Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Patryk1989

Poszukuję wałka naciągu do mechanizmu SeaGull

Recommended Posts

Witam,

nabyłem jakiś czas temu zegarek Armani z certyfikatami itp  :) Jak się później okazało obudowa jest z logiem Armani, a mechanizm to chińczyk SeaGull. Niestety spadł mi i pękł wałek naciągu, nigdzie nie mogę znaleźć takiego wałka.

Może orientuje się ktoś gdzie mogę szukać części do zegarków produkcji Chińskiej, lub jakiś wałek zastępczy który może pasować.

Z wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

dziękuję za pomoc.

Jak będę miał okazję to zrobię zdjęcia. Na razie zegarek oddałem do zegarmistrza i już dobre cztery miesiące szuka tego wałka udało mi się z niego "wyciągnąć" tylko tyle że jest to mechanizm SeaGull.

Postanowiłem poszukać na własną rękę, nic nie znalazłem, dlatego zapytałem na forum z prośbą o informację na temat części do Chińczyka.  

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By damiangr
      Dzień dobry, 

W moim Worldmasterze zerwał się wałek naciągu - niestety w taki sposób że nie jestem w stanie go wyjąć (wałek zerwany wewnątrz mechanizmu).
      Boję się, że uszkodzę mechanizm - proszę o kontakt jeśli znacie kogoś kto może to naprawić (w obecnej sytuacji wyślę go najchętniej do naprawy więc cała Polska).
      Będę też wdzięczny za polecenie zegarmistrza, który może taką usługę wykonać - a może i przy okazji nieco ten mechanizm wyczyścić i nasmarować.

Pozdrawiam
      Damian

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.