Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Nowy Gulfmaster GWN-Q1000 z głębokościomierzem

Rekomendowane odpowiedzi

Mój po przymiarce trafił do pudła i czeka na lato ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też doładowałem na H i hops do pudła, teraz czas Romana na żółto zrobić w końcu już wiosna ;-)


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozruszania tematu.0c28aaa4f7a3f8bebd90760205d9cd75.jpg

 

Tapniete z Mi5

Edytowane przez cam3ridge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

 

Z dumą dołączam do grona fanów Gulfmasterów, udało mi się bowiem upolować piękną białą wersję :)

 

Jednocześnie w tym miejscu przesyłam ponownie gorące podziękowania dla Mateja, który pomógł mi przebrnąć przez gąszcz aktualnej oferty G-Shocków i pomógł znaleźć tego idealnego. Biały Gulfmaster pięknie uzupełnia moją przestarzałą i skromną kolekcję, do tej pory opartą na starutkim G-350L ;)

post-36895-0-24719200-1524387381_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

 

Z dumą dołączam do grona fanów Gulfmasterów, udało mi się bowiem upolować piękną białą wersję :)

 

Jednocześnie w tym miejscu przesyłam ponownie gorące podziękowania dla Mateja, który pomógł mi przebrnąć przez gąszcz aktualnej oferty G-Shocków i pomógł znaleźć tego idealnego. Biały Gulfmaster pięknie uzupełnia moją przestarzałą i skromną kolekcję, do tej pory opartą na starutkim G-350L ;)

Gratuluję, niech się nosi! :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie białasa sprawić bo jak w takiej cenie nie kupić :) ale cały czas mi podatek dolicza....  po zalogowaniu i uzupełnieniu danych wysyłki do Polski powinno zdjąć vat a tak się nie dzieje... jakiś rady???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Vat 23% zabił już tą okazję.I tak nie za szybko się obcieli  :D


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam jeszcze, że zegarek brałem w ciemno bez przymiarki. Trochę się bałem o rozmiar, ale po pierwszym wspólnym weekendzie stwierdzam, że na mój nadgarstek 16,5 cm jest OK. Zwraca uwagę, ale myślę, że nawet na nadgarstku jak moja kostka by zwracał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem , oglądałem.

Interesuje mnie zmiana koloru na inny , czyli wymiana plastików nie pierścienia - który mi odpowiada. 

 

 

Jak się do tego zabrać i czy jest to możliwe, bo z tego co zrozumiałem jak robiłeś operacje wymianę ringu, może być ciężko. 

z plastikami może byc cięzko ale może Ty przetrzesz szlaki ja za cholerę nie wiem jak zciągnąć kopertę z przycisków, nawet gdzieś widziałem taką do kupienia na części i udało mi się tam dojrzeć że otwory na przyciski są po tej jednej stronie własnie okrągłe i duzo mniejsze niż przyciski więc chyba trzeba je jakos odkręcić?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne można. Polska jest na liście krajów do wysyłki przy finalizacji transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga ciekawe czy można zamówić z angielskiej strony?

A dlaczego nie byłoby można?

Klikasz gdzie chcesz i co chcesz ;)

Klikałem na angielskiej jak polskiej jeszcze nie było :)

A w ogóle to warto sprawdzać ceny na innych stronach językowych, czasami niezle odchyły cenowe  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam w tej Anglii to chyba bida musi być, skoro mają takie niskie ceny na zegarki :D GPW-1000 też w dobrej cenie, MTG-S również, nawet czarna Bulova Lunar (u nas Moon) jest za 2000 zł.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fotka jubileuszowa  ;) Dziś mija rok od zakupu "białasa". Krótkie resume: Był ze mną trzy razy nad Bałtykiem, raz nad Atlantykiem (Portugalia). Leciał 11 km nad Ziemią i zmierzył wtedy ciśnienie 764 hPa (oczywiście sztucznie obniżone wewnątrz samolotu, bo na zewnątrz było koło 250 hPa  B)) Służył wiernie i prawie w ogóle się nie pobrudził. W odróżnieniu do białej V1-ki, która brudzi się bardziej po 2 tygodniach. 

 

post-43549-0-15830400-1527598492_thumb.jpg

Edytowane przez pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, próbuje zmienić Gulfowi ubranko. Przejrzałem WUS, YouTube i ten cały wątek, więc znam post kolegi "share28". Jak na razie nie widzę nikogo komu by się to udało, ale przecież to niemożliwe. Może ktoś ma namiary na instrukcję serwisową albo inne źródło wiedzy jak się do tego dobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z kolegów na grupie facebook-owej wymieniał, i bez rozebrania zegarka , tzn , wyciągnięcia modułu i przycisków się nie obejdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chodzi o "czasocholików" czy inną grupę? Chętnie spróbuję sam wymienić, ale wolałbym się wcześniej przygotować. Ostatecznie będę miał wersję "Panda" :)

Biały pasek wymieniłem, bo wygląda że jestem na niego uczulony. Dziwna sprawa, bo z Gulfem V1 nie miałem problemu.457f873ee68046cc3dfac554ea031a56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.