Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Adam Adamandy Kochański

Miguel Seabra

Recommended Posts

Miguel megapozytywny sympatyczny gość, miałem okazję poznać :)

Guest Magik.

Jest w jury zegarka roku :)

I nawet to nie sprawia, że jego obecność przekłada się w pozytywny sposób na Wasze decyzje. Jak można było pominąć Vacheron Constantin Ref. 57260? Rzeczony zegarek Vacherona powinien zgarnąć przynajmniej trzy nagrody - "Zegarek roku", "Zegarek z komplikacjami", "Nagroda Specjalna Jury". Wiem, że doceniliście Vacheron Constantin, ale Wasz wybór co do zegarka jest dla mnie niezrozumiały. Warto zaznaczyć, że super komplikacja VC pojawiła się 17 września 2015 roku na 260 lat istnienia genewskiej manufaktury. Był więc czas, aby Ref. 57260 uwzględnić. Zamiast tego nagroda za wielkie komplikacje poszła do Lange. Doceniliście odgrzewany kotlet zamiast wspaniałego dzieła zegarmistrzowskiego. Popełniliście duży, a właściwie to katastrofalny błąd.

Jury jest zobligowane regulaminem i terminami , więc nie zawsze może działać zgodnie z życzeniami P.T. Publiczności :) 

Przy okazji należy pamiętać, że są tam również inne znane osoby znające się na rzeczy : 

• Elizabeth Doerr - dziennikarz, redaktor WorldTempus
  • Frank Geelen - dziennikarz, redaktor naczelny Monochrome-Watches
  • Kristian Haagen - kolekcjoner zegarków, redaktor miesięcznika TIMEGEEKS
  • Jan Lidmaňský - dziennikarz branżowy
  • Miguel Seabra - dziennikarz branżowy i komentator sportowy

Guest Magik.

Jury jest zobligowane regulaminem i terminami , więc nie zawsze może działać zgodnie z życzeniami P.T. Publiczności :)

Darek,

to nie jest jakiś mój dziwny wymysł. Dziwnie wygląda sytuacja, w której zegarek z września nie jest brany pod uwagę. Zwłaszcza taki, którego brak nie da się pominąć milczeniem. W końcu piszę o najbardziej skomplikowanym zegarku jaki do tej pory powstał. Uważam, że należy przesunąć terminy. Najbardziej racjonalny byłby wybór zegarka roku 2015 w styczniu 2016. Wręczenie nagród w lutym, pomiędzy SIHH, a Bazyleą.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.