Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Pokaż Samuraja!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość shakal

Parę tygodni powstrzymywałem się, zeby tu nie zajrzeć...i coś mnie pokusiło :twisted:

Niestety trza będzie odstawić alkohol i dziewki wszeteczne na bok.... by zebrać na samuraja :? ..trudno.

 

Parę pytań nasunęło mi się (nie studiowałem samuraja dotychczas):

1. Niektóre modele jak np. Piotrka z pierwszej strony (nawiasem mówiąc - wszystkie Wasze fotki i samuraje są kapitalne...ale to zdjęcie mnie powaliło wprost - szacun! dla Piotrka jak zwykle..) mają ochronę koronki ale większość nie - czyli to są inne modele...tak?

Dużo jest modeli w samuraju? Czy ma to związek z materiałem...niektóre są stalowe...te z ochronką chyba tytanowe...tak? Mają różne ceny?

2.Ten cały pokemon z ebaya - w jaki sposób można mu płacić? Można przelewem czy tylko paypal (złodziejskie przewalutowanie mają)

Pytam tu bo pokemon nie odpowiada na maile....(nie ma akurat samurajów, albo ja nie mogę znaleźć...)

3.Czy pokemon wkłada zaniżone rachunki (na życzenie) plus opisuje paczkę jako gift? czy trzeba liczyć się z vatem i cłem?

4.Czy całkowity koszt shippingu zamyka się w 22$ jak podaje kol.pokemon na aukcjach?

 

Za każdą pomoc z góry dziękuję,

pozdr,

shakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ochronką są tytanowe, bez - stalowe. Tytanowe różnią się też wskazówkami, wagą oczywiście (prawie 1/2 stalowego) i ceną - sa nieco droższe. Modeli seryjnych jest 5 - dwa stalowe (czarny / biały) i trzy tytanowe (czarny, granat, pomarańcz). No chyba że coś sie zmieniło :)Poza tym są różne limitowane edycje (żółty, ninja).

 

Co do pokemona, to niech sie wypowiedzą inni :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pokemona, to zajrzyj do watków na ten temat, bylo to bardzo dokladnie opisane - wpisz pokemonyu w wyszukiwarkę.

 

Poza limitowanymi, jest 5 wersji samuraja, 2 stalowe, czarna, biala + 3 tytanowe, niebieska, czarna i pomarańczowa - one wlasnie mają ochronę koronki.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytanowe różnią się też wskazówkami, wagą oczywiście (prawie 1/2 stalowego) i ceną - sa nieco droższe.

 

tytanowe roznia sie wszystkim, bo to inne zegarki - od mechanizmu i materialu koperty, przez tarcze, wskazowki, wzornictwo wkladu bezela, ksztalt i wyglad ogniw bransolety, do wezszych uszu, ostrzejszych krawedzi i innej gramatury i kierunku szczotkowania na kopercie. w tytanowym uszy maja lekko wklesle boki, a w stalowym sa idealnie plaskie.

 

stalowe i tytanowe maja zblizone wzronictwo, ale w detalach roznia sie dokladnie pod kazdym wzgledem (mam 2 ss i 2 ti - mam porownanie :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.Ten cały pokemon z ebaya - w jaki sposób można mu płacić? Można przelewem czy tylko paypal (złodziejskie przewalutowanie mają)

Pytam tu bo pokemon nie odpowiada na maile....(nie ma akurat samurajów, albo ja nie mogę znaleźć...)

3.Czy pokemon wkłada zaniżone rachunki (na życzenie) plus opisuje paczkę jako gift? czy trzeba liczyć się z vatem i cłem?

4.Czy całkowity koszt shippingu zamyka się w 22$ jak podaje kol.pokemon na aukcjach?

2. Przecież wszystkie dostępne formy płatności opisane są na aukcji :idea:

 

3. Zaniża wartość i opisuje jako prezent.

 

4. Zamyka się w 22$, oczywiście jeśli kupujesz jeden zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
(..)2. Przecież wszystkie dostępne formy płatności opisane są na aukcji :idea:

 

Ja pytałem o "negocjacje" indywidualne, pozaopisowe :wink:

 

Dzięki wszystkim za pomoc!

 

pozdr,

shakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a cóż tam można jeszcze negocjować co do formy płatności :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

Tessio - się bierzesz i czepiasz :wink:

Wszelkie formy pozaprocesowe zawsze są miło widziane w formie powiedzmy na to: "...ja tam wysłałem mu pięcset dolców w kopercie i było oki..." ect. :mrgreen:

 

Ale dość już o tym....

 

pozdr,

shakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oftopować w moim temacie :wink:

 

Samuraj dziś sfotografowany:

f7b616b2edf31fdf.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fillipe, mam wątpliwości co do oryginalności tego zegarka. Jak na moje oko to jest jakichś składak, pasówka może nawet... a nie Samuraj.

 

  • :shock:

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to samodział nieudolnie wzorowany na samuraju :wink:

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_0043m.jpg

TAG Indy 500, Samurai white&black, Delbana, Heuer Carrera, Certina DS Podium RK i troche kwarcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błękit w tytanowym w rzeczywistości też jest taki jasny czy to tylko zdjęcie tak wyszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.