Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

George22

Wybór zegarka pomiędzy Tissotem a Certiną

Recommended Posts

Serwis Certiny jest trochę droższy. Werk taki sam, ale uszczelki, koronka czy wskazówki już nie. W Eternach, Eposach czy ML-ach też można spotkać 2824 a ceny serwisów są nieporównywalne :).

Jeżeli to ma być zegar uniwersalny to ds1, a zakup wyłącznie z kajdanem. Le Locle to też świetny wybór rozczarowaniem może być bransoleta wykonana na wysoki połysk, szybko łapie ryski ale też łatwo je usunąć. Visodate natomiast świetnie pasuje do eleganckiej koszuli, koniecznie z czarną tarczą.

Dwa lata temu miałem podobny dylemat i zdecydowałem się na DS1 czarną na bransolecie i jestem mega zadowolony:)

Le locle ma fajną tarczę, ale za bardzo się błyszczy i nie jest tak uniwersalny.

Najlepiej podejdź do sklepu i przymierz jeden i drugi i weź ten, który bardziej Ci się podoba.

No i jeszcze jedno - żaden z tych zegarków nie ma lumy. Należy o tym pamiętać, bo dla wielu ludzi ma to znaczenie.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.