Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Maks 3

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam skx'a z eglobal i nie widze w nim nic podejrzanego. Planuję nawet dokupic u nich druga wersja kolorystyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jakieś opinie o watchshop.Pl?

Chce kupić G shock GBA 800 1A, a u nich jest on za 459zl (wszędzie indziej jest za 599zł..

Edytowane przez Kamil8865

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również kupowałem SKXa na eglobal i jestem zadowolony, przyszło bez cła i nawet długo nie czekałem. Oprócz tego polecam meranom.com i orientuhren.com. Z Rosji na przesyłkę czekałem 3 tygodnie, a z Niemiec 4 dni. Towar w 100% oryginalny.

 

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jest tak,że sklepy internetowe oferują niższe ceny. Ja zegarki casio damskie sobie i mamie kupiłam na zegarkowy.pl. Nie jest to mój pierwszy zakup na tej stronie tak więc myśle,że mogę ich polecić z czystym sumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jest tak,że sklepy internetowe oferują niższe ceny. Ja zegarki casio damskie sobie i mamie kupiłam na zegarkowy.pl. Nie jest to mój pierwszy zakup na tej stronie tak więc myśle,że mogę ich polecić z czystym sumieniem [/size]

Reklama dźwignia handlu.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sporo zegarków kupiłem w Jomashop ale raz na jakiś czas przychodzi jakiś babol. Jeden z 3 takich samych Seiko dotarł do mnie w takim stanie jak na zdjęciach poniżej. W 3 miejscach wgniotki przy bezelu i porysowany dekiel. Raz nie wysłali kompletnego zamówienia ale po mojej interwencji dosłali zaległy zegarek. Ciekawe czy tym razem i w jaki sposób rozpatrzą reklamację. Jak będzie to miało być wysyłkowo i znowu dojdą opłaty celne to porażka :)

post-103367-0-86380900-1530790386_thumb.jpg

post-103367-0-24019000-1530790421_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie obejrzałem pozostałe zegarki. 2  sztuki Seiko tego samego modelu też mają uszczerbki przy bezelu. Reszta dotarła bez zarzutu. Przesyłka dotarła w całości. Opakowania w środku też nie zniszczone. Sklep wysłał do mnie zegarki w takim stanie jak na zdjęciu powyżej. Jest tanio ale na pewno nie zawsze są to nowe zegarki. W instrukcji zwrotu, którą otrzymałem jest wyraźnie zaznaczone, że nie można zwracać zegarków ze śladami użytkowania, czas do 30 dni, i inne informacje z czego wynika, że może być ciężko ze zwrotem i odzyskaniem 100% kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy opłaca Ci się szukać ‘’nie markowych’’ sklepów. Nie łatwiej iść do Time Trend i poprosić sprzedawcę, aby pokazał Ci coś w danym budżecie? Wybór jest duży, a przynajmniej masz pewność, że nie kupisz bubla.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór wcale nie jest duży, a ta kryptoreklama jest słaba. Powodzenia na innych forach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.