Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Luke84

Prosze o pomoc/sugestie zakupu zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się .

Masz rację! Tam jest Eta 2824-2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ;) ;)

Prawdopodobnie wersja elabore.

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę osób na forum, które zastanawiają się nad zakupem Chr.Ward.

 

Nie podobają mi się polerowane na środku ogniwa. Ceramiczny bezel, 600m WR, piękny kolor tarczy i bezela, wśrodku szwajcarski standard.

 

Cena po przeliczeniu około 3500 zł, więc całkiem rozsądnie jak za powyższe parametry. Chciałeś wydać 10 a teraz 3500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Przemyslalem kilka rzeczy, kupno zegarka do 20K teraz zablokowało by mi możliwość kupna kolejnego przez najbliższe 1.5roku do 2 lat, niewiem czy bym to zniósł, tym bardziej ze diver bedzie zegarkiem na wypady - kilka razy do roku jeżdzę nad morze - Tajlandia, Majorka itd w zależności od sezonu, nie chciałbym tez sie ograniczać do jednego zegarka, chciałbym ich miec 6-7 przynajmiej taki rotomat własnie zakupiłem... Mysle ze wybór tego zegarka bedzie dobry, parametry wydają sie byc wporzadku, nie miałem doczynienia z ta marka ale wydaje sie byc ok...

Za 3 lata bedzie taka w miarę ważna data - 35lat na ktore chciałbym sobie kupic tez jakis porządny zegarek, tez chce miec cos z vintage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient star 300m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie zegarków, żeby ilość zgadzała się z miejscem w rotomacie?

 

Nie idź tą drogą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Chciałbym miec zegarek na każda okazje, daj mi znac czemu to niezbyt dobra droga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie na szybko zegarków, żeby zapełnić rotomat nie brzmi najlepiej. 

 

Poza tym ja wyznaję filozofię, że lepiej 3 porządne niż 7 zapełniaczy na wszystkie możliwe okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten ostatni co zaproponowałem to raczej taki zapychacz? Martwie sie ze Omega mi sie szybko znudzi, wszystko mi sie jakos szybko nudzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wymianach zegarków, to Ty raczej nie zarobisz :)

 

Kup coś uniwersalnego jak Omega 300M lub Tudora BB i na razie sobie odpuść kupowanie 7 zegarków.

 

Może Ci się w ogóle nie spodoba ta zegarkowa zabawa, a Omega czy Tudor to bardzo uniwersalne zegarki.

Poza garniturem można je nosić właściwie do wszystkiego. Sprzedaż też z niewielką stratą jak kupisz w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

No niestety albo stety juz mi sie spodobala, mialem Porsche Design P6612 i powiem ze po jego sprzedazy poczulem wielki brak zegarka, stad tez sie zapisalem na te forum, codziennie czytam o zegarkach itd... Cos w tym jest... Dzieki, chyba jednak bede myslal o Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja sie wtrace ;) widze, ze na brak kasy nie narzekasz (to nie uszczypliwosc) wiec co sie szczypac, kup sobie Omege PO, a na 35 Rolka :D

wiele osob chcialoby miec takie dylematy jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient star 300m

choruje na ten zegarek (nie potrafie wytlumaczyc dlaczego, bo ogladam go tylko na zdjeciach, ale mam nadz, ze jak niedlugo bede w Polsce to w koncu go przymierze i wtedy zdecyduje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, 

 

Powiem tak odnosnie kasy, dzis jest, jutro moze nie byc, takie jest zycie, ja szanuje zarobione pieniadze, staram sie byc oszczedny ale musze od czasu do czasu zrobic sobie jakis prezencik, mniejszy badz wiekszy... Zapewne kazdy zna takie stany i napasci... Chcialbym po prostu miec pewnosc ze kupie super zegarek w jak najnizszej cenie i jesli dojdzie kiedys do sprzedazy jego to zebym wiedzial ze nie trace a jak juz to zyskam, wiem ze jest to bardzo ciezkie w zegarkach ale nie niemozliwe. Zarobilem na Porsche Design to czemu mialbym nie zarobic na PO :)

 

Co do dylematow, mam i powazniejsze, pieniadze z nieba nie spadaja i niekiedy sa to zawalone, dni, noce i tygodnie zeby cos z tego bylo...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie znalezc zegarek ktory mi sie podoba, bede musial do niego dozbierac do jakis 2-och miesiecy, niestety tak mi sie podoba, ze to raczej bedzie ten:

 

http://www.omegawatches.com/watches/seamaster/planet-ocean-600m/co-axial-gmt-435/23230442203001/

 

Jesli ktos ma ladnie utrzymana uzywke to zapraszam do kontaktu, ten model ma bodajze 5lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej strony - po co Ci rotomat?

Będziesz non stop nakręcał zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym miec kilka zegarkow, powiedzmy 6-7, czasami jak bede gdzies lecial to bede zmienial zegarki co dwa tygodnie, wiec rotomat nie dosc ze bedzie trzymal je w jednym miejscu to jeszcze nie bede musial ich nakrecac bo beda trzymaly prawidlowy czas, ewentualnie bede w stanie tez zobaczyc czy jakis sie spoznia a jaki przyspiesza I czy jakiemus potrzebny jest przeglad... Mam nadzieje ze ma to sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mechanicznego punktu widzenia to masakra dla zegarka. Normalnie sprężyna powinna pracować, a w rotomacie jest cały czas naprężona. Nie mówiąc o innych elementach mechanizmu.

 

Dla mie zegarek w rotomacie, to jak auto w garażu z włączonym silnikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tak to jest jak sie nie dysponuje wiedza na dany temat! Dzieki! Wiec najlepiej kupic sobie poprostu jakas szkatulke zeby sobie w niej spokojnie lezaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak skaczesz cenowo, a że masz sporą łapę to polecę Ci Deep Blue Master Explorer 1000 z niebieska tarczą. Pozostałą kasę do skarbonki i na 35 urodziny uzbiera się okrągła sumka :)))

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec najlepiej kupic sobie poprostu jakas szkatulke zeby sobie w niej spokojnie lezaly?

Ja tak robię. Noszę zegarek przez tydzień, potem zmiana. A ustawienie daty i nakręcenie, toż to jak ceremoniał parzenia herbaty :)

 

Dodatkowy plus takiego użytkowania jest taki, że większego znaczenia nie ma precyzja chodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deep Blue Master Explorer 1000 - ciekawa propozycja, gdzie cos wiecej o nim przeczytam? Wlasnie skacze cenowo i sam niewiem co jest ok:) Fajne to zegarki? Jaki przedzial cenowy i gdzie to kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem cala opinie, wydaje mi sie fajny my zegarkiem na wakacje o ktory za bardzo nie trzeba sie martwic, moim zmartwieniem bylo ze np taka omega za ok. 28K poobija mi sie w basenie lub w morzu, Tutaj nie ma to znaczenia, 1000m to absolutny kosmos, pierwszy raz bede probowal diving wiec niewiem nawet na poczatku na jaka glebokosc sie schodzi ale wydaje mi sie ze to fajny zegar, chociazby zeby miec Omege na zalatwianie kontraktow, formalnosci itd a takiego divera uzywac exremalnie:) szukalem go w europie ale jakos nie moge znalezc, wszystko US, moze wiesz gdzie go mozna kupic bardziej lokalnie?

Powiem tak zegarek niby OK parametrowo jednak nie przemawia do mnie jego tarcza, wszystko jest ok poza kolorystyka tarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.