Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Wystaw Burana w pierwotnej cenie na allegro zejdzie Ci - tu nie sprzedasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw Burana w pierwotnej cenie na allegro zejdzie Ci - tu nie sprzedasz

Ja nie handlarz. Nie mam czasu na allegro :-) ale dzięki za radę!

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wystaw Burana w pierwotnej cenie na allegro zejdzie Ci - tu nie sprzedasz 

A jednak myliłem się - sprzedał się  :D  :D

 

 

 

 

Ma ktoś na zbyciu sprawny mechanizm, taki ło ?

attachicon.gif261424.jpg

Mam jak coś piszy na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno byc dobrze juz

 

 

wypassportowane z tapatalka

Link już dobry - popraw cenę i będzie ok  ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kieszonkową Mołnię zamykaną, z białą tarczą, w bdb lub idealnym stanie. Proszę o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Dzięki, jedną z nich już licytuję, ale chciałbym kupić coś do 100zł. To na prezent dla znajomego zegarmistrza, nie spieszy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy Starty i Swet szukają nowych właścicieli. Wszystkie wystawione zegarki sprzedaję bez paska  widocznego na zdjęciach. Wszystkie są po czyszczeniu. Koszt takiej usługi to ok 30 zł. Daję 14 dni gwarancji na zakupione zegarki.

 

1. Swet/ Swiet jak zwał tak zwał.  Świeżo po czyszczeniu i konserwacji (3 dni temu). Piękna czarna giloszowana tarcza, oryginalne wskazówki, jednak bez lumy. Szkiełko płaskie, nie wiem czy oryginalne, ale bez rys i innych uszkodzeń. Koper bez wżerów, małe przetarcia na krawędziach (minimalne), do tego trochę rysek. Pierścień od dekla zmęczony - niestety to bardzo częste w tych modelach. Nie mam lepszego żeby wymienić.  Koronka być może oryginalna, ale nie mam pewności. Zegarek wyregulowany do ok 1 minuty / 24 h. Nie noszę zbieranych zegarków, więc dla mnie taka odchyłka jest akceptowalna.

 

Cena: 106 zł z wysyłką poleconą priorytetową.

 

_DSC2103.jpg
_DSC2095.jpg
_DSC2083.jpg
_DSC2085.jpg

 

2. Mały aluminiowy Start z rzadką tarczą. Dobrze wiadomo, że koperty w tym modelu są bardzo kruche, ale ta jest wyjątkowo ładna. Trochę rysek i minimalnych przetarć. Tarcza w pięknym stanie, 2 plamki kolo godz. 9. uszkodzenia na krawędzi nie są widoczne w kopercie. Ten również jest po czyszczeniu, konserwacji i regulacji (1min/24), Koronka jak nówka. Szkiełko oryginalne bez rys i uszkodzeń.

 

Cena: 115 zł z wliczoną przesyłką poleconą priorytetową.

 

_DSC2200.jpg
_DSC2197.jpg
_DSC2189.jpg
_DSC2191.jpg

 

3. Mały aluminiowy Start z logiem na tarczy.  Ten również jest po czyszczeniu, konserwacji i regulacji (1min/24), Koperta w przyzwoitym stanie, widoczne przetarcia i rysy. Szkło oryginalne bez rys i uszkodzeń. Koronka oryginalna w dobrym stanie. Tarcza w bardzo dobrym stanie, jedynie niewielkie przybrudzenie kolo 9.

 

Cena: 96 zł z wliczoną przesyłką poleconą priorytetową.

_DSC2174.jpg
_DSC2111.jpg
_DSC2164.jpg
_DSC2166.jpg

 

4. Mały aluminiowy start bez logo. Ten również jest po czyszczeniu, konserwacji i regulacji (1min/24), Koperta w przyzwoitym stanie, widoczne przetarcia i rysy. Szkło nieoryginalne - wypukłe bez rys i uszkodzeń. Koronka oryginalna w dobrym stanie. Tarcza z niewielkimi przybrudzeniami na całej powierzchni.

 

Cena: 86 zł z wliczoną przesyłka poleconą priorytetową.

_DSC2183.jpg
_DSC2179.jpg
_DSC2177.jpg
_DSC2104.jpg
_DSC2107.jpg

 

 

Z wszystkimi pytaniami, propozycjami zapraszam na PW.   Gdyby ktoś był zainteresowany wszystkimi trzema Startami to możliwa konkretna negocjacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, szukam wskazówki do Poljota z alarmem na 18 kamieniach. Chodzi o wskazówkę od alarmu. Ktoś może przez przypadek ma? Albo podpowie, gdzie szukać? Na zatoce nie mogę znaleźć... Może źle szukam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Koledzy, szukam wskazówki do Poljota z alarmem na 18 kamieniach. Chodzi o wskazówkę od alarmu. Ktoś może przez przypadek ma? Albo podpowie, gdzie szukać? Na zatoce nie mogę znaleźć... Może źle szukam :/

Do jakiego modelu ? Bo nie było tylko jednego ? Daj jakąś fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego modelu ? Bo nie było tylko jednego ? Daj jakąś fotkę.

