Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piowa

Nowy Gulfmaster GWN-Q1000 z głębokościomierzem

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim cudem dostarczyli w sobote?

Na to wychodzi że pierwszy zamówiłem a dostane ostatni,EPIC!

Graty przemo :P:D I bedo 2 Przemki z białymi Q ;)

Musiałem sam podjechać do dpd :)

Ale mega szybko i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo dawaj na PW

Mój leży w Katowicach 20 minut ode mnie i tęskni :D

Nie wiem czy mogę tam pojechać w ciemno i mi go wydadzą(na dowód) , robił już ktoś tak??


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo dawaj na PW

Mój leży w Katowicach 20 minut ode mnie i tęskni :D

Nie wiem czy mogę tam pojechać w ciemno i mi go wydadzą(na dowód) , robił już ktoś tak??

Kiedyś chciałem odebrać osobiście w moim mieście z dpd, powiedzieli że nie ma takiej możliwości i nikt przesyłki nie wyda, musi iść zgodnie z ich planem dostawy, cokolwiek to znaczy, był to piątek i musiałem czekać do poniedziałku a zegarek leżał 10 km. ode mnie  -_-

Nie wiem jak Przemek odebrał, hmmm może była już w miejscu docelowym i chodziło tylko o dostawę kuriera miejscowego z punktu końcowego w którym paczka była już zarejestrowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem odebrać osobiście w moim mieście z dpd, powiedzieli że nie ma takiej możliwości i nikt przesyłki nie wyda, musi iść zgodnie z ich planem dostawy, cokolwiek to znaczy, był to piątek i musiałem czekać do poniedziałku a zegarek leżał 10 km. ode mnie -_-

Nie wiem jak Przemek odebrał, hmmm może była już w miejscu docelowym i chodziło tylko o dostawę kuriera miejscowego z punktu końcowego w którym paczka była już zarejestrowana?

Dokładnie tak

Była już w miejscu docelowym

U mnie jest jeden oddział :)

Bez problemu

Nawet uszykowała Pani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem odebrać osobiście w moim mieście z dpd, powiedzieli że nie ma takiej możliwości i nikt przesyłki nie wyda, musi iść zgodnie z ich planem dostawy, cokolwiek to znaczy, był to piątek i musiałem czekać do poniedziałku a zegarek leżał 10 km. ode mnie  -_-

Nie wiem jak Przemek odebrał, hmmm może była już w miejscu docelowym i chodziło tylko o dostawę kuriera miejscowego z punktu końcowego w którym paczka była już zarejestrowana?

Z jednej strony nie chcieli Ci wydać, a z drugiej, gdyby nie zastał Cię kurier pod adresem dostawy ze dwa razy, sami by dzwonili, żebyś do nich przyjechał i odebrał. Tak to z nimi już jest ;)

 

BTW. Moja lepsza i piękniejsza połowa widząc Q powiedziała "Jaki on brzydki..." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier też bierze kasę za każdą dostarczoną przesyłkę to nie lubią aby samemu odbierać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dzień dobry 20% rabatu na zatoce, będą łowy dzisiaj na pewno ;-)

KOD: PSPRING20

Kod ważny tylko wczoraj... i całe szczęście, bo powiedziałem sobie, że jeśli będzie działał, to klikam Orient Star'a GMT (tego starszego - pojawiło się kilka sztuk na CW, jakby ktoś chciał). Wrzuciłem do koszyka, ale naliczyli mi tylko 10% rabatu, więc nie kupiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemo2xx, gratulacje :) Ja już swojego praktycznie ogarnąłem funkcjonalnie. Zamiast instrukcji filmiki Mateja i wszystko wiadomo :)

 

EDYTA:

Zapomniałem o koledze TomG80, oczywiście również pomocną dłoń podał w filmie o korekcie wskazówek. Obejrzałem na przykładzie GWG (nie wiem, czy z GWN-Q również zrobiłeś Tom), ale działa tak samo w Gulfie, z tym, że każda wskazówka ma dziesięć pozycji (oprócz wskaźnika sensorów).

 

Nie musiałem nic korygować, ale z ciekawości już sprawdzałem chyba wszystkie opcje ;)

Przypomnij, podlinkuj, która to opcja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz i odciągasz koronkę, trzymasz prawy dolny przycisk kilka sekund i zaczyna się automatyczna korekta. Trwa to kilkadziesiąt sekund. Jeśli nie jesteś zadowolony z działania automatycznej korekty, wówczas przytrzymujesz prawy górny i dolny przycisk i bawisz się sam ;) Górne przyciski przełączają kolejne położenia wskazówki, a dolny prawy przełącza którą wskazówkę regulujemy. Piszę z pamięci, więc mogłem coś pokręcić ;)

 

Tutaj film Tom'a: https://www.youtube.com/watch?v=BPeTjIkZGGc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No temat w końcu trochę odżył :) Gratulacje Panowie, sam chciałem kupić drugiego ale nie udało się wyskrobać z portfela :D świetny zegar i dobrze, że więcej osób się o tym przekona :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że więcej osób przekona się, iż biała wersja jest spoko ;) Prawie rok byłem rodzynkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile z tych białasów finalnie sie ostanie na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tracking od "postnord" a nie dpd dostałem linka 6.03 a od 08.03 podróżuje po Niemczech :( mam nadzieje ze jednak do mnie dotrze.. bo ostatnio był pod granicą belgijska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Ci on w końcu.

1fd86ea793f83d22c30d963360cc16a9.jpg


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że kiedyś gdzieś czytałem, iż białe nie miały problemu ze wskazówkami... może inna seria... ale zaznaczam, że to mglista wiedza... niemniej jednak mój nie miał problemu i wszystkie, jakie do tej pory widziałem z problemem były czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazy i odsłanianie wyświetlacza gitara, ale i tak profilaktycznie najpierw korekta.First minute mod to szlufka od romana ,moim zdaniem ta obecna jest ciut za duża.

Ja też o dziwo podczas poszukiwań nie znalazłem żeby biały miał ten defekt.

Dzidu śledź teraz na stronce DPD.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szlufkę od Gulfa V1... ma mniejszy prześwit... nie wiem czy ta sama co od Romana... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki i szlufka w idealnym porządku. Chociaż teraz przyczaiłem że wskazówka trybów do poprawy.

LSAALOV.jpg

53mmFMC.jpg


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wskazówki i szlufka w idealnym porządku. Chociaż teraz przyczaiłem że wskazówka trybów do poprawy.

 

 

 

Jak wrażenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia super,leży idealnie, romiarowo jest spoko tylko jeszcze trapi mnie jak ze zmianą bezela tego plastikowego bo combi chodzi mi po głowie. 

Zegar zdecydowanie zostaje , no chyba że do jaj wrzuce na olx za 2.2k i zobaczę czy będzie w stanie ktoś tyle zapłacić.Też mieliście bakterie na M?


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już handlują na olx-e tymi Gulfami ;)

Na pewno coś by się zarobiło ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w maju 2017 zapłaciłem 3kPLN i myślałem, że okazja była  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma go ktoś z polskiej dystrybucji?? Przyznać się. :ph34r:
Pompek no widzisz a ja Ci mogę w marcu 2018 za 2.2k opchnąć. OKAZJA :D


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.