Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tymczasem

gotowanie mechanizmu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kiedyś widziałem filmik pokazujący jak w jakimś płynie gotowane są elementy rozłożonego mechanizmu zegara. Czy ktoś wie co to za płyn?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elma, Gronal...

Hmm... gotowane... nie każde podgrzewanie to gotowanie.  :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości wszedłem żeby zobaczyć kto to chce gotować mechanizmy... Podgrzewanie tak  i to  w wentylowanym miejscu lub dygestorium bo zawarty w tych środkach amoniak ulatnia się wprost proporcjonalnie do wzrostu temperatury.

Może kolega pomylił gotowanie z jakąś elektrolizą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości wszedłem żeby zobaczyć kto to chce gotować mechanizmy... Podgrzewanie tak  i to  w wentylowanym miejscu lub dygestorium bo zawarty w tych środkach amoniak ulatnia się wprost proporcjonalnie do wzrostu temperatury.

Może kolega pomylił gotowanie z jakąś elektrolizą?

Jestem początkującym w tej dziedzinie. To co wyglądało jak napisałem okazało się podgrzewaniem. Ale już wiem więcej, dziękuje za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.