Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuję do kupna jakiegoś radzieckiego zegarka na prezent na bierzmowanie. Zależy mi więc, żeby był w stanie idealnym, lub NOS. Co do firmy/modelu- jestem otwarty na wszystkie radzieckie zegarki. Jeżeli ktoś ma coś takiego na sprzedaż bardzo proszę o info na priv. Super by było gdybym coś takiego kupił:P

NOS to u mnie jest taki:Mój odnośnik

W oryginalnym pudełku, bez paszportu,tarcza bordo.

Dla młodego,co to nie szanuje zegarków jeszcze, idealny moim zdaniem :)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pilnie poszukuję rakiety z samolocikiem. Gdyby ktoś miał na zbyciu, to bardzo proszę o info. Interesuje mnie tylko bardzo dobry stan, najchętniej NOS lub blisko NOSa :)

Konkretnie chodzi mi o coś takiego :

post-23302-0-93339200-1326754805_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil, trzymam kciuki :) też ją chciałem i po 3 latach odpuściłem - przestała mi się podobać, a tylko raz ją widziałem do kupna w wersji złom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kupić kopertę do amfibii beczki. Może być bez bezela, dekla i nawet bez szkła, chociaż wolałbym, żeby szkło miała, ale nie będe wybrzydzał :mrgreen: . Jedynie, żeby gwiny miała sprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam. Tarcza w ładnym stanie. Zegarek sprawny. Koperta i dekiel do wyrzucenia. Pozdrawiam!

post-38182-0-44902300-1326920987_thumb.jpg

post-38182-0-28402000-1326920993_thumb.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kotwicy i koła wychwytowego do zegara ACzS-1, rocznik 1984 - to już chyba ostatnia wersja (może też być większy fragment werku...).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj! Gdzie taki sklep z poljotami jest?


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod zdjęciami są linki do odpowiednich ofert w dziale bazar :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszytskich. poszukuję tarczy do takiej sławki lub całego zegarka w stanie conajmniej dobrym.

post-41580-0-13139400-1327425741_thumb.jpg

 

poszukuję także drugiej wersji takiego modelu sławki z jasna tarczą.

 

post-41580-0-10706000-1327425804_thumb.jpg

 

gdyby ktoś coś miał to proszę o kontakt: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam tarczy do poljota de luxe na 29kamykach (wersja bez daty) czy może ktoś z forumowiczów nie ma takiej na zbyciu? (nie za darmo przecież);p

Ale chodzi mi o stan perfekcyjny, te poljoty miały tarcze z różnymi indeksami, jest mi obojętne nie szukam konkretnej;p jeżeli ktoś będzie takową miał i chciał ją odsprzedać było by fajnie;p Szukam ponieważ oddałem zegarek do renowacji: polerowanie koperty, szkiełka, złocenie wskazówek, zmiana koronki(moja była zniszczona), nowy pasek, dopieszczenie mechanizmu itp;p wszystko co tylko się da;p Tarczę też chciałem odnowić ale okazało się, że cena zaporowa(a moja nie jest aż taka zła) więc odpuściłem i może znajdę tarczę inną za mniej niż powiedział mi zegarmistrz:) jeśli nie, to będę zmuszony zostać przy swojej:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cześć...

Witam, szukam tarczy do poljota de luxe na 29kamykach (wersja bez daty) czy może ktoś z forumowiczów nie ma takiej na zbyciu? (nie za darmo przecież);p

Ale chodzi mi o stan perfekcyjny, te poljoty miały tarcze z różnymi indeksami, jest mi obojętne nie szukam konkretnej;p jeżeli ktoś będzie takową miał i chciał ją odsprzedać było by fajnie;p Szukam ponieważ oddałem zegarek do renowacji: polerowanie koperty, szkiełka, złocenie wskazówek, zmiana koronki(moja była zniszczona), nowy pasek, dopieszczenie mechanizmu itp;p wszystko co tylko się da;p Tarczę też chciałem odnowić ale okazało się, że cena zaporowa(a moja nie jest aż taka zła) więc odpuściłem i może znajdę tarczę inną za mniej niż powiedział mi zegarmistrz:) jeśli nie, to będę zmuszony zostać przy swojej:(

Aktualnie na znanym portalu aukcyjnym widzę bez problemu 2 takie tarcze... Jak wpiszesz w szukajkę "tarcza poljot" też je ujrzysz... Może nie są perfekcyjne bo zdjęcia słabe - ale warto porównać ze swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dwa chcące jeszcze żyć budziki poljota sprzedam. Szczegóły na Giełdzie

 

Z buzi wyglądają tak:

 

poljot_budzik1.JPG

ten już znalazł nabywcę

 

i tak:

cornavin1.JPG

Cornavin też już nieaktualny....