Pewnie "promienistą", bo o inne raczej łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Pewnie "promienistą", bo o inne raczej łatwiej.

Jaką "promienistą" ? Żmijkę znaczy ? No to tak, będzie problem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię godzinową wskazówkę do czerwonej 12 w bardzo dobrym stanie (wiem, że pasuje od Zima, ale może komuś zbywa oryginalna - jest odrobinę krótsza),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kupię godzinową wskazówkę do czerwonej 12 w bardzo dobrym stanie (wiem, że pasuje od Zima, ale może komuś zbywa oryginalna - jest odrobinę krótsza),

Zależy też do jakiej tarczy, (od jakiego producenta zegarka).

Bo o ile godzinowa nie będzie rzucać się w oczy to minutowa będzie się wyróżniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą święta więc uśmiechnę się na ludzi dobrej woli którzy wymienią moje zegarki na pieniądze dla mnie :)

Mianowicie:

1. Raketa "UFO" stan jak na zdjęciach. Według mnie dobry+++. Zegarek świeżo po przeglądzie i regulacji. Nowe szkiełko. Sprzedaje z oryginalnym "depilatorem" sygnowany marką Raketa (logo na zapięciu).

Cena to 150zł z wysyłką 82b667a527b6520d57986d88957c0697.jpg0fa0827cb7bc8535fd57b49e437c770e.jpga8381a18ae2743cd1dfd527201740669.jpg394051de1fab45ec912f630bfa2a3bb9.jpg9e8d69f9a9928640e7ebd8eb445723f5.jpg

2. Czajka "rezonator". Stan jak na foto. Szkiełko całe, pod nim jakiś delikatny kurz. Zegarek na dokładnym chodzie, bateria nie wiem od kiedy jest włożona. Daty przerzucają się oraz szybka zmiana daty działa. Jedynym mankamentem jest nazwa dnia tygodnia delikatnie się zawiesza się po zmianie dnia tygodnia po 24h, wystarczy potrząsnąć i wchodzi w okienko. Sprzedaje bez paska.

Cena z wysyłką 230zł.

defc55ef20c8b1318691e05ee9145a58.jpgead5684cc5eb795fc8d2d49b8548b40c.jpg6eee46e93c77c6fa3bbce103e85dd0c8.jpg352d111be0378df37771cc87c8f3187c.jpg

3. Elektronika 1

Stan jak na zdjęciach, moduł sprawny lecz nie świeci druga dioda, myślę że kwestia styków bo zdarza się że zaświeci na chwilę. Wszystkie przyciski działają. Cena z wysyłką 70złfa2c270f54f64b7897090794b59c79b3.jpg1cefda8c0f7c789a826d78dc8eeeadc8.jpg92d5fc53638a9ad308d2e33499bd249d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy niesprawne kwarce. Rakieta super stan wizualny, Łucz czerwony też tylko szkiełko do polerki, płaski Łucz w gorszym stanie ale tarcza bdb. Brak "nakręcaczy". Czerwony Łucz działa - założona nowa bateria chińska.

60 pln za komplet z moją wysyłką

 

 

Wysłane z fona

napisz do kolegi Sthool :). On lubi kwarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalski,amfibia KGB automat i komandirski,wszystkie NOS,generalski i komandirskie 130zł ,srodkowy automat KGB 200zł

post-46659-0-78475000-1480932987_thumb.jpg

post-46659-0-98654900-1480933004_thumb.jpg

post-46659-0-66897000-1480933020_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego modelu ? Bo nie było tylko jednego ? Daj jakąś fotkę.

Oczywiście, zdjęcie :)

post-26014-0-94244100-1480933947_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostok w stanie NOS.

Komplet z pudełkiem i paszportem.

Stan oczywiście idealny.

Cena wyjściowa 290 zł do negocjacji.

post-60685-0-28239200-1480941640_thumb.jpg

post-60685-0-33256000-1480941653_thumb.jpg

post-60685-0-76745700-1480941667_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 08:54

biedronsky, dnia 05 Gru 2016 - 08:52, napisał:snapback.png

Trzy niesprawne kwarce. Rakieta super stan wizualny, Łucz czerwony też tylko szkiełko do polerki, płaski Łucz w gorszym stanie ale tarcza bdb. Brak "nakręcaczy". Czerwony Łucz działa - założona nowa bateria chińska.
60 pln za komplet z moją wysyłką


Wysłane z fona

 

 

napisz do kolegi Sthool :). On lubi kwarce

 

Dzięki za radę - bardzo trafną :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.