Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie widziałem. Przeglądam alle,zatokę i olx narazie nic w normalnej cenie.

A nie orientujesz się kolego czy np. taka koperta będzie pasowała?

http://allegro.pl/meska-rakieta-sprawny-zlocona-au-20-i6702822312.html#thumb/1

 

Ewentualnie z Poljota też na werku 2209?

Nie będzie pasowała żadna oprócz dedykowanej do tego mechanizmu. A że werk stosunkowo rzadki to i o kopertę będzie bardzo trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię szkiełko do 55g nowe oryginał , albo szkiełko do sławy lodówki używane ;  na tarczę zniszczoną do szturmana- byle indeksy były ,  albo na wskazówki ; stopera strzałkę dużą i małą. Zresztą, kto tam co ma :) 

post-77386-0-55616100-1469552839_thumb.jpg
post-77386-0-49298900-1486106092.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 75 zl. ( z przesyłką ) Nawet chodzi , ale nie znam historii serwisowej SPRZEDANE

post-41508-0-31952900-1486296976_thumb.jpg

post-41508-0-03121100-1486297012_thumb.jpg

szkiełko się znajdzie B) ....

 

i szkiełka.... po 1,5 zł. / sztuka + wysyłka. ( większe ilości - rabat) . Generalnie nie brałem 2 kartonu z szkiełkami poniżej 300 ( ale są. ) ....

Mam też oryginały do łucza "kostki" 23 kamienie po 5 zł.

post-41508-0-82016700-1486297190_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ma ktoś jeszcze w podobnej cenie chorągiewke?

Daniel, ty to zawsze musisz się spóźniać ^_^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 masakra ale też i mało tu ostatnio zaglądałem. no ze złotą tarczą dam ponad 100zł hehhe a może się trafi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Pabieda PCZ, werk stoi, 25pln + 7,8pp

post-58041-0-35473100-1486310586_thumb.jpg post-58041-0-78035000-1486310600_thumb.jpg post-58041-0-98644000-1486310616_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, tę pierwszą i kostkę. Zgłoszę się osobiście.

 

 

Wymacane na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam takich kopert  do mechanizmów kirowa 2409 2408

 

wiadomość pw 

 

180076943758975766693bd-313318-wm.jpg

 

14397755635897574dee1ee-313293-wm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Rakieta, przegląd robiony ok 3 lata temu, nie noszę więc nie znam dokładności chodu 160pln + 6,5 pp

attachicon.gifP1020523.JPG attachicon.gifP1020526.JPG

 

2. Łucz, przegląd robiony ok 3 lata temu, nie noszę więc nie znam dokładności chodu 160pln + 6,5 pp

attachicon.gifP1020412.JPG attachicon.gifP1020414.JPG

 

3. Pabieda, przegląd robiony ok 3 lata temu, nie noszę więc nie znam dokładności chodu, na szkiełku rysy do spolerowania, sprzedaję bez paska 100pln + 6,5 pp

attachicon.gifDSC_0125.JPG attachicon.gifP1020849.JPG

 

 

3. Rakieta historia serwisowa nieznana, po zakręceniu koronką ruszył 70pln + 6,5pp

attachicon.gifDSC_0298.JPG attachicon.gifDSC_0300.JPG

 

4. Stoliczny giloszowany, przegląd robiony ok 3 lata temu, nie noszę więc nie znam dokładności chodu, sprzedaję bez paska 150pln + 6,5pp

attachicon.gifDSC_0142.JPG attachicon.gifDSC_0141.JPG

 

5. Stoliczny historia serwisowa nieznana, po zakręceniu koronką ruszył 80pln + 6,5pp

attachicon.gifDSC_0306.JPG attachicon.gifDSC_0307.JPG

 

 

Wostok, historia serwisowa nieznana, po nakręceniu koronką ruszył 70pln + 6,5pp

 

attachicon.gifIMG_20161030_101257.jpg attachicon.gifIMG_20161030_101309.jpg attachicon.gifIMG_20170125_214652.jpg

 

 

Pabieda, przegląd robiony ok. 3 lat temu, od 2 lat na ekspozytorze więc dokładności chodu nie znam, sprzedaję bez paska 80pln + 6,5pp

 

attachicon.gifDSC_0306.JPG attachicon.gifDSC_0305.JPG attachicon.gifP1020845.JPG

Przypomnę się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kupię w normalniej - nie Alledrogiej cenie Poljot De luxe Automatic 29 kam. W jak najlepszym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kupię w normalniej - nie Alledrogiej cenie Poljot De luxe Automatic 29 kam. W jak najlepszym stanie :)

Witam - jaka to jest normalna cena?