Zegarki chodzą i warczą kiedy trzeba ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, ze składam Sputnika z dolną tarczką, a że takiego sputnika jako dawcy to raczej nie dostanę to jako dawcę potrzebuję Kamę. Stan ogólnie mnie nie interesuje, najlepiej jakby była na chodzie, koniecznie musi mieć identyczny dekiel jak w linku:

http://www.netgrafik.ch/civil-watches23.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Kto jeszcze nie ma Majaczka?

 

majak.JPG

 

Już nieaktualne - szybko znalazł nowy dom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, ze składam Sputnika z dolną tarczką, a że takiego sputnika jako dawcy to raczej nie dostanę to jako dawcę potrzebuję Kamę. Stan ogólnie mnie nie interesuje, najlepiej jakby była na chodzie, koniecznie musi mieć identyczny dekiel jak w linku:

http://www.netgrafik.ch/civil-watches23.htm

 

poszukam wieczorem, może znajdę sputnika na dawcę, albo kamę

 

 

 

ja mam ;)

496991d1313876339-back-past-dsc01909cu%255B1%255D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

 

ja mam :)

Ej no Krzysiek - Twój Majaczek to inna liga! Prześliczny i nowiusi! Mój staruszek nie leżakował w pudełku, ale ciężko tyrał w życiu... Ja też jestem takim "niekolekcjonerem" tylko "nosicielem"! Nawet jak ustrzelę NOS, to go używam - bo lubię codziennie na ręku mieć coś innego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ałmaz

Niedawno dałem zrobić się w konia i teraz poszukuję tarczy do Ałmaza, ewentualnie wymienię tarcze Wołny na tarcze od Ałmaza.

Tak wygląda moja tarcza (Wołny)w kopercie od Ałmaza.

Pozdrawiam

post-46446-0-92611200-1328103173_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Ałmaz

Niedawno dałem zrobić się w konia i teraz poszukuję tarczy do Ałmaza, ewentualnie wymienię tarcze Wołny na tarcze od Ałmaza.

Tak wygląda moja tarcza (Wołny)w kopercie od Ałmaza.

Pozdrawiam

Pokaż co tam pod deklem siedzi, to zobaczymy, czy mocno "koniowaty" jesteś ;-) Być może lepiej poszukać koperty z Wołny do kompletu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony byłem to fakt, bo nie zajrzałem pod dekiel,a sama koperta powinna mnie zastanowić. Śnieg padał, zimno było i zwoje nie pracowały jak należy. Fotkę rzucę jutro. Cóż młody (stażem) to gupi. Werk siedzi tam Ałmaza na 18 kamykach i wcale nie chce być inaczej. Zegarkowy "wracz" to potwierdził jak byłem na wymianie szkiełka. Chodzi ładnie i dokładnie. Wniosek jeden ktoś wymienił tarczę (składak?) ale po co? Jak porównuję z innymi oryginałami to wskazówki, koperta, mechanizm jest ok jeno tarcza z innej bajki i to mnie drzaźni.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Werk siedzi tam Ałmaza na 18 kamykach i wcale nie chce być inaczej. Zegarkowy "wracz" to potwierdził jak byłem na wymianie szkiełka. Chodzi ładnie i dokładnie. Wniosek jeden ktoś wymienił tarczę (składak?) ale po co? Jak porównuję z innymi oryginałami to wskazówki, koperta, mechanizm jest ok jeno tarcza z innej bajki i to mnie drzaźni.

Pozdrawiam

Szkoda, że nie werk precyzyjny...Trzeba więc szukać buzi Ałmaza. Takie "kombinacje" bardzo często w trójce: Wostok precyzyjny, Wołna i Ałmaz się zdarzają. Po prostu wymiary części pasują, wskazówki też bliźniacze i jak się weźmie Wołnę i Wostoka na precyzyjnym werku to tylko się napisami różnią w niektórych wersjach tarcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla spokoju ducha i oka nie pozostaje mi nic innego jak szukać tarczy. Może teraz upoluję coś na allegro.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo się rzekło kobyłka (a właściwie składak) u płota :(

post-46446-0-82979000-1328180657_thumb.jpg

post-46446-0-98367900-1328180686_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Hey... a kto jeszcze nie ma Pabiedy z centralnym sekundnikiem??

Zapraszam do uzupełnienia kolekcji

 

pobieda_2_c.JPG

 

No ta ślicznotka dom znalazła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę o średnicy 29 mm w przyzwoitym stanie do takiego poljota na takim mechanizmie. Tarcza nie musi być taka sama tylko, żeby pasowała do takiego mechanizmu i miała 29 mm średnicy. Może też być cały zegarek ze sprawnym mechanizmem :mrgreen: .

protok946.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

protok948.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.