mi się zawijał na ekran ;) Nie będe płakał.


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być jako jedyny - za wyjątkiem okazji garniturowych :) Wizualnie mega mi się podoba. Nie tak przekombinowane jak te teraz cyfrowe ze wskazówkami (imo)

 

Czytam teraz Watchuseek i jednak nie powinno być tragedii. Mudmaster mi rozmiarowo nie przeszkadzał a ten za długi pasek o ile nie będzie mi się zawijał na ekran ;) Nie będe płakał.

Na 17cm będzie ostro, u mnie na 18,5 nie jest za ciekawie :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest super. Używam na codzien od ponad roku. Brakuje trochę ciśnieniomierza ale jest to do przeżycia. Dla mnie frogman jest super miałem kilka na ręce i wszystkie(GW,GPW,GWG..) mają wystający guzik z prawej strony ktory przy codziennym użytkowaniu co chwila bezwiednie się aktywował. We frogu odstające przyciski są po przeciwnej stronie.

Jeśli chodzi o pasek to faktycznie na 17cm będzie słabo. Zostaje dokupić adaptery Jaya&Kays i wtedy pasek NATO lub kompozytowa bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek chodzi za mną od jakiś 7 lat. Przechodziłem już jakieś 10 G-shocków włącznie z ostatnimi Masters of G Mudmasterami. Za każdym razem to nie było to.

 

Dzisiaj się złamałem - klimat świąt i te sprawy, cena 2,7K kupiony z zegarowni jedzie do mnie.

 

I dopiero teraz czytam że on jest gigantyczny, że pasek za długi, a ja mam 17cm (nadgarstek;)).

 

Także tego .. są dwie opcje, albo zakup na 15 lat albo we wtorek na forum będzie okazja do wyrwania ;)

 

cdn...

Tez jestem nim zainteresowany od daaawna. Jak nie będziesz Ci pasował to daj znać na priv. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem nim zainteresowany od daaawna. Jak nie będziesz Ci pasował to daj znać na priv. Pozdrawiam

Mam na selllll jak coś niebieski jeszcze rok gwar i stan wzorowy.

 

Tapnięte - Notem 10+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek chodzi za mną od jakiś 7 lat. Przechodziłem już jakieś 10 G-shocków włącznie z ostatnimi Masters of G Mudmasterami. Za każdym razem to nie było to.

 

Dzisiaj się złamałem - klimat świąt i te sprawy, cena 2,7K kupiony z zegarowni jedzie do mnie.

 

I dopiero teraz czytam że on jest gigantyczny, że pasek za długi, a ja mam 17cm (nadgarstek;)).

 

Także tego .. są dwie opcje, albo zakup na 15 lat albo we wtorek na forum będzie okazja do wyrwania ;)

 

cdn...

Będzie za duży...zawsze możesz zwrócić do sklepu (zakup na odległość), niż wystawiać na bazar. Zapłacisz tylko za przesyłki.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dziś przyszedł ten Frogman, jest za***isty! Duży, masywny, ale podoba mi się. Pasek przydługi, ale solidny i nie telepie się.

 

W zał zdjęcia na wypadek gdyby ktoś w przyszłości miał podobny dylemat w przypadku 17cm nadgarstka.

post-111279-0-24201500-1576001518_thumb.jpg

post-111279-0-24077300-1576001519_thumb.jpg


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.