Mam kilka i chciałby w normalnej cenie sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz na PW w jakim stanie i jaka cena jak można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - jaka to jest normalna cena?

Mam kilka i chciałby w normalnej cenie sprzedać.

Prosze o wiadomosc na priv, podeślij fotki i proponowane ceny.

Cena alledrogo to np. 400 PLN za zegarek składany z czterech. Chińska tarcza, koperta z np. łucza, wskazówka każda z innej bajki,  ale w opisie sprzedawany jako pełny oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie mylmy pojęć.

My tutaj nie porównujemy się do allegro i nigdy nie będziemy ( z całym szacunkiem dla tego serwisu ) 

Korzystamy z niego wszyscy ale to co ktos tam wystawia/ kupuje to jest sprawa pozaforumowa .

 

Ja proponuję tylko unikać sformułowań typu "normalna cena" , "rozsądna cena" itp.

400 za składankę to drogo, 100 byłoby też drogo.  A za oryginał trzeba tyle zapłacić ile sprzedający będzie sobie  życzył . A w dobrym stanie tanio nie będzie.

W bardzo dobrym/dobrym stanie i okazyjnie to mamy na forum specjalistę od wyławiania  w  trzy sekundy takich okazji więc też nie ma co liczyć     :)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1. Ponieważ to nie jest Allegro ( z którego sam korzystam) właśnie dlatego tu zadałem pytanie.

 

2. Poprosiłem o informację prywatną na temat zegarka który chcesz sprzedać (Poljot De luxe Automatic) Poprosiłem żebyś zasugerował swoją cenę, i albo kupię albo nie :) Dalej chętnie otrzymam od ciebie priva z tym co chciałbyś sprzedać.

 

3. Jak widać po ilości postów jestem tu nowy, jednak obserwuję forum od dłuższego czasu.  Lubię starą technikę ogólnie, nie tylko zegarki. Lubie radia i wzmacniacze lampowe, gramofony, itp. Zegarki to pewna nowość w moim życiu.

 

4. O Poljota zapytałem na forum, bo chyba jak wielu, zacząłem swoją przygodę od bycia zrobionym w tzw. Jelenia na Alledrogo. Bardzo mi się podoba ten zegarek, mechanizm ma dobre opinie. Zanim jednak poczytałem o zegarkach i czegoś się dowiedziałem, to dałem się naciąć znanemu na tym forum sprzedawcy ze Skawiny. Wziąłem kupiony zegarek do zegarmistrza, którego sam mi zaproponował, i okazało się ze oryginalny to może być werk....... Jedyne co dobre, to to, że nauczyłem się sporo od tej pory. 

 

5. Nigdy w życiu nie myślałem, ze ktoś może oszukiwac/podrabiać zegarki warte najwyżej kilkaset złotych. Rozumiem, że fałszuje się mega drogie zegarki, warte kilka/kilkanaście tysięcy PLN lub więcej. Ale żeby podrabiać (czyt. składać z kilku różnych, często firm i modeli i sprzedawać jako oryginał 100%) zegarek za 200 PLN?????? Tego się nie spodziewałem.

 

6. Daleko mi do niektórych forumowiczów, którzy po średniej jakości zdjęci poznają nieoryginalne wskazówki i źle przeprowadzone naprawy. Szczerze podziwiam takich specjalistów.

 

7. Mam wrażenie, że większość zegarków na Allegro o radzieckim pochodzeniu, jest mniej lub bardziej podrobiona (mniej to np. chińska tarcza, a bardziej to werk z zupełnie innego modelu) Nie ogarniam tego i dlatego postanowiłem szukać tu na forum, kogoś kto ma na sprzedaż poszukiwany model. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co się dzieje ceny po 2 stówki i chętnych brak :)

ja jeszcze 2 lata temu za swoje płaciłem po 2,5 stówki i to były ceny "po znajomości", świat się kończy


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby tu były oferty kupię,sprzedam tylko bo robi się nie potrzebny bałagan

A rozmowy są fajne ale na priv:)

Lub w innych tematch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.