Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Wostoka powinieneś w miarę szybko znaleźć, ale z Rakietą będą problemy, bo w tym stanie jest bardzo pożądana i na pewno nie tania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostoka jednego mam ale cialbym w lepszym stanie. Wolal bym od Was kupic bo przynajmniej wiem co kupuje :) a w jakim przedziale mozna kupic te rekiete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin zabrania wycen zegarków. Przedział może być bardzo szeroki, bo to rzadka Rakieta :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dwie Pobiedy. 

1. Czerwona 12 - uszkodzona oś balansu - 56 zł z moją przesyłką.

2. Z białą tarczą (stan tarczy - ideał) w anodowanej kopercie (nie wiem czy oryginalnej) na chodzie (może być do czyszczenia lub regulacji) - 56 z moją przesyłką. 

Można negocjować ( najlepiej przy zakupie obu naraz)  :D

 

 

 

post-27093-0-34068100-1442768116_thumb.jpg

post-27093-0-08390300-1442768129_thumb.jpg

post-27093-0-41039900-1442768146_thumb.jpg

post-27093-0-46876400-1442768159_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi go szkoda, ale, że się trafiło coś ciekawego, niech i on pójdzie do ludzi ;) Piękny stan, odratowany przeze mnie osobiście. Oczywiście sprawny, ale nie zanotowałem czy był czyszczony. Póki co chodzi dokładnie. Cena 145zł z wysyłką REALIZACJA (bez paska, bo noszony). - foto miniaturka

post-60883-0-13243500-1442774770_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi go szkoda, ale, że się trafiło coś ciekawego, niech i on pójdzie do ludzi ;) Piękny stan, odratowany przeze mnie osobiście. Oczywiście sprawny, ale nie zanotowałem czy był czyszczony. Póki co chodzi dokładnie. Cena 145zł z wysyłką (bez paska, bo noszony). - foto miniaturka

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię chętnie takiego Poljota w ładnym stanie który bardzo ostatnio przypadł mi do gustu.Jeżeli ktoś ,coś w szufladzie to proszę o pw.

 

post-63389-1442825755,7342_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławę "lodówkę" bym przygarnął w przyzwoitym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię chętnie takiego Poljota w ładnym stanie który bardzo ostatnio przypadł mi do gustu.Jeżeli ktoś ,coś w szufladzie to proszę o pw.

Jest mi bardzo miło :) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię coś z dużej linii, np slavę z podwójną datą lub jakiegoś fajnego poljota. Jedyny warunek - to musi być spory zegarek i w dobrym stanie. Wiadomości na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sprzedam mojego PRIM-a (wypadło na niego, zbieram na kolejny zegarek:P). Pasek jak nowy przymierzony na ręke, leży w gablotce. Nie znam dokładności, oraz daty ost. serwisu. Stan jak na fotkach wziulanie bdb. Więcej fotek wieczorem.  Cena 99 zł + przesyłka

http://zegarkiclub.pl/forum/uploads/gallery/album_1978/med_gallery_71031_1978_298856.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw 1: 3 łucze. Na punktualnym chodzie, w ładnym stanie wizualnym. 45zł + ship
post-31719-0-37155400-1442935558_thumb.jpg

Zestaw 2:Dwie Pobiedy. Na punktualnym chodzie, w ładnym stanie wizualnym. 60zł + ship
post-31719-0-41229700-1442935595_thumb.jpg


Korumpować, malterotować i konfigurować. Przy zakupach hurtowych rabaty. Nie rezerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam Wostoka ,zakupionego niedawno na Allegro.Zegarek niesprawny chodzi tylko tarczą do góry oraz nieposiada usczelki pod dekielkiem.

Niestety wizyta u zegarmistrza jest dla mnie nieopłacalna ,może komuś sie przyda na częsci lub do naprawy

Realizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam Wostoka ,zakupionego niedawno na Allegro.Zegarek niesprawny chodzi tylko tarczą do góry oraz nieposiada usczelki pod dekielkiem.

Niestety wizyta u zegarmistrza jest dla mnie nieopłacalna ,może komuś sie przyda na częsci lub do naprawy

PW


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@w2k2 Byłem (chyba) pierwszy :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, ja też wysłałem PW zanim napisałem posta :D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcenka

Sprzedam dwie Pobiedy. 

1. Czerwona 12 - realizacja.

2. Z białą tarczą (stan tarczy - ideał) w anodowanej kopercie (nie wiem czy oryginalnej) na chodzie (może być do czyszczenia lub regulacji) - 50 z moją przesyłką. 

3. Dochodzi komandirski czystopol "zakaz mo cccp". Zegarek do czyszczenia (balans cały, działa stop sekunda). Tarcza nie wyblakła ale ma kilka rysek.  Wiecej zdjęć tu: http://pokazywarka.pl/e9495t/

W celu uniknięcia nieporozumień zainteresowanym po południu mogę podesłać fotki samej tarczy w celu oceny jej stanu zachowania.

Cena za komandira 96 zł z moją przesyłką.  

post-27093-0-99491100-1442992022_thumb.jpg

post-27093-0-99955500-1442992032_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.